Šta je novo?

BENCH Kucni ljubimci ...... ;)

Pozer... :)
b330c04d4ea586b07eb44855f9505185.jpg


Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
IMG_20180701_184514.jpg

Srpska siva :)

Dobila jastuk duplo veci od nje(i to iz pet shopa, ne obican :D), sedi i spava u maloj kutiji :wall:

Ne znam sto TT izvrce slike..
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi. Treba mi preporuka za mašinicu za šišanje šnaucera a da nije preskupa. Vidim po oglasima da se prodaje zoofari i Moser. Ako ima neko iskustva da mi napiše koji model i koliko su izdržljive.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ne gledati ko ima slab stomak [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
d87be48246e45e30e9e65f4982cdd6e9.jpg


Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk
 
Moj rex
 

Prilozi

  • IMG_20170709_125633_361.jpg
    IMG_20170709_125633_361.jpg
    1 MB · Pregleda: 136
  • IMG_20170623_103045_814.jpg
    IMG_20170623_103045_814.jpg
    339.2 KB · Pregleda: 169
Ne znam na sta mislis.
Evo jos jedna slika budalice u njenoj kutiji :D
IMG_20180726_155543.jpg
 
Ma i ova moja *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* ima svoj jastuk, a najviše spava u ovome. :d :d :d
13091fc21cf42a156340fdc03ac54d56.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Bas je mjau, mjau, mjau :D :D :D :D

Stvarno ne znam sta da ocekujem vise od ove, kad bih je snimio da se vidi kad krene da trokira koliko je smesna, proslavio bih se :D
 
Probao isto. Ovaj moj nije ni trepnuo već počeo da ga gricka. :d

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Skup je on sport, da se nabavi kvalitetan, na žalost. Ja sam ga jurio godinama i odustao na kraju.
 
Ja ga imam i valjalo bi devojku da mu nadjemo.
Cinjenica je da ih ima malo i da su skupi
 
Ima :) Malo ih ima, gomila ih je u srodstvu u srbiji. Nadje se, uglavnom na ulici me ljudi prepadnu koji imaju ženke pitaju dal je za parenje i traže telefon nego je ovaj moj još mlad. Pitaju za papire i ocenu koju nemamo doduše.
 
haha, mi sve na muzjake nailazimo... ne znam odakle je tvoj pas, moj je iz nisa, ogroman deo krvne linije iz amerike, tako da tesko da je rodbinski povezan :D
 
Ma od vojvodjanske linije, ta Niška je druga koliko znam. Ne vidjamo ni mi zenke nego me prepadnu ljudi bez psa tako. :) u zivotu je video cele dve zenke bostona ukupno, i dobro one kad smo bili na izlozbi da vidimo sta ima.
 
Ćao svima nisam znala da ova tema postoji.
Uskoro postavljam svog kućnog ljubimca a sad gledam vaše.
Obožavam mjau mjau... mislim volim ja i kučiće volim sve životinje ali mačkice su mi onako posebno drage :)

Evo jos jedna slika budalice u njenoj kutiji :D
Pogledajte prilog 254605

Cicamaca draga lepa ;)

Ma i ova moja *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* ima svoj jastuk, a najviše spava u ovome. :d :d :d
13091fc21cf42a156340fdc03ac54d56.jpg
Naravno ona će da spava tamo gde ona hoće one mačkica :D
A sve se tako uvrnu, da znaš...
 
Trenutno u nedostatku slika mog kućnog ljubimca stavljam jedan link sa YouTuba. Izvinjavam se ako je ovaj link već postavljen.
Ali toliko je smešan i divan i toliko pokazuje mačiju narav da je to fenomenalno. :)
Mačka koja se pravi da je mrtva da ne bi morala da ide u šetnju. :D to samo mačka može...

>>> Cat Plays dead to avoid going for a walk
https://youtu.be/5sy1MDHZ27M
 
Taj video nije baš za ovu temu ali imaš objašnjenje u komentarima:

Kod:
Cats can get immobilized when the back of their neck is pinched (makes it easier for mama cat to carry her young - see the video "how to deactivate a cat").  I think that's what's going on here.

https://m.youtube.com/watch?v=T9TmmF79Rw0
 
Ja sam ovom mom par puta kačio štipaljku za kožu na vratu i bukvalno kao na dugme da sam ga isključio. Samo se izvrne i ne mrda dok mu je ne skinem. :d

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@old_bookmaker, OK nisam znala, verovatno postoje neka uputstva sta sme da se kači a šta ne, a ja nisam pročitala. Slučajno sam videla temu pa sam bila oduševljena jer je nisam očekivala na ovakvom tipu Foruma, pa nisam mnogo obraćala pažnju na uputstva ako negde postoje; pročitaću ih svakako. Možete izbrisati taj video.
 
Mislila sam da nemam na telefonu fotke moje lutkice, najlepše na svetu ;), na ispostavilo se da imam, pa da priložim među ostale mezimice i svog. :)
de1fb4e6b4b91946286f98f245764d7f.jpg
 
@old_bookmaker, OK nisam znala, verovatno postoje neka uputstva sta sme da se kači a šta ne, a ja nisam pročitala. Slučajno sam videla temu pa sam bila oduševljena jer je nisam očekivala na ovakvom tipu Foruma, pa nisam mnogo obraćala pažnju na uputstva ako negde postoje; pročitaću ih svakako. Možete izbrisati taj video.

Video je zanimljiv, doduše i meni je bio veoma smešan kada sam ga prvi put gledao (odavno :)), ali ima logično objašnjenje za takvo ponašanje mačaka, pa samim tim "pada u vodu" teza da maca nije htela u šetnju. Nema potrebe brisati video, možda još neki vlasnik maca bude u zabludi i pomisli kako mačka to svesno radi.

Inače, postoji tema o zanimljivim i smešnim video klipovima, zbog toga sam i napisao da taj video nije baš za ovu temu. Ovo je inače jedna od retkih koju veoma rado posećujem da vidim šta ima novo jer volim životinje (generalno) ali nemam kućne ljubimce odavno.
 
Video je zanimljiv, doduše i meni je bio veoma smešan kada sam ga prvi put gledao (odavno :)), ali ima logično objašnjenje za takvo ponašanje mačaka, pa samim tim "pada u vodu" teza da maca nije htela u šetnju. Nema potrebe brisati video, možda još neki vlasnik maca bude u zabludi i pomisli kako mačka to svesno radi.
Ok, primila k znanju :)
 
IMG_20180810_234215.jpg
Napast i napastvovana tapeta u pozadini
 
Nazad
Vrh Dno