Šta je novo?

Za koliko para biste kupili nextgen konzolu?

Pošto i kada kupujete nextgen konzolu?


  • Ukupno glasača
    186
Ako cemo posteno, kada se pogleda sta su sve mogli da najave/prikazu, ovo je jako mrsavo bar sto se igara tice.

Konzola verovatno nije prikazana zato sto dizajn iste nije gotov, cenim da u ovom momentu izgleda kao neki PC, u kucistu od pleksiglasa.

realno, za konzolu koja bi trebalo da izadje tek krajem godine, mnogo bi bilo na samoj najavi da uopste izlazi koznola, ispucaju sve. do izlaska imaju oni jos prilika i sajmova da prikazuju sve sto su sad preskocili.

mene su ovde iznenadii sa tri stvari:
1. nema konzole? (pretpostavljam da je upravo to sto si rekao, nisu jos odlucili finalni dizajn). medjutim, kad se malo bolje razmisli, to i nije toliko iznenadjenje. dosadasnje iskustvo je pokazalo da se za sve sto treba da izadje uskoro, vec postoje leak-ovi, pa se manje vise zna sta se ocekuje. to je bilo i ovde. znali smo otrpilike i kako ce izgledati ds4, i koj ce imati cpu/gpu (tj isto kolko (ni)smo znali pre, tolko (ne) znamo i sad), jedino je bilo iznenadjenje 8gb umesto 4. posto nigde nije bio nikakav leak za samu konzolu, realno je verovatno u plexiglasu :)

2. toliko obracanje paznje na social networking.. lepo okacise sliku na hugelol-u :D
ps4.png


3. iako nisam ocekivao veliki broj igara (treba ostaviti nesto i za kasnije), predstavili su vise nego sto sam ocekivao. iskreno, nadao sam se da ce biti za najavu konzole vise o hardveru :), iako zbog onog sto sam rekao pod 1. i nije to bas bilo najrealnije ocekivati :(
 
Ne znam zasto se neko nadao prikazivanju velikog broja igara kada se znalo da je ovo samo predstavljanje platforme. :) Za to se uvek ceka poslednji E3 pred izlazak. PS3 kada je predstavljen 2005. pokazane su specifikacije i kako ce konzola izgledati. Nije bilo playable igara. Xbox 360 kada je predstavljen na MTV-u isto tako nije sve predstavljeno. E3 je za najjace igre.
 
Ovo je bre ubedljivo najveci broj playable igara u istoriji predstavljanja bilo cega, ja sam ocekivao po neki gameplay, ali onoliko nije ocekivao niko, osim nekih :) Ovoga puta su ochigledno cutali mnogo duze nego ranije, a Xbox 360 rush ih je naterao da izbace PS3 kada nisu planirali...
 
Za kad su planirali PS3? Možda za 2010tu?
 
Ko ce ga znati, pocetak je bio pretezak za developere koji ocigledno nisu mogli da se povezu na novoj arhitekturi... srecom pa je sad sve ingame za razliku od onog faila sa prerendered filmovima.
 
Koliko će koštati PS5 i koliko bi ljudi bili spremni da daju za takvu konzolu, čije specifikacije, po glasinama proverenih novinara, idu do izbezumljenosti ( AMD Rzyen 7, GPU AMD NAVY, 32 GB DDR6 RAM, 1 ili 2 TB SSD, !% TeraFlopsa grafika, Vodeno hlađenje, hologram....)?!
 
Koliko će koštati PS5 i koliko bi ljudi bili spremni da daju za takvu konzolu, čije specifikacije, po glasinama proverenih novinara, idu do izbezumljenosti ( AMD Rzyen 7, GPU AMD NAVY, 32 GB DDR6 RAM, 1 ili 2 TB SSD, !% TeraFlopsa grafika, Vodeno hlađenje, hologram....)?!

Verovatno slično kao ps4pro na izlasku ili max. 50-100$ više ako budu baš neke super-duper komponente.
 
Daj Bože, moj PS4Pro je još uvek u garanciji. Da dobijem za njega 250e bio bih zadovoljan, ali čuvam ga kao malo dete, još sam na kupovao svake accessories, stand sa coolerima i USB HUB, dodatni DS4 V2, crystal and much more...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno