Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

Ovo mi se desilo malopre, neprekidni saobracaj, verovanto glitch, jedno 5 minuta sam cekao dok nisam morao ovo da izvedem :)

 
Nisam siguran da li to moze da spada u bug. Slicno se meni desilo na granicnom prelazu, stvorila se kolona od rampe pa sve do tunela, niko nije smeo da se ukljuci u sprednu traku posle rampe, suvise su tolerantni, cekaju da im se otvori rupa od 100m pa da se ubace. Naravno sve sam ih zaobisao, nekako se progurao. Valjda ce to srediti u patchu.
 
Da, da Scania ima GPS, ali mislim da moras uzeti onu luksuznu unutrasnjost sto je jos +20-30k :)

Inace jel moze gore da se desi da bude mrkli mrak i da ti se spava i da si u Engleskoj, pogotovo one uske krivine sa ukljucenja/iskljucenja autoputa??? :D

Nikako da mi dodje u glavu da se vozi levom stranom :D
 
A gde se ubacuju ti modovi i fizike? :D
 
Documents & Settings/User/My Documents/Euro Truck Simulator 2/Mods

Inace izasla je verzija 1.2 moda za fiziku
http://www.ets2-mods.com/

Jos uvek necu da je instaliram posto mi nedeluje nista bolej od 1.0, neka me neko demantuje ko je probao. :)
 
Poslednja izmena:
Ovo mi se desilo malopre, neprekidni saobracaj, verovanto glitch, jedno 5 minuta sam cekao dok nisam morao ovo da izvedem :)



I meni se ovo dogodilo juce i primetio sam da mi se to desava kad god naletim na takvu raskrsnicu.

Takodje sam primetio da Iveco ima ubedljivo najgore kocnice, i sa njim sam izazvao 3-4 udesa tokom jedne ture. Vozim 60Km/h i na ~100m pocnem da kocim ali ne staje i buum. :s
 
I meni se ovo dogodilo juce i primetio sam da mi se to desava kad god naletim na takvu raskrsnicu.

Takodje sam primetio da Iveco ima ubedljivo najgore kocnice, i sa njim sam izazvao 3-4 udesa tokom jedne ture. Vozim 60Km/h i na ~100m pocnem da kocim ali ne staje i buum. :s

Iveko je krs... Treba mu 100 godina da ubrza do 50-60 km/h, govorim u odnosu na ostale kamione.

Stigao do 4 levela i ne mogu dalje, iako sam aktivirao igru izgleda ne vazi vise kod. :wall:
 
Cek, jel mislite na Level 4 u Newbie, ili Level ihahaaaj 4? :) Meni i dalje radi, a odavno sam prosao taj level 4 u Newbie.
 
A jel ima mod za imena kamiona, npr za mercedesa, jes da ga ne vozim al glupo mi da nema znaka i da se ne zove pravim imenom.
 
Ima. Imas iznad link ka modovima. Tu su ti za sve kamione. Mercedes, volvo, daf i ostali.
 
Ja sad pazario Valiant F16H u shopu u Veroni i najbolji mi je do sada. Jos malo pa sam 7. lvl i jedini je kamion kod kog moze odmah da se kupi najjaci motor bez levelovanja. dogurao sam 160km/h ko od sale :p
 
Kako vidis kada na onom budjavom brzinometru ide do 120? :D
 
Kako vidis kada na onom budjavom brzinometru ide do 120? :D

Ima i digitlani brzinomer :D

Cek, jel mislite na Level 4 u Newbie, ili Level ihahaaaj 4? :) Meni i dalje radi, a odavno sam prosao taj level 4 u Newbie.

