Šta je novo?

variranje brzine interneta tl-wn551g

mrlexa

Cenjen
Učlanjen(a)
19.11.2012
Poruke
1
Poena
151
imam problem sa wireless internetom, naime brzina downloada jako varira, krece u rasponu od 150 KB/s sa padovima i do 8 KB/s. Varijacije su ceste(konstantne) i ume da se dogodi da pad bude i za 50-100KB/s. Cudno mi je sto je counter-strike mrtav sto se tice konekcija(nema nikakvih servera, favorites su svi non responding) a radio je do odredjenog momenta i samo naprasno prestao da radi. Signal mi je pun, mislim da je RSSI -54 u nekom programu. Windows reinstaliran vise puta, kao i kanter, drajveri instalirani takodje. Posto hvatam i signal od komsijinog rutera proverili smo konektovanje na njegov ruter, dobijam iste rezultate, veca je maximalna brzina zbog njegovih 4mbita ali isto kanter ne radi, brzina downloada jako varira. Jedina bitnija promena koju sam izveo na kompu je montiranje poveceg kulera na graficku, sto je bilo neophodno jer je dostizala 105C pod opterecenjem, sad je 40-45c. Razmak izmedju kulera i pci wireles kartice je oko 3 cm, da li to mozda moze da utice na
performanse wireless kartice(neka intrferencija ili nesto)? HVALA UNAPRED!!!
 
Nema veze kuler,meni je na manje od 1cm pa sljaka bez problema...
Probaj da izvadis karticu i vratis,meni se pomerila kada sam cackao grafu pa je brljavila...
 
Nazad
Vrh Dno