Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

Šta reći dobro su uradili :D verodostojno
 

Prilozi

  • ets2_20231021_223801_00.png
    ets2_20231021_223801_00.png
    3 MB · Pregleda: 173
  • ets2_20231021_223803_00.png
    ets2_20231021_223803_00.png
    3.1 MB · Pregleda: 115
  • ets2_20231021_223808_00.png
    ets2_20231021_223808_00.png
    3.1 MB · Pregleda: 101
  • ets2_20231021_232627_00.png
    ets2_20231021_232627_00.png
    2.8 MB · Pregleda: 140
Nešto razmišljam da li su sa namerom ubacili gužve na granici, ili je u pitanju bag. Sve više ljudi se žali da se AI vozila čudno ponašaju, da povremeno ne umeju da pređu granični prelaz, i da izazivaju sudare naglim prelaskom u traku, kao da "ne vide" prikolicu kamiona.

Na granici između Albanije i Kosova je ispred mene bilo 10ak kamiona
 
Sve je to namerno 😊
 
Malo vozio po bivšoj Jugi :D mislim da ću se zadržati dokle god ne obiđem sve gradove :)
U svakom gradu kupim garažu, proširim je i kupim kamione sa bogatom opremom. skoknem do lokalnog dilera za vozače i angažujem ljude sa tih prostora :D
 

Prilozi

  • ets2_20231023_223513_00.png
    ets2_20231023_223513_00.png
    1.9 MB · Pregleda: 94
  • ets2_20231023_215344_00.png
    ets2_20231023_215344_00.png
    3.2 MB · Pregleda: 135
Ja sam odusevljen bas, ali Beograd mi bas nesto siromasan mada nikako da me odvede neki posao bas u Beograd na mapi, sve nesto malo dalje, jel neko video jos nesto osim Pancevca, Karaburme ono malo, sto sam vec kacio, ima li jos stogod? Sarajevo je recimo bas detaljno, bukvalno kroz centar prolazis..
 
Istog sam dojma da je Beograd baš skromno urađen i da je moglo biti bolje, takođe i Novi Sad mi je nešto siromašan pogotovo što kao i Beogradu ima šta da se vidi. Ostaje neka nada da će u nekom narednom peču možda popraviti i dodati malo više sadržaja u Beograd i Novi Sad. Možda bi trebalo pisati njihovoj podrški da su mogli bolje uraditi Beograd i Novi Sad...
 
Mozda ce pre ProMods da popuni to.

Mene sinoc ubise naplatne rampe negde u Italiji. Ima ih vise nego u Makedoniji u pravom zivotu. Na svakih par km rampa a taman uhvatim zalet. Ko vozi heavy cargo nekim slabijim kamionom moze da bude bas frustrirajuce :)

Evo jedne fotke, ne znam sta bi ovo trebalo da znaci :)

ets2_20231022_155945_00.png
 
Poslednja izmena:
Razumem da je kamionski saobraćaj izmešten iz centra grada i da se šleperom ne ulazi u Novi Sad ali bi bilo lepo da se može proći drumsko železničkim mostom ili proći kroz industrijsku zonu do keja pa da se vidi Petrovaradinska tvrđava :). Bukvalno odmah posle pruge u industrijskoj zoni (Novosađani znaju o čemu pričam) se završava dalje kretanje prema Dunavu i keju :( Mogli su uraditi tako da se može preći preko drumsko železničkog mosta (nekadašnji Žeželjev most) pa kroz Petrovaradin preko Karlovaca stići do Inđije i Stare Pazove.
 
Poslednja izmena:
Drago mi je što je živnula tema za ETS2, igra je fantastična za opuštanje. Moraću i ja ovih dana da uzmem West Balkan i do zasednem ponovo da vozim.
 
Poslao sam mejl njihovoj podrški u vezi Novog Sad i nadam se da će ga drugari pročitati i odgovoriti :) možda sam entuzijasta ali vredi probati :D
 
Ne igram ovu igru,al me živo interesuje,dali su kilometri + vreme vožnje ko u RL

Znači Kopar -Munich 530cc km oko 6 sat vožnje + 45 minuta pauza

Ili lakše N.Sad -Bg,dali se odvozi ko u RL?
 
Ma gde irl, bilo bi kul ali i suludo...
 
Pa baš to kontam....bila bi to igretina....2 TB :p
 
 
Koliko strce neke starije zemlje posle balkana, balkan uradjen bas predobro i onda odem u madjarsku i austriju a ono tekstura asfalta iz 2007-e..
 

Zvanična najava Grčke, i to u poodmakloj fazi razvoja :) Developer je potvrdio 14 gradova. Već je moguće dodati dlc u wishlistu na Steamu. Neka nezvanična očekivanja su da se ovaj dlc može pojaviti u prvoj polovini 2024

Pretpostavka otkud da je Grčka već u ovoj fazi razvoja je to da je prvobitni plan bio da se i Grčka ubaci kao deo West Balkans dlc-a, ali da je naknadno odlučeno da ide odvojeno jer bi to uveliko produžilo vreme razvoja.
 
Poslednja izmena:
Izasao novi DAF XD, htedoh da ga kupim al vidim ona najbolja varijanta tek od Level 29. Ako kupim onaj drugi po redu i probam da ga nabudzim da izgleda kao ovaj najskuplji, vidim da nije to to, da spolja nije bas isto, lepsi je onaj sto mi je nedostizan jos. Jel bese mozes da uzmes obicniji model sa drugom kabinom, i da ga nabudzis da izgleda kao ovaj najskuplji?
 
koliko se secam mozes svaki da nabudzis do max, samo kosta
 
Jel ima neki online aspekt da istrazim, sta je convoy, sta su external contracts? I dalje igram cisto ono SP kao pre 10 god, bilo bi cool nesto da bude MP, ali ne mislim da su svi vozaci u saobracaju oko mene pravi igraci, jer je to verovatno haos ono voze u kontra smeru sudaraju se.. ali nesto bi zacinio nekako multiplayerom, tipa da tovar koji nosim dobije neki pravi igrac, jel ima tako nesto u samoj igri?
 
 
Jeste primetili neke promene u grafici sa 1.49? Meni je dosta slicno, mozda su oblaci i atmosfera nijansu bolji al bas je sitno..
 
Od kako sam poceo da igram, zenu i ne vidjam🤣🤣🤣.
 
 
Nazad
Vrh Dno