Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

Demo je full igra :D Ima i kljucic :D pojavilo se jos jutros.
 
517,518,520

Zavisno od jezika :D

pa ni prethodni deo nije bio velik. Tipa 200 i kusur mb.

Instalacija je oko 1.5gb.
 
Jel to proverena informacija, da ne skidam dzabe.
 
Ma radi, nego kako da promenim jezik, bem ti ruski?
 
Ja imam sve jezike. Na srb mi je :D

Podigao kredu i sad odo da uzmem kantu :D
 
Da, vidim na piratskom zalivu ubedjuju da je full pa skidam.. :)
 
Alo ljudi, o boze, idite na zvanicni sajt, skinete DEMO verziju i samo upisite key sa TPB-a.
 
Au koliko mi ovo ne ide :D Jedva sam ostavio prikolicu, rusim stubove, katastrofa :) A ubrzanje je takvo da se pitam da li je sve dobro podeseno..
 
Prava simulacija. :D
Ko nema polozeno za E, neka ne pocinje igru. :p
 
Logika voznje u rikverc sa prikolicom mi je..

f5ecab30_epic-jackie-chan-template.png


Vozice se ovo verovatno, opusta skroz (dok ne dodje deo da parkiras prikolicu), samo sam poprilicno razocaran osecajem na volanu, verovatno ti kamioni i imaju neki ultra servo ali apsolutno se nista ne oseca, samo kad udaris u nesto ali to moze da ti pruzi i onaj volan od 20e sa vibracijom.
 
zato lupis lepo ENTER :D

Ja podigao kredit od 500k, kupio garazu, 3 kamiona i iznajmio 3 vozaca. Sve to lepo islo dok nisam izasao iz igre i udjem ponovo al greskom kliknem na stari SAVe i vrati me na lv 2. Sad opet treba da vozam do lv 6 :(
 
Roknes narodnjake i pici. God damn. :D
Ubaci mp3 sa domacom muzikom, mada mislim da sam procitao u igri da se mogu i ubacivati radio stanice, i to na pocetku kada je bio neki kratki tutorial.
 
Probao sam po ''uputstvu'' ali nece da se cuje stanica...
Videcu posle da izguglam.
 
Ja sam slucajno valjda pritisnuo R u igri i tu sve pise. Kod mene iskopiram u C:\Users\username\Documents\Euro Truck Simulator 2 koje god pesme zelim i preko radia (na R valjda ?) selektujem i pustim ..
 
Јел неко пробао на Линуксу? Ја је покренем, подесим налог и кад крене да учитава забоде.
 
Probao sam da editujem live_streams , umesto vec postojece da ubacim neku nasu ali nista....
 
Evo poslao mi je jedan clan SK foruma live stream za Radio S i radi

stream_data[62]: "http://radios64.streaming.rs:9100/|<font face=/font/cp1252/normal.font>Radio S - SRB</font> (128k)"
 
Evo za JAT, kome treba. :) stream_data[61]: "http://streaming.radiojat.rs:12111/|<font face=/font/cp1252/normal.font>Radio Jat - RS</font> (48k)"

Odradicu live_streams sa nasim stanicama pa cu okaciti.
 
Poslednja izmena:
4 sata sam igrao igricu i rekla mi je devojka da idem da polazem za kamion, da zaradjujem prave pare bar, inace ce me se odreci preko novina :D
 
4 sata sam igrao igricu i rekla mi je devojka da idem da polazem za kamion, da zaradjujem prave pare bar, inace ce me se odreci preko novina :D

Imam resenje za tebe. Sledeci put kada te uhvati da igras kamione ti ugasis igru i upalis ovu:



Bas me zanima kakva bi bila njena reakcija :D
 
Poslednja izmena:
Evo, odradih live_stream sa 20 nasih domacih stanica. :) Licno sam proverio i istestirao, svaka od njih radi. Uzivajte.
 

Prilozi

  • live_streams.rar
    708 bajta · Pregleda: 567
Nazad
Vrh Dno