Šta je novo?

Elite: Dangerous

I time oterali u p... m... sve backere koji su hteli da igraju offline. Al' dobro, sad kad je igra gotova, ko njih j*be :)

:vomit:
 
Nisu ni oni sisali vesla. Da se ne lazemo zna se koja populacija nosi najvise poveza na jedno oko i na cemu igraju.

Potez jel los sto se tice odnosa sa igracima, ali sto se tice business-a potez je master level.

Doveli ovce sa pricom o sisanju a ono klanica.

Zao mi samo sto ce se ljudima vrlo brzo da ogadi kickstarter ovim tempom.
 
Ja samo ne razumem ovu priču, pa bolje da su iskreno rekli, ljudi vi ste nam platili igru, cilj nam je da zaštitimo našu i vašu igru od piraterije... A ne trte-mrte, one universe :)
Kako o tome nisu razmišljali na početku kada su obećali offline igranje?
 
Bila bi najjaca fora da sad sav taj narod sto je hteo offline varijantu da zatraze novac nazad :D
 
Rekao bih da dosta ljudi ne bi ulagalo pare u njihov Kickstarter da su znali da će igra biti online-only i neće imati klasični singlplejer mod. Ovce su dale vunu, sada je red i na meso.
 
Ček, sad mi nije jasno, tamo piše:

...Galaxy, story, missions, have to match, and it does mean the single player has to connect to the server from time to time, but this has the added advantage that everyone can participate in the activities that can happen in the galaxy. A fully offline experience would be unacceptably limited and static compared to the dynamic, ever unfolding experience we are delivering...

Ako sam dobro skapirao, postojaće single player ali će igra sa vremena na vreme da se sinhronizuje sa multiplayer universe-om... ili...? Ako ovo znači da će se i u single player-u sadržaj igre konstantno ažurirati kako se igra bude dalje razvijala, meni je ovo sasvim OK. :)
 
nema offline igranja iako je bio najavljen tokom kickstartera, to je jedini problem, ništa drugo.
 
Zanimljiv setup

[YOUTUBE]PUFIFL7zwXQ[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena od urednika:
Morao je nekako ispasti ljiga...
 
Upravo to, još da izda čika Chris i ćao zdravo kickstarter gejming :)
 
Meni se nesvidja stvar oko tog onlajna za singleplayer zato sto ako za par godina pozelim da igram igru opet ,a frontieru se recimo ne isplati vise da drzi server onlajn, sta onda. Igra ce biti neupotrebljiva. Frelancer odigram ponovo svake druge zime :)
 
Sada se razvoj planira na 10+ godina. A tesko ce nesto sto je uspelo preko kickstartera da se podigne da postane bas toliko neprofitabilno da se gasi.

Pogotovo kad uzmes u obzir vrstu igraca koji ovo igraju. Mogu da daju enormne sume samo na kontrolere i slicno a za igru im je sica da stalno nesto kupuju.
 
Meni se nesvidja stvar oko tog onlajna za singleplayer zato sto ako za par godina pozelim da igram igru opet ,a frontieru se recimo ne isplati vise da drzi server onlajn, sta onda. Igra ce biti neupotrebljiva. Frelancer odigram ponovo svake druge zime :)

Rekli su da ce sa vremena na vreme praviti backup univerzuma i kada se igra ugasi pustice te fajlove igracima da mogu da igraju.
 
prešao si veliki put od prvog posta i "Brejben prodaje maglu, siguran sam u to ali eto ljudi ga podrzavaju tako da..." do "Rekli su da ce sa vremena na vreme praviti backup univerzuma i kada se igra ugasi pustice te fajlove"...
 
Ja jesam prosao veliki put, ali je Brejben potvrdio moj prvi put sa ovom oflajn svinjarijom.

Samo prenosim sta su rekli, to ne znaci im verujem na rec ;)
 
zapravo, brejben je uradio što i neki pre njega. formulacija "singleplay" ne isključuje povezivanje sa netom. ako se dobro sećam, momci koji stoje iza miner wars-a su uradili apsolutno identičnu stvar (deo koda se uopšte nije mogao odvrteti lokalno), i onog momenta kada su omogućili da se aplikacija pokrene i bez internet veze, igra se pojavila na piratebay-u.
krastavac, ne slažem se s time, ali me uopšte ne čudi. mnogo me više brine sve drugo u vezi sa igrom, mada sam mrvicu manje zabrinut nego kad je u pitanju star citizen. mrvicu.
 
odavno sam zaključio da se neke igre namerno piratuju u reklamne svrhe, ali dejvid b. nikad nije bio naročito razborit lik.
 
Planira li neko da igra ovu igru?Bilo bi lepo da ima nasih igraca u svemiru.
 
Zvanicni trejler:

 
Planiram da igram od 16og. Dani mi prolaze u demo treningu, prokletu anakondu ne mogu nikako da ukokam... nek se javi jos nasih pa da se sretnemo u spejsu :p
 
Sta i? Gama tj. verzija 1.0 je startovala uspesno. Nema nista posebno novo, za to cemo cekati, narednih godinu ce puniti igru sadrzajem a velika unapredjenja ce se placati kao ekspanzije.
 
Ja uživam za sad. Nisam pre-orderovao betu tako da sad prvi put igram celu igru...
 
Nazad
Vrh Dno