Šta je novo?

Destiny

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Bungie’s Destiny Story Details, Concept Art Leaked

thirdtimesthecharmjpg-843114-610x343.jpg


At the time, installments in the Destiny series were revealed to be coming in fall 2013, fall 2015, fall 2017 and fall 2019. In 2014, 2016, 2018 and 2020, downloadable expansions known as “Comet” were also said to be planned.

The contract suggested the first Destiny game would be available first on Xbox 360 as well as “the next successor console platform released by Microsoft,” which the contract referred to as Xbox 720. Releases on PlayStation 3, PlayStation 4 and PC were said to be planned in the years following, though today's information suggests a more closely timed release could be a possibility.
 
Poslednja izmena:
naravno da je mmo, potvrdjeno je bilo jos prosle godine
 
Poslednja izmena:
Kao veliki ljubitelj Halo fransize, ne mogu docekati igru da izadje.

Cim sam cuo za ovu vest odmah sam uradio dva preorder-a Xbox 720, jedan za mene a drugi za GdinM-a.
 
Pa nece to sigurno biti MMO na nacin koji se danas podrazumeva kad se to kaze, to svakako znate. Da neko sa strane slusa, zakljucio bi da prave WOW klon.


Inace, meni ovaj concept art deluje VRHUNSKI. Evo ovde malo veci:


thirdtimesthecharm.jpg
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Izgleda poprilicno zanimljivo,da li postoje sanse da se pojavi na PC?
 
Nema, s'tim pogrešna soba :) prebacite ovo tamo gde je mesto.
 
At the game's reveal in Bungie's Bellevue, Washington office this week, attended by Eurogamer, Bungie COO Pete Parsons said: "It's a persistent, shared and connected world, so you will need to be connected [to the internet] to play Destiny."

On the possibility of a PC version, Parsons said: "We would absolutely love to be on the PC. If you talk to the people upstairs, we play it on all platforms. So, stay tuned." No mention was made of a Wii U version.

-Eurogamer
 
Cak i ako se pojavi za PC to nece raditi Bungie...nego ce kao i sa Halo igrama dati nekom drugom studiju da odradi port...naravno ako Activision bude hteo i MS i Sony ne budu mnogo podmazali XD
 
Ne mogu oni vise nikoga da podmazuju kao nekad, nema se sredstava za bacanje.
 
Zar MS nije vlasnik?
 
Naravno da nije. Bungie je sada pod okriljem Activisiona. Kao nezavisni su, ali sve njihove igre u narednih deset godina izdavace Activision.
 
Iz nekog razloga sam mislio da ih MS poseduje.
 
Naravno da nije. Bungie je sada pod okriljem Activisiona. Kao nezavisni su, ali sve njihove igre u narednih deset godina izdavace Activision.

Sto garantuje kvalitet...ili bar datum izlaska svake godine :d
 
Koliko se ja sećam, poenta je da je Activision samo markentiški mišić koji će da reklamira igru kada ova bude gotova i za to uzme svoj procenat. Bungie već ima dooljno para da može sam da pokrije troškove razvoja igre ali im treba reklamna mašinerija.
 
Ma svejedno, ko da je Bungie neka firma, 10 godina su pravili 3 prosecna fpsa...
 
Pa jel igra neko Betu, wtf?! :)
 
Ja ne dobih kod, al nadam se da igra valja cemu da ne bude da sam dzaba bacio pare.
 
Ja sam mislio da samo pre-order dobija ovaj beta cod? Anyway i meni sad stigao, let's get back to the Old Russia.

btw, najjaci je nenormalni Ubisoft koji mi u isto vreme salje mail za beta kod za The Crew (koji sad valljda pocinje) i javlja mi da cu da dobijem kod... ako imam srece iduce nedelje.
 
Ja sam skinuo Betu na onaj nacin Buy Pre-Order pa Cancel Pre-Order, medjutim u medjuvremenu su mi i kodovi stigli, tako da evo i budite brzi:

Voucher Code for PS4: FG5B-4KNC-TF75
Voucher Code for PS3: C774-FAN7-PMRD
 
Fantasticna igra, bas je pravo uzivanje igrati u coop-u. Jos samo da docekam full game, da se otkljuca cela kampanja. :)
 
[YOUTUBE]_91TjiuPY3k[/YOUTUBE]

Evo, ko nije dobio kod za BETU ja sam moja dva "upakovao" unutar ovog gameplay-a. Oba su za PS4 ;)
 
Nazad
Vrh Dno