Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

Bruce Lee kida na badi :d

Nego, meni je stvarno logicnije uz novi proizvodni proces nasvirati 4 jezgra na jedno 3Ghz uz 3Gb rama :D nego da 8 jezgara bleji na 1.5Ghz.. pa i na kompu je bolje imati 4 brza Intel jezgra nego 4 kilavija amd, za vecinu stvari.

Ali videcemo..
 
Poslednja izmena:
Bruce Lee kida na badi :d

Nego, meni je stvarno logicnije uz novi proizvodni proces nasvirati 4 jezgra na jedno 3Ghz uz 3Gb rama :D nego da 8 jezgara bleji na 1.5Ghz.. pa i na kompu je bolje imati 4 brza Intel jezgra nego 4 kilavija amd, za vecinu stvari.

Ali videcemo..

Nisi razumeo.
Ovde se radi o 2 quad-core procesora. Jedan zasnovan na A15 koji ce prema njihovim tvrdnjama biti duplo brzi od svega sto je do sada predstavljeno i sluzi za sve zahtevne procese, aplikacije, igre i ostalo.
Drugi je zasnovan na A7 i sluzi za manje zahtevne stvari tipa surf, kamera, messaging...

Sve ovo treba da dovede i do 70% manje potrosnje sto se baterije tice.
 
Poslednja izmena:
Nisam ni citao :D

Pa dobro, to je onda logicno, ova jezgra koja manje trose odradjuju neke smesne opracije na telefonu (sto je najcesce i slucaj) i blenu u idle a ova brza jezgra melju sta treba. Ako sam dobro razumeo :d
 
Nisam ni citao :D

Pa dobro, to je onda logicno, ova jezgra koja manje trose odradjuju neke smesne opracije na telefonu (sto je najcesce i slucaj) i blenu u idle a ova brza jezgra melju sta treba. Ako sam dobro razumeo :d

Pa sledeci put procitaj pa prokomentarisi, dobro si razumeo i objasnio nam sve na svom jeziku. :D
 
Poslednja izmena:
opet taj taster za lock da desne nezgodne strane :( :( desava mi se da stisnem uvek i taster za volume up kad zakljucavam :(
 
Bolje nego da je na vrhu u svakom slucaju,kako bi ga tek onda dohvatio:)
 
svakako u vecinu vremena ga koristis sa obe ruke :) zbog dijagonale koje retko ko prebacuje s palcem bez problema ...
moje misljenje,ipak bi bio zgodniji taster gore ;)
 
To me je kod njih najvise nerviralo:)
 
opet taj taster za lock da desne nezgodne strane :( :( desava mi se da stisnem uvek i taster za volume up kad zakljucavam :(

Ovo je jedina dobra UX stvar koju je Samsung ugradio u svoje telefone.
Neće valjda kao HTC da stavljaju na vrh, a telefoni oko 5".
 
Meni jedino smeta fizicko home dugme,jos i to da rese onda je ok.
 
GT-I9500-galaxy-s4-leak-4.jpg


http://www.androidauthority.com/galaxy-s4-press-image-purportedly-hiding-picasa-149531/

Nesto ne verujem...
 
Ваљда неће бити такав :confused:
 
Dok ne vidim uživo, imam utisak da je to samo gimmick, jer ne mogu da naprave rgb stripe podpiskela. Pa kao, aj onda da se zezamo.
 
Malo je 5'', trebalo je odmah da idu na 10''..
 
nadam se da ce da izbace home dugme ili da ga bar prebace kao i lock sa strane. ipak, morate priznati dobro dodje :) kada bi prednjom stranom dominirao ekran sa vrlo tankim baselom korisnici ne bi ni osetili prelazak na 5". e onda se nadam da ce tako isto da odrade i za note 3 :D malo mi je ipak smesno: S1 - 4", S2 - 4.3", S3 - 4.7", S4 - 5", N1 - 5.3", N2 - 5.5", N3 - 6.3" (navodno).
 
S3 4,8 :p
 
da, omasio sam :) a i note 2 je 5.55, bar po samsung sajtu :)
 
Nego, hoce li i S4 biti dizajniran za ljude? (Designed for humans). Mislim da bi to bilo korisno.
 
sve sve samo da se okanu plastike kao na S3 inace ne verujem da ce biti promasaj od Samsunga se ocekuje brutalna sprava :))
 
Nazad
Vrh Dno