Šta je novo?

USB 3.0 Flash stikovi

Uzeh i ja DTMAXA 256 giga jer nema veće verzije,bome ovde u Bosni ga plati celih 5100 dinara,što nije malo.
Treba mi za Ventoy iako imam već par 256giga modele ali su oni jako spori.
 
I ja uzeh 256GB DTMAXA, brzine su odlične ali je kućište krš, kao što reče čovek....
 
Ako neko smisli neko custom resenje nek predlozi ja bih ga slatko presvukao u neki metal/drvo
 
DTMAXA oko 300GB zapunjeno, zašto je ovako niska brzina?
Msm spojeno je na USB 3.0 ali opet mora biti viša brzina valjda. :/
 

Prilozi

  • Screen Shot 07-30-23 at 08.20 AM.PNG
    Screen Shot 07-30-23 at 08.20 AM.PNG
    15.2 KB · Pregleda: 144
Kojim programom da formatiram usb posto mi tv ne vidi niti jedan od dva nova koja sam kupio. Trazi fat32 samo a to u opcijama za format ne nude ni jedna ni druga fleska...?
 
@Lanikor upravo taj exFat nece da prepozna. Od 64gb pa na gore ne nudi format fat32 ali radi na NTFS ✌️
 
Ne.. :)
 
Nema svrhe da koristis fat32 neces moci da iskopiras ni jedan "file" preko 4gb. Ili ntfs ili exfat
 
Kojim programom da formatiram usb posto mi tv ne vidi niti jedan od dva nova koja sam kupio. Trazi fat32 samo a to u opcijama za format ne nude ni jedna ni druga fleska...?
Pre bih rekao da TV trazi MBR particonu semu umesto GPT nego sto trazi FAT32 , stavi MBR.
 
Radi na ntfs
 
Dobio novi i ista prica ponovo rikno posle 20 dana :D kakva tresh ne uzimajte ovo

 
Komšija uzeo dva komada i oba su crkla u nekom kratkom roku. Jedan je svako drugo-treće pokretanje nepovratno gubio particiju, a drugi se prosto više nije pojavljivao u sistemu.
Prodaja ovoga se uvozniku isplati jedino ako je dobio besplatno uređaje i još koji dinar uz njih. Ne vidim neku razumnu računicu.
 
Ne znam da li mislis konkretno na taj. Nije riknuo skroz ovaj moj, vec ga neki put detektuje iz treceg neki put iz 15tog puta.

Kad ga ucita ucita ga i radi do ištekavanja. Opasno felericna serija. Uzecu kingstona i imam dobro iskustvo sa verbatimom od tih najpovoljnijih
 
Baš taj model. Izgleda da većina ima neki problem. Setio sam se i da je burazer uzeo jedan komad za prenos nekih sitnih dokumenata, pa ga je vratio, jer je bio ultra spor i povremeno izbacivao write error.
 
To je USB 2.0 to stoji 10 godina po magacinima , ne vidim zašto ne uzmete 3.2 USB.
 
Ni ja ne znam odakle coveku ideja da kupi usb 2.0 fles U februaru 2024 godine
 
Taj je jedini bio u "gradu" a da nije 1000 din :) ili da ne bacam pare na ptt eto zato

462 din :)
 
Ne vredi ni 50 dinara :D
 
Koliko vidim oba imaju type C i A znaci samo boja

Napokon konkurent max-a kingstonu na kojem mi se zavrsna izrada nikako ne svidja
 
Nazad
Vrh Dno