Šta je novo?

USB 3.0 Flash stikovi

Meni radi usb 3.0 HDD na LCD TVu (u pitanju je LG HDD i LG LH3000 TV, sasvim slucajno oba su LG :) )
 
@videx
Od kabla/kablova za kacenje (povezivanje) koristis sta?
USB3 HDD ima Y-kabal sa dva "klasica" USB2 konektora ili sta?
Samo jedan (onaj deblji) kopcas na LCD ili oba?

@ turok
Drzim te za rec!
Budi dobar drug pa se potrudi sto pre da sprovedes experiment. ;)
Navali se nekom drugaru na 2h, taman da odgledas sa njim neki dobar film sa te fleske (USB3). :D
 
Poslednja izmena:
Jesam CAR-e i nisam dobio ni jedan 100% siguran odgovor, sve nesto tipa "paaaa moooze", "mozda", "ali ko zna da li zaista hoce" ... Tako da se ja ponavljam i ponavljam... a najkonkretniji je do sada @boki19 koji rece da mu usb3 hdd radi.
Nego jesi ti nabavio usb3 flesku ? Nabaci film pa pogledaj radi li na LCD... i javi, nemoj da ti bude mrsko.
 
Ide samo jedan, dakle nije Y kabl. I on ide u TV.
Sa obicnim USB2.0 (case), imam Y i opet samo jedan debeli kabl kacim na TV.
 
Jesam CAR-e i nisam dobio ni jedan 100% siguran odgovor, sve nesto tipa "paaaa moooze", "mozda", "ali ko zna da li zaista hoce" ... Tako da se ja ponavljam i ponavljam... a najkonkretniji je do sada @boki19 koji rece da mu usb3 hdd radi.
Aha, znaci takva je situacija :)
Nego jesi ti nabavio usb3 flesku ? Nabaci film pa pogledaj radi li na LCD... i javi, nemoj da ti bude mrsko.
Nisam, druze, nisam jos... nemam i dalje USB 3.0 na kompu, pa da ne trcim pred rudu i kupujem USB 3.0 flesku. Da ne pristavljam razanj, a zec jos u sumi :D

Ali cim se to promeni, isprobavam momentalno... i javljam ti, bez obzira dobio ti dotad tvoj odgovor ili ne :p
 
Radi. Cini mi se da sam i u toj temi napisao ali ajd i sada da napisem da radi USB3.0 flash u TV-u.
 
Neznam zasto ne bi radili fleshevi (bilo koji) na TV-u...
Jedino da su formatirani na neki nacin koji ne podrzava televizor (sto se moze lako resiti formatiranjem u odgovarajuci format). Problem je predstavljao zvuk, jer je (valjda) Samsung odkupio prava za DTS a ostali nisu i zato je kod ostalih onemoguceno pustanje zvuka (film ide normalno). Zato kod doticnih svaki DTS zvuk mora da se konvertuje u AC3 ili mp3 i tako ubaci u film umesto predhodnog.
 
Za sve koji imaju USB3 flesku, imam pitanje za vas.

Radi li vam USB3 fleska (i koja je) na (u) LCD televitoru?

Mozete li da ubacite u svoj USB3 flash neki film pa da ga probate pustiti na LCD tv?

Corsair Voyager Slider 64GB USB3.0 radi sa LG 50PA5500 plazmom, pustio sam mkv sa 20Mbps bitrate bez problema
 
Pazarih danas 32 GB, Corsair Survivor Military Style. Uskoro o utiscima.

stealth_hero_a_1.png
 
Poslednja izmena:
MegaSkot, ne znam koju temu ti koristis za gledanje foruma... ali ova slicka (tj. sam fles) se taaako dobro slaze uz "Benchmark Dark", ne mozes da verujes! :smoke:
 
Da, čim sam postovao, primetih. PNG sa Corsair sajta, transparentna pozadina.
 
Poslednja izmena:
Jezivo dobro :smoke:
 
Nadam se da je i flash toliko dobar, kao na slikama. Stiže u petak. :)
 
Javi kakav je, tj. kol'ko je brz ;)
 
Samo SanDisk, ubedljivo su najpouzdaniji,najdugotrajniji i najbrzi. Jesu i malo skuplji ali se isplati. Svi ostali su mi crkavali, jedino SD radi i dan danas punom parom , i nikada nisam izgubio podatke na njima, sto je sa ostalima bio slucaj !
 
Evo ovde imas coveka sa foruma koji ga je testirao.
 
Salju za Srbiju? Kako si platio?
 
Doplati 10e i uzmi ovo
http://itsvet.com/proizvod/patriot-flash-32gb-supersonic-pef32gsusb/comp_comp_memflashcard/329/2886

Jedan od najbrzih USB3.0 kod nas i duplo veci kapacitet za samo 10e vise.

Problem je sto ih onomad (proljetos) nije bilo iako je na ITsvet-u pisalo da ih ima. U e**i su nudili Supersonic Boost XT a tvrdili su da je to ovaj brzi (PATRIOT Flash 32GB Supersonic PEF32GSUSB 100/70) a u stvari su imali ovaj sporiji (Supersonic Boost XT 90/30 ) i "mrtvi ladni" tvrdili da je to taj brzi usb3 , zanemarujuci gomilu oznaka koje sam im navodio...
Dakle obratiti paznju KOJI je to USB3 flesic sto prodaju.
Nista telefon, nista online, samo uzivo pa licno da se uverite koji je.
Takodje nemojte mnogo verovati ITsvet-u, mnogo toga nema sto tvrde da ima kojekude...
 
Poslednja izmena:
Za sve koji imaju USB3 flesku, imam pitanje za vas.

Radi li vam USB3 fleska (i koja je) na (u) LCD televitoru?

Mozete li da ubacite u svoj USB3 flash neki film pa da ga probate pustiti na LCD tv?




-----------------------------------------------------------------------------------




@boki19 po ovome sto sam procitao kod tebe fleska koja je usb3 radi i na LCD tv-u?
Jesi li pokusao taj usb 3.0 HD WD passport da kacis na LCD tv? Da li radi?


Sorry, sad sam video tek ovo.... Da radi sve bez problema Passport je 3.0 i radi kao i Patriota takodje 3.0
Takodje, radi i u BlyRay playery isto LG ..... tako ga i koristim ( Passport, mislim)
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno