Šta je novo?

Mozilla Firefox [FAQ u II postu]

Je l' vam se dešava da na pojedinim sajtovima tekst nije prikazan kako treba? Tačnije, izlazi van margine, kao na slici ispod:



Link

EDIT: U IE-u je, recimo, sve OK.
 
Poslednja izmena:
I na Operi i FF i IE prikazuje sasvim ok
 
Jel prekinuto sa razvojem Waterfox-a, da ne ocekujem noviju verziju? Sada sam na 16.0.2 i radi solidno ali cisto da znam da li me ceka prebacivanje na FF 18.0 +.
 
Nije prekinut razvoj, trenutno WF 18.0.1, uskoro se očekuje da isprati najnoviji FF update...

WF
 
Fala, nisam imao pojma da je verzija 18 poslednja.. a znam da je bilo nekih prica da se prekida sa razvojem WF.
 
Preskocena je verzija 17 zbog baga u kompajleru, ali prekid se ne ocekuje.
Ja sam cekajuci WF 18 probao i Cyberfox, jako dobro radi, cak manje memorije trosi od WF.
 
Stabilan i brz možda ali većina addonsa ne radi, bez nekih od njih mi je praktično neupotrebljiv.
 
Kod mene nema kaspersky add-ons-a ...
 
Meni nije radio sam IETab ali su i to sredili autori IETaba pa i on radi u WFu (a i Cyberfoxu).
 
Ja ne primetim nikakvu razliku izmedju Firefox-a i Waterfox-a ... Koja je po vama prednost koriscenja Waterfox-a sem sto trosi vise memorije ?
 
Imam jos jedan problemcici sa Waterfox-m . Posto igram BF3 imam problem da ne vidim pingove na serverima pa ne znam na koji bi usao . Ima li jos neko ovaj problem i kako ga resiti ?
 
Imam jos jedan problemcici sa Waterfox-m . Posto igram BF3 imam problem da ne vidim pingove na serverima pa ne znam na koji bi usao . Ima li jos neko ovaj problem i kako ga resiti ?

Otkad to radi BF3 plugin sa Waterfox-om? Zadnji put sam igrao BF3 pre 2-3 nedelje, jos uvek nisu napravili 64bitni plugin.
 
Pa eto vidis ja nisma znao za to do malo pre kada sam probao da se konektujem :p
 
Nazad
Vrh Dno