Šta je novo?

18650 baterije - gde kupiti

SretenBG

Slavan
Učlanjen(a)
19.09.2008
Poruke
2,942
Poena
445
Nisam znao gde da postavim ovu temu pa sam otvorio ovde. Zanima me gde i da li neko moze da nabavi kvalitetne baterije tipa 18650 po nekoj razumnoj ceni i naravno neki kvalitetan punjac za njih? Vec godinu dana trazim i nigde kod nas nisam nasao do sada radnju ili nekoga ko moze da mi to nabavi. Jedino sto moze da se nadje je trustfire ili lultrafire kinezi koji nisu nizasta. Konkretno meni trebaju te baterije za led lampu velike jacine koju koristim u profesionalne svrhe svakonevno.
 
I ja sam u potrazi za istim i jedino sto sam nasao je po oglasima... Pitanje je kakve su realno.
 
eBay.
Ja sam uzeo za 10$ par nekih ultrafire, koristim cree led lampu vec godinu dana i ni jednom nisam punio baterije.
Punjac ne postoji kvalitetan, samo onaj najobicniji, ali radi posao.
 
Poslednja izmena:
Lako bih ja porucio sa ebey-a da imam paypal, znam ja sta valja od baterija i punjaca, medjutim ja sam pitao ovde kod nas sta moze i gde da se nabavi. Taj sajt sam vec video ali su preskupi.
 
Znaš kako, naći i jeftin i dobar, i to još u Srbiji je obično mission impossible, jer smo suviše malo tržište za kvalitetnu robu... puno sreće.
 
Ja sam sve te baterije i punjace uzimao na ebay. u kompletu bat/lampa/punjac cirka do 30$ oko 1500 lumena... Baterija Ultrafire...
Za sada rade lepo, mada ja ne koristim puno te lampe...
kod nas ima "AK baterija JetBeam Li-ion 3.7V, 2300mAh 18650"... mada je po meni preskupa , ako za te pare ima recimo 4 komada iz kine sa free shipping/ Ne znam kakva je u odnosu na Ultrafire, ali meni za sada rade ok... ( par meseci, 2-3X punjene)
Ima na KP oglasima Sanyo...kazu da su medju najboljima ( po stranim forumima...) takodje i WOW baterije, ( nikad cuo, ali imaju hvalospeve i za njih)
 
Ma uzmeš te Ultrafire 4000 (realno oko 2000), ja nabavio 4 komada iz kine za 11$, tj. oko 1000din, i rade odlično. Kome trebaju vrhunske i prave 3100mAh, postoje Panasonic/Xtar ili Sanyo/SenyBor, ali koštaju oko 4x više od ovih UltraFire a imaju 50% veći kapacitet - po meni se ne isplati.
 
Mogu da se nađu i na DXu, a tamo ne treba PP
 
Nazad
Vrh Dno