Šta je novo?

Mozilla Firefox [FAQ u II postu]

Hvala na savetima. 18.0.1 je verzija. Posle jos jednog restarta kompa sve se vratilo u normalnu, ocigledno je bio neki gadan bag.

A cyberfox.. pa videcu, WF mi je do sada radio odlicno a nemam naviku da menjam nesto sto radi dobro :)

Jasno. Ja sam bio na WFu dok razvoj nije prestao. Cyberfox je identican, samo sto nove verzije izlaze regularno, istog dana kao i FF.
 
Jel zna neko kada se očekuje novi UI. Imam instaliran Firefox (stable) i Nightly. Jel možda Aurora ima novi UI?
 
Glupo je da se otvara nova tema (a mozda i nije) o najboljim add-onima za FF/WF pa ako neko moze da napise listu. Teme su vec dosta subjektivnija stvar.. odavno koristim samo NASA Night Launch jer volim crne teme a i sve ostalo mi odgovara.
 
Izasla nova verzija palemoona i konacno radi OK.:banana:
 
Eh, konačno sam provalio da mi Firefox tj. njegov Gecko nikako ne odgovaraju. Stvar je u tome da ja volim da stranice pregledam na 150% zuma a Gecko je tako loš u renderovanju da je sve zamućeno dok Blink/Webkit rade odlično.

Jel zna neko rešenje ovog problema?
 
Da li vama koji koristite magic actions i u opcijama podeseno automatsko ucitavanje 720p videa i wide prikaza zaista prikazuje u toj rezoluciji automatski? Naravno odnosi se na video koji ima u opcijama 720p kvalitet... Meni nikako ali nikako sra.e nece da ucitava 720p i u wide. Probao i u chromniumu i isto kao i u cyberfox-u. Mozda je do tih 64-bitnih verzija? Inace youtubehd radi to uspesno ali mu fali jos par opcija koje su pozeljne a ne radi u korelaciji sa magicactions.
 
Aj ko proba neka napise da li radi dobro i brzo, ja sam na 18.0.1 i ne bih da budem beta tester :d
 
Eksperimentalna verzija je vec davno prosla, nema razloga da ostajes na 18.0.1. :) Ja cu verovatno preci sa Nightlija na Waterfox ponovo.
 
Za sada lepo radi WF 24, ima sitnih izmena, tek sam instalirao pa cu videti jos..
 
Ja sam presao na Cyberfox, posle WF 18.
 
Ljudi, da li vam Firefox prikazuje sadržaj u sredini ove stranice?
https://www.paypal.com/webapps/mpp/how-paypal-works

Poslednja verzija 24.0, ažuriran adobe flashplayer, disejblovan add block plus i ne prikazuje pravilno stranicu, odnosno nema sadržaja u vidu teksta i slika u sredini.

Šta može da bude problem?
 
Poslednja izmena:
Nesto drugo blokira, meni radi (Nightly 27 64-bit).

P.S. Uradi refresh nakon sto iskljucis adblock, u slucaju da nisi.
 
Meni radi na WF 24..
 
Ljudi, da li vam Firefox prikazuje sadržaj u sredini ove stranice?
https://www.paypal.com/webapps/mpp/how-paypal-works

Poslednja verzija 24.0, ažuriran adobe flashplayer, disejblovan add block plus i ne prikazuje pravilno stranicu, odnosno nema sadržaja u vidu teksta i slika u sredini.

Šta može da bude problem?

Rešen problem nakon mnogo *e*ava*n*a. :wall: Izbrisao sam Cookies i radi...

Ako nekome treba, nije potrebno brisati kompletan Cookies, već samo za odredjenu adresu koja pravi problem.
Option > Privacy > Use custom settings for history > Show Cookies > ukucati pojam > remove Cookie.
 
Poslednja izmena:
Kod mene je automatsko brisanje kolacica pri gasenju. ,)
 
da li neko ima problema sa undo close tab da nece da radi?
 
Kako da bekapujem bookmarks-ove? Treba da reinstaliram sistem. Isto mi treba i za Chrome.
 
Opcija export bookmarks ili kako vec.
 
Chrome moze da sinhronizuje sa tvojim gmail account-om, ako se ne varam. Sto se tice Firefoxa, ovo sto je fcinterbgd spomenuo: Export as HTML.
 
Firefox ima sync, trebalo bi da moze i tako da se sacuva.
 
Nazad
Vrh Dno