Šta je novo?

Mozilla Firefox [FAQ u II postu]

Neki Add-onajverovatnije. Probaj u safe modu.
 
Da li ima neki Notes adons koji valja za firefox koji se sam bekapuje pri Sinhronizaciji sa mejlom ili pak ima svoj backup u okviru samog adonsa?
 
Ne znam koje su prednosti addons-a u tu svrhu, ali meni pored Google Keep-a nikakav dodatni notes nije trebao. Probaj njega pa vidi jel ti odgovara.
 
Bio je Firefox notes, ali mislim da ga je Mozilla ubila. Ili će, ako već nije.

Standard notes je neka generalna preporuka Notes programa koji ima i desktop i web varijantu i sinhronizaciju, kome odgovaraju funkcije bespaltne verzije, a neće da plaća premium
https://standardnotes.org/
 
@nemanja123
meni taj notes u int.brow. veoma znači da možeš nek beleške da staviš ili neke obaveze, bilo šta da ne zaboraviš ili nešto što će ti trebati u skorije vreme, ne znam zašto ga ne koristiš.

Sada videh za firefox notes da ima u dnu export all notes opciju, tako je skrivena kao da su namerno tako postavili.

Zašto u firefox-u kada se vrati backup svi adonsi se vraćaju resetovani, ne pamte se podešavanja koja su bila, u googlechrome nije tako, ili možda ja nešto nisam podesio kako treba?
 
Nama apsolutno nebitno, dok radi kako treba koristice se

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da li imate problema sa ff danas i ovim forumom.
Jutors sve radi, popodne sve pobrljavilo, negledljivo ...
Ne znaam da li je samo kod mene ili je do ff ?
Ostali pretrazivaci normalno prikazuju forum ali ff ne valja nista.

AKO je do mene i mog kompa ili nekog podesavanja u ff ili podesavanja prikaza stranica na forumu koji (ni)sam slucajno pritisnuo i sve kokarabudžio, pomagajte da se sve unormali...

Koju verziju i kojeg mozilla proetrazivaca za win10 da stavim umesto ove koja brlja?
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    278.9 KB · Pregleda: 51
  • 2.jpg
    2.jpg
    195.8 KB · Pregleda: 43
  • 3.jpg
    3.jpg
    194.4 KB · Pregleda: 45
Do tebe je, ja sam na poslednjem stable (84.0.2 valjda)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
A sta moze biti?

Jutros radilo sve normalno.

Oko podne upalim i cvrc, karabudž...

Sta sam ja mogao uraditi da onako razvrne sajt i da se nista ne vidi lepo?
Šta je mogao uraditi neki program, nesto...?

Nisam nista instalirao i deinstalirao.
 
Addon neki koji se automatski azurirao itd

Pokreni Firefox u Safe Mode pa proveri prvo to, ako se vidi normalno neki addon pravi problem, ocisti cache takodje
 
E, da, samo benč forum mi je vrljav, nista drugo nije vrljavo i radi kako treba...
Kako to?

Mislis da odem u safe mod da dignem win pa iz njega ff pokrenem i forum pogledam ili sta?
Molim te pojasni.
 
Poslednja izmena:
CARE! :D

Uspelo, radi sad normalno.

HVALA!
 
Desava se to s vremena na vreme, isti lek je i kad umesto Bencha otvori praznu belu stranu da znas :)
 
Ako se iskopira ceo folder Mozilla Firefox i vrati nakon reinstalacije OS-a, da li će raditi sve kao pre reinstalacije OS ili ne?
Pitam kao backup, jasno mi je za sinhronizaciju, ali tada mora sve da se podešava ponovo, reko da to izbegnem ako je moguće?
 
Ne, treba %APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles\ folder, ako hoces da imas sva podesavanja ista kao pre. Ti verovatno mislis na onaj iz program files.
 
Untitled.png

Kako da uklonim da mi ovo izlazi kada ukucam slova u polje za pretragu ?
 
Ako misliš na ovo this time search with, odeš u podešavanja, search, one-click search engines i ostaviš samo jedan štikliran koji hoćeš.
 

Vreme je onda za :)

To remove the entire row with the "one-off" search buttons:

(1) In a new tab, type or paste about:config in the address bar and press Enter/Return. Click the button accepting the risk.

(2) In the search box above the list, type or paste URLB and pause while the list is filtered

(3) Double-click the browser.urlbar.oneOffSearches preference to switch the value from true to false
 
Ne znam kako sam uspeo da se tu nađe, ali nikako ne mogu da uklonim iz bookmark toolbar-a other bookmarks.Imete li ideju?
 

Prilozi

  • Firefox.jpg
    Firefox.jpg
    18.8 KB · Pregleda: 78
To se u kod mene sinoc pojavilo niotkuda. Ja sve mislim klinac od 4.5 godine mi to nekako ubacio...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Možda su duhovi, ali ako čitaju, mogli bi da se jave i kažu kako da rešimo "problem".
 
Nazad
Vrh Dno