Šta je novo?

Kingdom Come: Deliverance

Sa KS-a

Some people are concerned about our maps size and seem to think that 9 sq. km. is not enough. Please trust us that it is. Our map is bigger than the one in Read Dead Redemption. The population/point-of-interest density is going to be on par with RDR. We want the world to look natural.
 
tako je majstori... se*e mi se kad neko zeli preterano velik game world, bolje manji, a pun sadrzaja i da je smislen, nego veliki i da lutas kilometrima ko budala...
 
Mislim da je i ovo vazno za nekolicinu>

Multiplayer

There seems to be demand for multiplayer experience. Unfortunately, Kingdom Come: Deliverance is a singleplayer game only. We are thinking about cooperative multiplayer in some further future, but definitely not for Act I.

Let’s start with hardware. We are developing the game to run smoothly on “good gaming PC” and next-gen consoles. If you have a PC, hardware-wise similar to Xbox One or PS4, you should be able to run Kingdom Come: Deliverance well.


We definitely intend to release most of our game-making tools to allow the community to create mods for Kingdom Come: Deliverance. Part of our heritage are games like Operation Flashpoint and we realize how important the modding community is. We plan to support it as much as we can. It should be noted though, that the modding tools will be available for PC only.

 
Poslednja izmena:
Sjajno!
 
modding i mozda coop , pa `di ces vise :d
 
Najbolje od svega je što se drže svojih odluka i ne brljaju po tome zbog razno raznih zahteva.

update 6:
We want the world to look natural.

Moj prvi komentar u ovoj temi:
Meni izgleda jako dobro zato sto deluje kao da je radjeno prema stvarnom mestu, daj neki primer sta izgleda bolje.

Samo potvrda da to što su hteli i uspevaju...
 
Evo tek sad odgledah Update #1, potpuno se zaljubih u ovu igru, nikad nisam imao toliki hajp jer mi se skroz svidja ovaj nacin komuniciranja sa igracima i izbacivanje apdejta u koji je ulozen poprilican trud. Pritom ovaj glavni lik, Daniel il kako se zove mi je skroz pozitivan i odlican za ovako nesto : ) Od mene za sada sve same pohvale, apsolutno nijednu kritiku nemam, videcemo sta ce nam prikazati sve u nadolazecim apdejtima : )
 
Ovo je nesto kao stvoreno za mene!

Doduse jos nije stvoreno.
 
da bice tamo negde 2016 :)
 
Krajem godine stiže Act I ako sam ja dobro ispratio.
 
Nope, Q4 2015 Act I, za 6-7 meseci closed beta za beckere.
 
Uzmi "Baron digital" 30€, i dobices alfu sa Act I za 6 mjeseci otprilike. A zar beta nije nešto kasnije?
 
Alpha za nekih 6 meseci,
Beta se ne zna koliko posla alphe
ACT 1 cetvrti kvartal 2015 sa mogucnoscu da bude i ranije.
 
[/QUOTE]

Ovo zaista deluje sjajno, količina posvećenosti ovih ljudi me zaista fascinira.

Nadam se da će odraditi sve što planiraju, od motion capture-a pa do svega ostalog, ova igra zaista zaslužuje izađe u najboljem mogućem svetlu.

Kao što reče Starac, ovo deluje kao stvoreno i za mene, tj. tek treba da bude... ;)
 
Novi update u Ponedeljak

Next update

We plan to release next video update on Monday, so be sure to check back! This time we are going to speak about character customization, NPC creation and overall about how our cloth layers work.

Ništa od combat system-a još :(
 
Mozda taj update cuvaju za kraj kampanje kad bi trebalo malo da se boostuje broj pledzeva a i obicno pred kraj svake KS kampanje dosta ljudi podigne svoje pledzeve za 5-10$
 
Znaci bice female character. E josh da uspeju 700.000 i ja cu biti zadovoljan. :)
A mislim da treba da popune i stretch goals za 800k i milion. :)
 
Poslednja izmena:
Video update #2 Character customization



[YOUTUBE]tWQn10s_QJM&feature=youtu.be&a[/YOUTUBE]
 
Sve bolje i bolje, vidim da cu ja svoj pledz podici sa svakim videom koji izbace ; D
 
Za sada,zaista odlicno.Definitivno osvezenje u RPG zanru.
 
deluje odlicno :)

samo prvi act ce izadji u decembru 2015 (citaj q1 2016)... meni to mnogo daleko da bih osecao neki hype i davao pare
 
Pa ti nemoj :)

Kopka me combat system opasno, i ta najava da neće biti klasičnih animacija prilikom borbe.
 
Poslednja izmena:
...umesto da je nabrojao neke frakcije, kaste ili klanove i njihove razlicitosti i osobine, oni prikazuju kako mozemo presvlaciti lika kao deca lutkicu... meni ovo smrdi na linearnu avanturu, a ne na rpg.

Nadam se da gresim i da ce prave rpg elemente prikazati kasnije...
 
Poslednja izmena:
Paaaa update se zove Character Customization, i priča se o kustomizaciji karaktera a ne o ingame guildama, biće update i za to pretpostavljam...
Svake nedelje pokrivaju po jednu stavku, sledeća je mehanika jahanja.
 
...pa valjda je kostimizacija lika biranje klase i pocetnih skilova, a ne boja gaca ili kosulje...
Da je bar spomenuo da ce nacin oblacenja uticati na okolinu, i da nece biti svejedno za npc-ove ako smo obuceni kao klosar ili plemic... to bio onda po meni bilo nesto, a ne ovo.
 
...pa valjda je kostimizacija lika biranje klase i pocetnih skilova, a ne boja gaca ili kosulje...
Da je bar spomenuo da ce nacin oblacenja uticati na okolinu, i da nece biti svejedno za npc-ove ako smo obuceni kao klosar ili plemic... to bio onda po meni bilo nesto, a ne ovo.

Kustomizacija lika je uvek bilo "kreiranje karaktera" fizičko, bar u mojim knjigama. Ne znam što se očekuje od ove igre da baš svaka stavka bude nešto revolucionarnai da svaki vide update pokaže nešto neverovatno :D?
 
to su uobicajene stvari za rpg, nista nenormalno... character customization znaci klasa, rasa, skilovi, negde i background story. Ovo na klipu je jadno, imo.

edit;
mada, kao sto sam vec rekao, mozda je ovo samo uvod, a ostalo sledi kasnije... mozda je taktika da ovako na kasicicu pa cesce, zbog priliva love.
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, u ostalom imaju 2 god. do release-a, 90% stvari nije ni urađeno a ostatak neće odjenom da pokažu, daju na kašičicu... Marketing.

"ovo je jadno" ne znam u kom smislu? Ono što su prikazali deluje ok, bar meni.

BTW Rasa i background story se ne mogu customizovati kao ni startni izgled main char-a. Rekli su da postoji osnovna priča koja se vrti oko tog kovačevog sina i da će se naknadne kustomizacije, što se izgleda tiče , svoditi na frizuru, bradu, odeću, klasu, combat style.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno