Šta je novo?

Gde kupiti modularne kablove za napajanje?

Ma kakvi strani sajtovi, amazoni i slicno, gledaj nase oglase, limun, kupina, pc berze i slicno, malo malo pa se pojavi kabl koji tebi treba, za okvirno 300 dinara, samo vidi da li su kompatibilni recimo chieftecovi ili enermaxovi kablovi sa cooler masterom...
 
To nije lako da se nađe svuda ni ovde na Zapadu jer ne prodaju se za svako napajanje kablovi odvojeno.
 
Cekajte, ako se pinovi slazu na napajanju jel mogu da stavljam taj kabl ili ne? Kupio sam danas sa oglasa jedan 6pin to 6pin ali mi se ne slaze dole sa napajanjem...
Izgleda da ide bukvalno isti raspored kao i kraj koji ulazi u grafiku.
 
Nisam te ni ovde bas lepo razumeo, nemam ja nikakav kabl od napajanja u koji mogu da ubodem bilo sta, imam slobodna mesta za jos 2 PCIE modularna kabla i to je to.
Ovaj sto sam kupio je modularni kabl koji jednostavno ne odgovara mom napajanju, nije nikakav nastavak. Meni trenutno fale 2 PCIE modularna kabla i to trazim da kupim. Na oba kraja da bude 6pin sa istim rasporedom.
 
ok... da imas kabal, onda bi moglo, to je poenta:) posmatraj taj kabal kao produzni kabal. to mu je svrha.

ako se pinovi slazu(ako nadjes takav) mozes da bodes, ali je opet u pitanju na sta su zice koje prave kabal deklarisane, to jest, koliko struje mogu da trpe. tako daaa... ja se toga ne bih igrao. probaj da trazis nekog sa istim/slicnim napajanjem, pa da zamolis za visak kablova...
 

Baš sam hteo da preporučim tu adresu, ali su me preduhitrili.
Pre jedno 2 meseca sam kupio par flat kablova za moje modularno napajanje (CM RealPower M520).
Jedini problem je bio način plaćanja. Mora sve da ide preko PayPal-a.
Kablovi su stigli 7 dana posle verifikacije uplate (ukupno 10 dana od naručivanja).
Kablove su upakovali u jednu kovertu. Svi su potpuno ispravni, a koštali su negde oko 15€ sa poštarinom (2xSata kabl + 2xMolex kabl + 2xPCIe 6-pin/8-pin kablovi).
 
Poslednja izmena:
Da ne otvaram novu temu. Gde mogu nabaviti 8PIN kabel za procesor? U pitanju je Be Quiet 850W Dark Power Pro napajanje.
 
Nazad
Vrh Dno