Šta je novo?

Napajanje 600W LC Power LC600H-12, V2.31 DILEMA

meni lc 500w napaja masinu iz potpisa cak i gtx 660 klokovan malo, sto znaci da trosi 150w i ovaj quad izbacuje u testovima i po 125-130w, tako da ti sto kazes da je smece pises zato sto taj xeon ne mozes da klokujes pretpostavljam a ja ne verujem da je tebi problem toliko do napajanja pre do memorije ili podesavanja. kad meni moze ovaj lc od 500w sve to lagano da drzi stabilno ne verujem da je taj od 600w bas smece.
 
Poslednja izmena:
Meni moje radi extra. Pojma nemam o cemu pricas Nislija.
 
dobro, ti imas dosta manju potrosnju od njegove konfiguracije. 75-100w manje.
 
imam ga,pokazuje u aida64 sve normalne napone. ne mogu nagurati procesor vise od 3.75ghz,niti memoriju vise od 900mhz. svemu je uzrok ovo napajanje...pre toga imao neki thermaltake na kome sve lepo radilo na max,dok nije crklo...
 
ne znam, ja na 500w ovom lc mogu da gurnem procesor na 4.2 trosi premnogo tad i opet napjanje drzi i testove oce da prolazi ali tipa u igrama na loading screenovima staje, al ne zakucava racunar uglavnom imam nestabilnost u par igrica dok ovako racunar butuje i u testovima nece zakucavanje ili restart tako da mi malo neverovatno da ti ne mozes sa tim od 600w preko 3.75 a ja sa ovim od 500w dodjem i do 4.2. a inace sasvim stabilan je ovako na 3.9 uz 3 hard diska i graficku od 150w.
 
odlicna napajanja za ok novce.
narocito njihove BRONZE certified serije.
 
Здраво свима. Можда глупа питања али ћу пробати.:d Стари комп (7 год) има напајање чији је вентилатор са задње стране где улази напонски кабал. Колико видим код овог је са доње стране. Има ли то неке везе или не? Мислим наравно због хлађења. Друга ствар, матична је GA-P41T-D3. Да ли ће имати проблем са дужином каблова? Мислим ако одговара ово напајање да ли могу конектори да покрију ову матичну или треба куповати наставке? Ако има неки зналац на ову тему спасао би ме поштено. ,) :)
 
Moći će. Veći vent znači bolji protok vazduha i tiše je. Ako kablovi odgovaraju kod starog, odgovaraće i kod ovog. Ovaj Lc će verovatno biti i jače od starog "kineza"
 
Ventilator postavljen sa donje strane je veći, tiši, i pravi bolji protok vazduha.
Za dužinu kablova ti niko ne može reći konkretno bez da zna i koje kućište imaš, ako je napajanje na gornjoj strani kućišta sigurno neće biti problema, ako menjaš neko staro 'kung-fu' gotovo sigurno da ovaj LC neće imati kraće kablove.
 
Poslednja izmena:
Nisam pri kompu pa sa telefona. Hvala za odgovore. Napajanje se nalazi sa gornje strane kucista. Ono nije menjano. Kompu ce jos malo biti osma godina. Tesko da je neko lose napajanje cim je ovako dugo izdrzalo. Napajanje je nekog proizvodjaca na H.... Videcu sutra pa cu napisati. Bitno mi je da ovo napajanje moze da isprati osnovnu konf kompa. Maticna, procesor, graficka, dvd-rom, hdd i ssd dodat pre neki dan. Naravno i ako moze da dohvati sve uredjaje bez da se dodaju nastavci. Uzdravlje
 
Ево фотке кућишта:
Kuciste.jpg

Може ли ово напајање?
Мало ме буни што би дувало директно на процесор па реко да питам.

ПС:
Слика се обрнула, нешто сам зезнуо. :d
 
Poslednja izmena:
Bez problema možeš ubaciti Lc power-a.

Neće duvati na procesor, nego će izvlačiti vazduh a duvaće nazad, tako da ćeš sa Lcp-om imati i bolji protok, jer će izvlačiti topao vazduh iz kućišta od procesora. I ovo je bar duplo jače i višestruko kvalitetnije.
 
Хвала! Ово старо још ради, али се комп само угаси после 15 мин рада. Дешава се да се угаси чим се стартује и мало оптерети. Додао сам ссд па је још учесталије. Иначе прво је кренуло тако што комп неће да се стартује. Тек након физичког гашења из струје подигне све нормално. Када сам очистио прашину свако мало се угаси. Док је упаљен све ради супер. Тестирао сам температуру процесора са више програма и алата испада да је ладан ко таштина душа. :d Узимам ово напајање па да видимо како ради. ;)
 
Drugar je uzeo lc600h, posle jedno mesec dana prilikom paljenja racunara se cuje napajanje kao traktor jedno 2,3 minuta i posle sve ok i tako svaki dan.. Da li je napajanje falicno i za reklamaciju ili se tako ponasa to napajanje?
 
Mislis ventilator se cuje ?

Ne znam da li to spada pod neispravnost i mogucnost reklamacije, ne verujem.
 
Drugar je uzeo lc600h, posle jedno mesec dana prilikom paljenja racunara se cuje napajanje kao traktor jedno 2,3 minuta i posle sve ok i tako svaki dan.. Da li je napajanje falicno i za reklamaciju ili se tako ponasa to napajanje?

Za reklamaciju...
 
Imam jedno kratko i prakticno pitanje, da ne otvaram novu temu, da li LC Power od 500W moze da podnese i3-3240 i r9 280x ili neku nvidiu u tom rangu? Zahvaljujem
 
Ja se ne bih igrao sa tim...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ali one su dosta skuplje kao polovne ili sam ja nesto pobrkao?
Ako probam da preformulisem - najbolja graficka do 9.000 rsd polovna uz lc power 500 i i3-3240 mi treba
 
r9 270x gtx 1050 gtx 960
 
Ne može 270x na to napajanje, 960 da ako je ima.
 
Nazad
Vrh Dno