Šta je novo?

Telekom Srbija VDSL (FAQ 1. post)

Jedna lepa vest. Ovo odgovor na moj mail.

Najgore je kad uvedu tako novu akciju ni mesec dana nakon prosle, i onda odes u poslovnicu a 50% njih doslo da se zali sto ne moze da predje na tu novu i jeftiniju akciju :)
 
Zvanicna je akcija. Ali je malo sakrivena. Nisam dobio flajer, nisam ni daleko ni blizu centrale.

Za druge, bez pisanja mail-a.

Probao sam da podnesem online zahtev ali mi izbaci "Ne možete podneti zahtev za ovaj servis". Nalog preko koga ovo pokusavam na sebi ima fiksnu liniju i svi racuni su placeni.
 
Imas vec neku ugovornu obavezu?
 
Gde je ova usluga dostupna uopšte
 
Sve zavisi od centrale do centrale, ja sam danas bio u poslovnici i rekli su mi da nemam uslove za VDSL.
 
Imam kod PTT-a ADSL. Na slici koja je ovde postavljena ima opcija da se unese MIK tako da to verovatno nije problem.
 
Probao sam da podnesem online zahtev ali mi izbaci "Ne možete podneti zahtev za ovaj servis". Nalog preko koga ovo pokusavam na sebi ima fiksnu liniju i svi racuni su placeni.
Bio sam ponukan tvojim i gadafijevom postom, da vidim gde su sakrili. Slika iz mog posta je za ISDN liniju, bez ADSL-a. Kasnije sam probao i za 1 POTS liniju, takodje bez ADSL-a, iste se kampanje/akcije pojavljuju. Nema veze s placenim racunima, jer ja nisam platio bas sve. Vazna je centrala, koliko je stara ili nova, i koliko je udaljena. Ali udaljenost nije presudjuci faktor.
 
Zvanicna je akcija. Ali je malo sakrivena. Nisam dobio flajer, nisam ni daleko ni blizu centrale.

Za druge, bez pisanja mail-a.


Kako da dodjem do stranice na telekomovom sajtu gde se mogu prijaviti za ovu akciju ? Nisam njihov korisnik pa ne mogu da pristupim strani mojtelekom.
 
Evo registrovao sam se i kada sam hteo da podnesem Zahtev za nove Internet korisnike izjavljuje mi "Ne možete podneti zahtev za ovaj servis". U cemu je problem ???
 
Evo registrovao sam se i kada sam hteo da podnesem Zahtev za nove Internet korisnike izjavljuje mi "Ne možete podneti zahtev za ovaj servis". U cemu je problem ???
Veorvatno postojeci ADSL, naslov stranice je " Zahtev za nove internet korisnike ".
 
@Fidel
Da li sam te dobro razumeo da je ovo ponudjeno za ISDN liniju?Cini mi se da je neko rekao ranije da nema VDSL-a na ISDN,bar ne za sada?
 
Ne verujem da je tako, odavno nema modema za ISDN linije, vec te nateraju da uzmes BBTF liniju, sto i nije lose ako si zainteresovan za VOIP.
 
@Fidel
Hvala,tako sam i mislio.
U pravu je Jericho,Telekom odavno "bojkotuje" ISDN korisnike...
 
Moze :D Ako nam prodje prijava castim veceru kod Cedica ili po tvom izboru ,)
 
Ma ovo nema sanse. Registrovao sam se ali kad sam hteo da podnesem zahtev nedozvoljava mi. Ostaje mi da odem do oslovnice ili telefonom.
 
Moze :D Ako nam prodje prijava castim veceru kod Cedica ili po tvom izboru ,)
Ne vezano za online prijavu, pitao sam ranije na 19818. 100 ne moze za sada, ali 50 da. Ako prevalim skoro jedini ogranicavajuci faktor sto se mene tice, ugovor na 24 meseca. Cena je dobra, trenutno malo manje placam 10/1. I sve to samo da bih probao / imao odlaznu brzinu od 2 Mb manje gubitak, DL mi nije uopste vazan.
 
Ja isto mislim da ISDN korisnici ne mogu da koriste vdsl jer TS ocigledno ne nabavlja opremu za njih vise.
 
A nije ni logicno da se nabavlja posebna oprema za prevazidjenu tehnologiju. Pustice oni tebe da se prijavis, ali ces morati da zamenis ISDN liniju za 1 BBTF + 1 POTS ako ti odobre.
 
Da ne lupate glavu oko ISDN mi smo se u kući našeg odrekli da bi dobio VDSL. Drugačije ne može.
 
Naravno, to nije nikakav problem kad je digitalno.
 
Koliko šta tačno košta?
 
Veorvatno postojeci ADSL, naslov stranice je " Zahtev za nove internet korisnike ".

Nemam ADSL, korisnik sam Kopernikusovog kablovskog interneta, ne razumem u cemu je problem ? Moracu da odem do Telekoma da vidim da li mogu da se prijavim za ovu akciju mada sumnjam jer mi je centrala udaljena oko 400m a kablom sam sigurno i na 1Km daljine. Nego, sta mislite koliku bih brzinu mogao da izvucem na ovoj daljini ako mi kojim slucajem dozvole VDSL ?
 
Nazad
Vrh Dno