Da Novajlija Nivo 4...
Evo moze i dalje da se vozi i da se prelaze nivoi, ali cim odem na mapu ili u meni ne mogu da se vratim. Pa izadjem iz igre pa opet vozim gde sam stao :D Dok ne nadjem resenje.
 
auu sta je prijatelja kamiondzija, a sto se ja tek zarazio :))

sad cu da ubacim ovo sa nasim stanicama, ja pustao NRJ francuski al uvece nesto kenjaju samo pricaju, pa presao tdi van igre i cepao igru, al ovo je bolja varijanta nisam probao nijedan mod jos uvek, a vozim par dana intezivno i mislim da sam 16 lvl, imam 3 kamiona pojacavao radnicima samo motor, a sebi mislim da sve sto moze da se kupi kupljeno je, 100k kredit otplatio odmah cim skupio ovaj od 400 bas i ne ide, a valja uzeti novu garazu i jos neki kamion, sta preporucujete da valja ?
 
Ljudi ima li neki cheat za pare :D

Probao sa Cheat Engine-om al nece nesto...
 
Silly question, sto je tolika pomama za jacim motorima kad su ogranicenja na autoputevima 100kmh? Isto tako i onaj od 360-420 konja moze da povuce i najteze terete, malo se muci al opet moze, i opusteno se stigne par sati pre deadline-a.
 
Ubacio sam ove modove ali nece da rade, i dalje su imena bezveze...
 
mene nervira cinjenica da vidi brdo pre mene :)

zato sam uvek stavljao jaci motor kad god dostignem lvl novi, i jos vozim Iveco, u kom gradu Volvo ima svog dilera da odem da vidim za sta da stekam pare :)
 
Ljudi ima li neki cheat za pare :D

Probao sa Cheat Engine-om al nece nesto...


Taj cit radi :D

Meni posto je pukao SAVE i bilo na lv 16, 2 garaze, 5 radnika , jedino sto sam mogao je sve iznova. Mrzelo me ponovo da otvaram i levelujem, pa sad dodao novce i XP da se oko toga ne mucim, vec da opusteno vozim ture.

Volvo ima u Veroni.
 

Prilozi

  • eurotrucks2 2012-10-23 23-27-34-56.jpg
    eurotrucks2 2012-10-23 23-27-34-56.jpg
    96.7 KB · Pregleda: 185
KAko bre pukao SAVE? Nem'o me plasis! :)
 
KAko bre pukao SAVE? Nem'o me plasis! :)

Nemam poijma sta se desilo. U folderu za igre ima snimljeno, ali kad uplaim igru i startujem dozvoljavalo mi samo novi acc da pravim. Tako da sam se smorio i sad se vise zezam nego sto igram. Posto sam igrao dosta ovih kamioncica, bice mnoooogooo modova.
 
kod mene radi original logo za DAF i skinovi za Skaniu, barem sam na njih naleteo i primetio...
ostale modove koje sam ubacio jos nisam izvalio...
 
Hvala milose

evo ubacih ovaj mod za fiziku bez ogranicenja, dobar je trip 130 na autoputu, mora vise da se pazi kad se skrece :))

a ovo sa ljuljanjem kabine je dobra fora, mada kad krecem sa semafora imam osecaj kao da startujem drag trku koliko skakuce :D
 
Mod kao mod nije los, al jel se vama desava da kad udarite nekog ili negde kabina se trese ko nenormalna i treba joj par minuta da se smiri?!
 
meni da i prestane tek kada je stopiram o neki semafor ili zgradu... valjda ce da poprave bug...
 
Kahm, a sto udarate nekog ili nesto? Meni se to ne desava. :D
 
xexe, dodji do Londona pa se javi, mislim da sam upravo oborio rekord u wrong way kaznama :wall:
 
ja doduse nisam gresio sa pogresnim smerovima, al sam redovno pio kazne, cak mislim da sam dobio kaznu ogranicenje 60 milja ja vozio 90 km/h al nisam 100% siguran, a jos umesto speedcam mere od A do B, pa jos uski ulazi/izlazi na autoputu... :)

nego jel se meni cini il je u Luxemburgu najjeftinije gorivo ? 1,18 cini mi se
 
Nazad
Vrh Dno