Šta je novo?

Kingdom Come: Deliverance

Izgleda dobro i mislim da će skupiti novac jer imaju šta da pokažu.
 
Pratim ih već neko vreme (na blogu) i prosto ne mogu da verujem koliko je igračka industrija/potražnja danas izvitoperena, oni se bukvalno već godinu dana bore da nađu izdavača i ne uspevaju. Sad moraju da se lomataju po KS-u (mada možda je i bolje tako na kraju...). Ne vidim ni jednu jedinu stvar koja nije epic u ovom klipu, ovo je tip igre o kom maštam već dugo vremena i mislim da ću da lupim pledge...

BTW :D http://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance
 
Brzo ce ovo prikupiti. Samo dok sam gledao video, prikupili su 2.000,00 funti. :D
 
Pratim ih već neko vreme (na blogu) i prosto ne mogu da verujem koliko je igračka industrija/potražnja danas izvitoperena, oni se bukvalno već godinu dana bore da nađu izdavača i ne uspevaju. Sad moraju da se lomataju po KS-u (mada možda je i bolje tako na kraju...). Ne vidim ni jednu jedinu stvar koja nije epic u ovom klipu, ovo je tip igre o kom maštam već dugo vremena i mislim da ću da lupim pledge...

BTW :D http://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance

U današnje vreme manjim timovima je daleko, daleko bolje bez izdavača. Drže stvari u svojim rukama, ne kupi im izdavač gotovo sav kajmak od zarade, tako da ide sve direktno njima osim tih 20-30% koliko uzimaju steam i ostale digitalne distribucije. Jedini problem je izgurati prvi uspešan projekat, ali za takve stvari su tu kickstarter i slično :)
 
ja sam oduvan combat sistemom , ali i realisticnoscu igre... doniracu 30 funti , mislim da je to i vise nego dobar deal za

Get physical copy + Alpha access ....
 
Takodje razmisljam o ovoj varijanti, jedva cekam da probam Alfu.

Da zlo ne cuje, ali sudeci po brzini rasta countera, ovaj kickstarter ce doziveti sudbinu Star Citizena. :)
 
Da ne zaboravimo da pledge najviše skoči zadnja dva tri dana i zadnjia 2-3 sata posebno, a ovaj već gruva dobro :)
 
Hebo te bog! :shock: :Klanjanje

Kako je moguce da ja ovo nisam video do sada..

ne kapiram zasto je ovo vredno pomena (od strane ovih ceha):

attachment.php


mislim UV mape tako i rade , sta je tu toliko specijalno?

:D
 
Sa njihovog KS-a:

"We’re mixing the freedom and mechanics of Skyrim, the setting of Mount and Blade, the storytelling styles of The Witcher and Red Dead Redemption, and the tough combat dynamics of Dark Souls into a single, gorgeous package. You could say we’d like to give ArmA (a franchise many of us worked on) an RPG makeover, streamlining the systems and controls and polishing the overarching world while keeping the unique, genuine feeling of its action and environments. Interested?"
 
Ovo je nešto što sam oduvijek čekao te ću vrlo rado da dam prilog na kickstarteru.
Također i meni je bilo jako zanimljivo prateći razvoj ove igre od samog početka, da nisu mogli naći izdavača.
Tamo na blogu kad su prepričavali te susrete - odmah su im prigovarali - kao "glavni lik nije dovoljno kul - nije baš neka faca", "nema magija??? - to je baš loše" itd.
A Dan Vávra je totalni realism fanatik, koji je i sam radio u Bohemiji na Operation Flashpointu te kasnije na ArmA serijalu, tako da je jasno odakle ovakav koncept "realistic medieval game".
 
Ovaj deo mi se sviđa: "Dungeons & no Dragons."
Ima dovoljno igara sa magijama i čudovištima valjalo bi videti jednu bez toga.
I sviđa mi se što otvoreno kažu da hoće određene stvari iz drugih igara da upakuju u jednu.

Biće ovo 100k prvi dan :)
 
ovo stvarno obecava :D
 
51 000 £ vec.
 
Poslednja izmena:
Znaci closed beta/demio za backere za 6 meseci? :trust: BTW 115k vec imaju i 29 dana, ide ovo glat.
 
hahaha pa ovo se povecava u sekundi :D :D
 
Posle ovog trejlera, mislim da ce mi jedina boljka biti samo 30 sati gameplaya. :p Odlicno izgleda za sada.
 
Jao, to ljudi,konacno nesto konkretno.
TaleWorlds i nihov Mount&Blade II: Bannerlord smorili su vise oko
izlaska,ala ce da im ispadnu oci na ovo cudo. :d
 
Uzmite svoj primerak ako zelite, ovo ce se danas zavrsiti. Jos 20000 funti.
 
Zašto bi se danas završilo? Ima još 27 dana...
 
Prosisao 300.000.
Pogresno sam skontao. Shvatio sam da se ide do 300.000.
 
And so it happens, just 36 hours into our Kickstarter campaign we have reached our goal!

That's really, absolutely, mind-blowingly thrilling. We cannot stress strongly enough how grateful we are to all of you. This resounding confirmation of what we've been working on for almost two years just makes everything worthwhile. We are happy -- and privileged -- to be working on this project and we want to make the best possible game we can, for you.

Now, with our goal reached, it's time for stretch goals and we shall announce the first one tomorrow. I would also like to make one thing clear: we have come to an understanding with our investor that every penny we make above the Kickstarter goal will stay with us and will go toward making Kingdom Come: Deliverance better.

Ako bude zanimljivih novih ciljeva i ako budu imali još par sočnih stvari da prikažu mogu da skupe i par miliona.
 
Jel moze meko od modova da promeni ime thread-a?
 
Ja bih vrlo rado editovao prvi post, ali što kažeš bar neko bi trebao promjeniti naslov.
 
multyplayer/coop opcija bi produzila znatno onih 30h igranja.

zamislite samo , vi manipulisete kao neki baron a vas team mate je vesti thief... pa onda upotrebite svoj uticaj da ga skinete sa vesala kada najzad thief zezne stvar sa kradjom ...dijamantskog bodeza :)
 
Mislim da se 30h odnosi na main story prvog akta. Kontam da ce biti i opcionih quest-ova. MP bih mogao da svarim u vidu nekog viteskog turnira.
 
Volim coop ali za ovu igru mislim da to ne bi bila dobra opcija. MP da ne govorimo...
 
Ovo je toliko bolesno dobro,da nemam reci.Takav je utisak ostavilo na mene.Samo da ne bude kratko,ne ocekujem sigurno Skyrim duzinu ali ono 30h je malo(za ovakvu igru).Nadam se da se odnosi na prvi act.
 
Planned platforms: PC, Xbox One*, PS4*, Mac, Linux
Release date: Q4, 2015 on PC, Mac and Linux
Approx. gameplay time: 30 hours (Act 1), 70+ hours (all 3 acts)
 
Nazad
Vrh Dno