Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

Gde namestate jezik? Kod mene nema srpski, samo ovo iz prilozenog:

EnaB1.png

Verzija igre je 1.1.1 od Fajtklaba.
 
Ja sam ubacio samo ono za ljuljanje kabine.
 
I ja imam problem sa performansama, nekad radi dobro, nekad samo krene da secka. Udarim save, restartujem igru i radi normalno. Scalling na 100% , setovanja su otprilike medium-high bez AA. Uzas koliko stepenaste ivice igra ima i totalno lose optimizovana.

Ovaj endzin je mator citavu deceniju, samo su ga peglali iz igre u igru, dodavali poligone, bolje teksture, vegetaciju. Normalno je da ne radi bas najbolje.
 
Jeste, cim nema trunka fizike kao i u prethodnim delovima.
 
Ja upravo uspeo da prevrnem kamion, nenadano me napala oštra krivina po mrklom mraku. :D
 
ma prevrce se lako kamion. Pogotovo ko je ubaci onaj sa fizikom. Tek se tu ce.
 
Kako iskljucite taj update u igri da ne moram ponovo da vrsim aktivaciju igre?
Ja corav pa ne vidim nigde takvu opciju:D
 
Ja kroz firewall. Igrao sam ceo vikend igru, bas je do jaja. Jos vozim ona krs Majestic, posto redovno raz****m ceo kamion :D
 
Jel u windows fw-u dovoljno samo dodati igru i odstiklirati?
 
Outbound rules, dodaš nov ''rule'', block all connections za taj i taj .exe i to ti je to.
 
Ok 'fala :) Koliko sam se uziveo strasno :) Malo sam razocaran sto nisu napravili neki blagi zvuk kad vozila prolaze pored tebe velikom brzinom, takodje, ona iskljucenja sa autoputa, od dve trake, druga prestaje da ima funkciju i sluzi kao iskljucenje, valjda je svuda u svetu norma da za tu priliku ima posebna traka..
 
Jel bi mogao neko vestiji od mene, da mi izvuce URL za holandski Sky radio iz igre, da ga ubacim u Winamp.. Nasao sam na njihovom sajtu ali je kvalitet losiji od ovog koji je u igri..
 
Jel bi mogao neko vestiji od mene, da mi izvuce URL za holandski Sky radio iz igre, da ga ubacim u Winamp.. Nasao sam na njihovom sajtu ali je kvalitet losiji od ovog koji je u igri..

5673.live.streamtheworld.com:80/SKYRADIO_SC

valjda je to :)
 
Poslednja izmena:
Piraterija na forumu je strogo zabranjena!
 
Pazite kada idete u Englesku gde se ukljucujete na auto-put :D
 
Meni se pojavljuje stutter-ing kada ukljucim migavac. Od tada ga vise ne koristim.
Nisam bas zadovoljan sa fps na mojoj masini, varira od 25-60, kad su farovi upaljeni imam najmanje frejmova, pa svetla obavezno gasim danju.

Fizika... desilo mi se da sam skretao ostro i dugacko ulevo (jos malo nizbrdo) oko 60km/h i izgubio sam kontrolu nad kamionom (nije bas da nikad ne proklizava kao sto neko gore reche). FF nema, mada na travu kad izadjem, volan se trese (g25).

Kolko sam se istripovao u engleskoj, cak su me i kazenili zbog voznje u suprotnoj traci - odusevio sam se.
A sto sam se istripovao za ogranicenje... vozim ja 60 a svi me obilaze, reko sta je ovo... a ustvari kod njih je ogranicenje 60..... MILJA!
50 milja = 80 km
60 milja = 96 km
Mozda nekom bude koristilo.
 
To, fala puno :) Stavite jos neke radio stanice ako imate linkove, ja nisam do sad to radio..

Evo u atacmentu txt fajl sa svim radio stanicam sto su u igri i jos neke nase
prekopiras od http:// ( mada moze i bez ovog ) pa sve do prve vertikalne crtice, dacu ti primer za prvu stanicu iz texta pa ces skontati kako ide

mp3stream7.apasf.apa.at:8000/

Ako negde zapne ti javi :)
 

Prilozi

  • live_streams.txt
    9.9 KB · Pregleda: 874
Bravo :) Mada mislio sam i ovako neke dobre stanice ako imate, pored onih iz igre..

@ opusten

Ja sam video i 110 znak u engleskoj, ili je njihova greska ili igra uracuna da si ti podesio na KMH pa prilagodjava tome i engleske znakove.
 
Je l' se isplati ovo čudo igrati na gamepad-u (analog)?

Imam volan, ali bre smor nonstop ga pakovati tamo-'vamo.
 
Vozio rutu 1.900km i na 60km do cilja stvori mi se guzva na auto-putu a ja leteo 150km/h, i kako bi zaobisao kolonu ja uleteo u benzinsku pumpu i tu mi se prikolica otkacila i prevrnula XD
Pu reko' nije valjda da sam vozio sat vremena za dzabe + sto moram da platim gomilu novca kako bi otkacio misiju, razmislim sta da radim i probam sa kamionom da vratim prikolicu na tockove i posle dva minuta uspem, prikacio ponovo i odvezao do cilja.
Dobio samo neki smesan penal za damage heh, da je vlasnik samo znao kroz sta mu je sve prosla prikolica mislim da bi bi dobio dozivotni ban na upravljanje vozilima XD
 
lol :D

Btw igra je mnogo bolja sa ovom fizikom, lik je izgleda kamiondzija i vecina njegovih saveta u beti je iskulirana pa je napravio svoju varijantu. Zaustavni put je mnogo duzi, oseca se i vidi suspenzija vise itd, odlicno je.

*Ukocilo mi se rame od drzanja volana :D
 
Ja koristim taj, onaj za njihanje kabine, i onaj sa otkljucanom brzinom, daleko zabavnije sa njima...
 
Koji kamioni imaju ugradjen GPS, da ne koristim ovaj virtuelni.. Skupljam kintu za drugi kamion, trenutno imam 200k..
 
Ja koristim taj, onaj za njihanje kabine, i onaj sa otkljucanom brzinom, daleko zabavnije sa njima...
Koliko ja znam taj mod sadrzi sve sto si naveo - njihanje kabine i bez speed limiter-a. Ja vozim sa tim modom i kabina se "njise".
 
Nazad
Vrh Dno