Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

Ni meni vise ne radi kljuc, ali teram :D
Udjem u igru izaberem VOZI i destinaciju i vozim do kraja, onda mi izabci kao da je demo istekao pa imam opciju kraj, ja ctrl+alt+delete i izadjem i udjem ponovo VOZI izaberem gde i vozim :D I tako u krug...
 
ja narucih cekam kod pa da nastavim da igram, previse se navukao krastavac :)
 
Nego primetio sam da se opet vozi 95% po autoputevima, bez obzira sto su developeri tvrdili da su ubacili mnogo vise magistrala i sl. Ili ja nisam zagazio jos na nijedan normalan put/magistralu, ili su smorili igru sa autoputevima. Ima li ih uopste i gde?
Takodje jaaako retko gledam u scenery sa strane, poljane, kuce, zgrade, reke i sl, ne skidam oci sa puta, ne zato sto hocu tako nego zato sto jednostavno moram. Tako da je sav trud developera da naprave zivopisan i detaljan scenery pored puta po meni uzaludan jer 98% nisam uopst ni izvalio.. mozda videh par jezera, kuca i neke useve, i to bukvalno na sekundu-dve, jer kad vratim pogled na put izvalim vec da sam zgazio liniju. :D
 
Imas u Alpima npr kreni prema Torinu, onda Dijon cini mi se isto dosta magistrale, i tako jos neka mesta kad se vozis po 300 km nigde autoputa, i dosta punih linija i krivina... tako da mislim da nisi naleteo
 
Meni se bas svideo deo kad sam vozio u Milano, pa je zanimljiv deo sa krivudavim sporim putem do Insbruka u Austriji kad sam vozio po kisi i mrklom mraku. Ima toga jos, ima bas finih lokacija. Nije bas cist copy paste lokacija mada ima i toga. Meni je zanimljivije kad prelazim granice i otkrivam nove lokacije nego da odvozam sve gradove u jednoj drzavi.
 
Kako birate poslove? Ja tu gde sam ostavio teret uzmem novi, i obicno izaberem najvise placeni pa kud me odvede.. Ne idem nikad bez tereta.
 
Znaci poludeo sam, sta god da uradim igra trazi da je aktiviram. Ne pomaze ni firewall, ni izvlacenje mreznog kabla, nista. Sta sad, ne postoji lekic?
 
@Boris Lozac ja odem na poslove izaberem grad i uzmem najplaceniji po kilometru najcesce ili najvise placen ...

@Pe11e ja sam kupio igru, nisam mogao da cekam lekic :(
 
Pitanje za one koji igraju volanom.

Da li imate odgovarajući hod volana koji je identičan hodu volana kamiona? Ranije sam igrao sa nekim volanima, ali su to bile sve trkačke igre i hod volana je bio isti kao i u igri. E sad.... hod volana kamiona je znatno veći od trkačkih automobila i formula.

I još nešto.... ako sam dobro razumeo... ne postoji feedback u igrici?
 
Na g25 vrti se volan i volan u kabini jednako samo je na autoputu dosta mali kut u blagim zavojima a meni je ff radio na zemljanom terenu
 
E ljudi, mene je zezalo to sa kljucem jedan dan. Nadjem na netu, da je fora samo da se u opcijama iskljuci online vesti i to je to. Samo sto sam ja opet reinstalirao uneo dr product key i evo, vec 9 nivo sve ok. POzZ
 
heh, a ja kupih igru :(

inace izasla je fizika 1.3 gde nema onog ludog ljuljanja, samo obrisite stari fajl i ubacite za 1.3
 
Pitanje za one koji igraju volanom.

Da li imate odgovarajući hod volana koji je identičan hodu volana kamiona? Ranije sam igrao sa nekim volanima, ali su to bile sve trkačke igre i hod volana je bio isti kao i u igri. E sad.... hod volana kamiona je znatno veći od trkačkih automobila i formula.

I još nešto.... ako sam dobro razumeo... ne postoji feedback u igrici?

Odlicno je, na 900 stepeni volan prati identicno ono sto se desava na ekranu.. FF-a nema u voznji mada to je realno verovatno, samo kad udaris u nesto ili skrenes na zemlju/travu..
 
