Šta je novo?

Elite: Dangerous

Da zivne malo tema:
Sta kazete na Odyssey?
Meni veliko razocarenje, polu alfa proizvod pusten, srecom nisam uzeo pri izlazku i momenat pre kupovine vidim na Redditu kako su ljudi razocarani. Pogledao forume i odustanem.
Takodje kompletno odvajanje servera za Horizon i Odyssey ali fleet carriers su zajednicki (?!) koji su doveli do kresovanja servera... No comment.
Da ne spominjemo pojacavanje grinda (kao da ga nije bilo vec previse).
Da nema tako jake i izdrzljive fanove... Ne znam, po meni bas losi potezi Frontiera...
Pa ono ideja da se u flightsimulator doda FPS, meni je glupa. Ali zapeli su fanovi, pa zapeli i to su i dobili. Sad hoce da setaju po kabini, mos misliti :p
Inace, poboljsana grafika ima svoj danak moja rx580 jedva izvlaci 40 frejmova u 1920x1080 :p
I da na planetama secka, secka gotovo neigrivo, tako da sam prakticno platio samo bolje planete.
 
Sad hoce da setaju po kabini
Setanje po kabini je najstariji zahtev ako se ne varam.
Nije problem sta je u igri vec sta je obecano, hajpovano, koliko su vremena imali i sta smo dobili sa debelom naplatom. Da su rekli cekajte jos 2 god, pa niko nista ne bi rekao (kao) jer mislim da ne postoji strpljviji community od ED, koji je vrlo pozitivno specifican.
Horizonts je bio korak napred i onda ovo, naravno da su kivni ljudi.
 
Horizonts je bio korak napred i onda ovo, naravno da su kivni ljudi.
Da da. Nego sad postoji opasnost da ostanes stranded, zato sto sam greskom izasao peske da izskeniram neko naselje
i ubili me oni botovi i preseli me u zatvor bez broda. A brod spusten na neku planetu. I spasem se tako sto se switchujem
na Horizons i tamo dobijem brod nazad, pa se switchujem nazad na Odisej :p
 
8.01 Update upravo izasao u sledecem dobijamo Fleet Carriers interiors , igra je jedan mocan framework koji ce tek da zablista u sledecoj dekadi. Ko god je za wing up, dodajte me u friends
cmdr goxy.
Untitled999.png

 
Uzeo ED dok je bio fraj na Epic-u, i čamela do skoro tu, pa rekoh aj da probam malo. Prvo sam se iznenadio kad sam video da radi lepo na mom matorom laptopu (radeon hd7650 čini mi se). Malo po malo sam skontao osnove, izrudario svojih prvih par milki i sve u svemu nije mi loše da se opustim posle par sati wow raida. Ako je neko zainteresovan da mi malo pomogne, bio bih mu zahvalan, čisto imam neka pitanja oko još nekih nejasnoća, pa da ne idem težim putem... Odgledao sam skoro sve beginners klipove, uđe se u štos brzo,ali opet je bolje sa nekim ko zna znanje. Može i diskord neke naše ED zajednice ili tako nešto...
 
Pozdrav ljudi.
Igram ED od kada ga je Epic delio gratis i igrao sam ga kao deo B.I.G. Squadrona do nedavno. BIG je bio fenomenalan squadron ali su ga stari igrači mahom napustili, tako da nema više sadržaja. Osnovao sam svoj squadron i tražim naše ljude voljne da mi se pridruže. Ingame nick mi je Penosled. Javite mi se, imamo i Discord kanal SIGZ Eskadrila. Dobrodošli su i oni koji ne žele u squadron. Inače, ako nekome treba bilo kakva pomoć, na raspolaganju sam. o7
Da da. Nego sad postoji opasnost da ostanes stranded, zato sto sam greskom izasao peske da izskeniram neko naselje
i ubili me oni botovi i preseli me u zatvor bez broda. A brod spusten na neku planetu. I spasem se tako sto se switchujem
na Horizons i tamo dobijem brod nazad, pa se switchujem nazad na Odisej :p
Da... redovan način je koristiti APEX Interstellar taksi službu. Nije skupa, radi lepo i ima u svakoj policijskoj (orbitalnoj) stanici.
Uzeo ED dok je bio fraj na Epic-u, i čamela do skoro tu, pa rekoh aj da probam malo. Prvo sam se iznenadio kad sam video da radi lepo na mom matorom laptopu (radeon hd7650 čini mi se). Malo po malo sam skontao osnove, izrudario svojih prvih par milki i sve u svemu nije mi loše da se opustim posle par sati wow raida. Ako je neko zainteresovan da mi malo pomogne, bio bih mu zahvalan, čisto imam neka pitanja oko još nekih nejasnoća, pa da ne idem težim putem... Odgledao sam skoro sve beginners klipove, uđe se u štos brzo,ali opet je bolje sa nekim ko zna znanje. Može i diskord neke naše ED zajednice ili tako nešto...
Ako još igraš, evo javljam se za pomoć. Garantujem za 7 dana možeš da zaradiš 7 milijardi (za kerijer, na primer).
 
Malo sam batalio ovih dana zbog obaveza, ali vratiću se zbog ekipe. Squadrone nisam igrao, a i mislim da sam na pola puta od planiranih 10k ly, pa će mi trebati vremena da se vratim, ali javljam se kad se vratim sa posla tunajt 😉
 
Trenutno je u toku odlican za zaradu community goal, iskoristite dok traje:

IMG_20220603_190637_344.jpg
 
Nazad
Vrh Dno