Odlicno je, na 900 stepeni volan prati identicno ono sto se desava na ekranu.. FF-a nema u voznji mada to je realno verovatno, samo kad udaris u nesto ili skrenes na zemlju/travu..

Samo još da nađem negde nov volan kao tvoj? Ima polovnih po oglasima....
 
Poslednja izmena:
digoh 100k iz banke i uzeh sebi Volvo Globetrotter XL 750 konja 3550 nm :)

nego sad mi daje vozace da iznajmim sa 1,7 rejtingom samo? A cini mi se da je bilo i sa 2,5 kad sam pre gledao, valjda nece da unisti mog Iveka

inace poceo da vozim redovno neke ture od po 1000km :)
 
Samo još da nađem negde nov volan kao tvoj? Ima polovnih po oglasima....

Mozes i DFP, ako nadjes u dobrom stanju.. Ovo je konacno pravo iskoriscavanje 900 stepeni, u trkackim simulacijama ti nikad ne treba toliko stepeni okreta..
 
Poslednja izmena:
heh, a ja kupih igru :(

inace izasla je fizika 1.3 gde nema onog ludog ljuljanja, samo obrisite stari fajl i ubacite za 1.3

Ja se takođe odlučio na taj potez, čisto da se ne cimam posle svakog patcha. Uzeo sam je preko Origina...
 
Meni seckala 1.2 fizika, da se ne cimam onda ni sa 1.3.. A ne znam na koje ludo ljuljanje mislite, kako bre to vozite :)
 
Odlicno je, na 900 stepeni volan prati identicno ono sto se desava na ekranu.. FF-a nema u voznji mada to je realno verovatno, samo kad udaris u nesto ili skrenes na zemlju/travu..

Risbo, ovo je niskobudzetna igra. Moze voznja kamiona puno bolje da se odradi, kao i grafika ali zanr nije bas ubica kada je prodaja u pitanju tako da... dobar je Hard Truck i ovakav kakav je.
 
Sigurno da moze ali sam jako zadovoljan, kao neko ko ceni realnu fiziku. Ne vidim uopste neku 'arkadnost' da bode oci, nisam kamiondzija ali sve sto se desava ima smisla.

edit: 18wheels nije od istih likova, realniji?
 
Poslednja izmena:
@Borise, zar sa 1.2 tebi se ne cini da kabina nikako da se zaustavi... kad ljulja onda ljulja :D

sa 1.3 to radi mnogo normalnije

ja sam igru uzeo sa nekog nemackog game rocketa na zvanicnom sajtu nije hteo da prodje bosanski paypal :)
 
18wheels of steel je isto sto i euro truck simulator samo vozis po amerikama.

Prvo su neki Rusi izdali Hard Truck 1998, nastavak par godina kasnije (bile dve verzije, u evropskoj koju sam ja igro se vozilo po izmisljenim engleskim gradovima) pa je treci deo radila druga firma (SCS - ceski dev) i nazvali su ga Hard Truck 18 Wheels of Steel, a ostali nastavci su bili 18 Wheels of Steel bez Hard Truck prefixa. Ima ih dosta za poslednjih 10 godina.

Takodje su izdali Bus Driver Simulator i jos neke voznje.
 
Da.. kajem se sto nisam ranije vozio ovo :)

@ puska

Ne znam, malo sam testirao 1.2 i mislio da mi zbog njega stuca igra pa sam vratio na 1.0, ali za to vreme mi se isto ponasalo, malo se pomeri pogled kad naglo kocim i ubrzavam, nikad nesto drasticno.
 
na kojim setovanjima igras ?

ja imam dual core i 6870 i igram 100% scale 1920x1080 i na ultra podesavanjima, i nisam primetio secakanja uopste juce i danas, mozda je do patcha 1.1.3? stavio sam nove drajvere pre neki dan
 
Namuci me ovaj ulaz opasno, mislim da mi je teret bio presirok nemam pojma, na kraju sam bio "close enough" :d

 
He,he... Vozis kamion, a ne auto :p Moras sire da udjes na tu kapiju. Malo vise levo i u susednu traku, da bi sto pravije usao sa prikolicom.
 
Nazad
Vrh Dno