Šta je novo?

Mozilla Firefox [FAQ u II postu]

S tim što je kombinacija Alt+D verovatno bliža (brža) za fokus na address bar
Heh, kod mene na tastaturi su rastojanja između ALT i D, odnosno CTRL i L bukvalno ista ;) Prva varijanta je meni zgodnija za levu ruku, druga za desnu :)
 
Imam prvi problem s novim FF 58.0.2, kad sam logovan na YT neće da otvori video kada kliknem na njega, ako obrišem kolačiće i nisam logovan hoće...
Sve je radilo kako treba do malopre, nemam pojma šta je razlog.
 
Meni ok šljaka na poslednjem ff...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Proverio sam, isti problem je bio i u Vivaldi i Operi, samo od sebe je počelo da radi danas.
I to samo u slučaju da sam ulogovan na svoj nalog, morao sam da idem na restore old YT kao privremeno rešenje.
 
https://superuser.com/questions/679...tly-alongside-firefox-at-the-same-time/680160

Ispraćeno uputstvo sa linka (postoji isti opis na nekoliko sajtova) i i dalje ne mogu da pokrenem Firefox i Nightly u isto vreme. Ako je jedan u upotrebi, klikom na ikonicu drugog pali se novi prozor postojećeg.
Developer Edition radi paralelno (nezavisno) sve uredno kada je jedan od ova dva pokrenut.

U pitanju je W7, na W10 sve radi kako treba od instalacije.

Neki savet, ideja?
 
59.0.1 kako vam radi poslednji firefox?
Meni ne otvara stranice tj. otvori ih delimicno, javlja mi se skoro na svim stranicama ukljucujuci i bench.

Na primer:https://imgur.com/a/GdosH
 
Poslednja izmena:
Otvara sve bez problema. Mislim da vecinu vas kolju repovi ekstenzija i add-onova, clean install to resava.
 
Imam samo jedan add on ublock, kad ga sikljucim isto se desava.
A clean instal uff to je muka raditi :(, ali izgleda da ce to biti na kraju.
 
I kod mene se isto desava a imam samo uBlock
 
Imam ga i ja ali nemam te simptome, safe mode daje isti rezultat?
 
Da li jos neko ima problem sa Youtube-om? Bilo sta da pustim prvo ocitava 15sek pa tek onda krece zadnja verzija mozille probao i starije.Probao sam i na Google Chrome,Edge isto.
Dailymotion otvara normalno nemam nekih osnova da se zalim na net.
 
Probao sam poslednju betu za android, 60, kao ubacili taj novi engine.
Isti đavo kao i pre

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ja sam imao slican problem sa starijom verzijom KIS 2016 Kasperskog.Pojavljivala se i poruka da ne moze da nadje profil kod podizanja firefoxa.Kad bih ugasio KIS firefox je radio normalno.Sa KIS 2018 je radio normalno.

Probaj da nije i kod tebe problem sa anti virusom ili firewall-om.
 
Poslednja izmena:
Kod mene je KIS 2018 i ugasen pravi problem sa Facebook uglavnom...
 
Imas li u firefox-ovim ekstenzijama kaspersky?Ako imas ugasi(remove).

Probaj refresh firefox,da napravi novi profil.

Ako koristis Ccleaner - Tools - Browser Plugins - Firefox,pa disable-uj defaultne extensije koje ti ne trebaju.

Zatim u firefoxu - add-ons - plugins - stavi ova dva plugina u never activate.

Bem li ga nemam vise ideja.
 
Poslednja izmena:
Nemam kasperski, probao sam dva puta zaredom skroz da obrisem firefox i da skinem nov i isto mi se desava.
Pre poslednjeg update-a mi je uredno radio skroz, a i malo mi je cudno da nakon brisanja i clean instala opet pojavljuje ista greska :(.
 
Poslednja izmena:
Ja danas svakako ubacujem ssd na tu mašinu pa cu dizati nov windows... Inače sam primetio kad prvo otvaram FB (prvi tab) onda je ok dok isto probam u drugim tabovima onda nikako ne otvori :D
 
Poslednja izmena:
Nemam kasperski, probao sam dva puta zaredom skroz da obrisem firefox i da skinem nov i isto mi se desava.
Pre poslednjeg update-a mi je uredno radio skroz, a i malo mi je cudno da nakon brisanja i clean instala opet pojavljuje ista greska :(.

Probaj ponovo stariju verziju(imas ovde https://filehippo.com/download_firefox/82663/) .Ako radi ne diraj je dok se ne pojavi naredni update.

Neki konflikt ima najnovija verzija firefox-a sa nekim od drugih programa,mozda windows update-om.
 
Poslednja izmena:
A koji OS imaš, i koji AV imaš? Koristiš još nešto od ekstenzija?
 
OS Windows 7 ultimate 64bit, service pack 1, antivirus eset smart security 11, od ekstenzija samo ublock origin.
 
Ugasi ESET pa testiraj, instaliraš li update za Win redovno?
 
Ne radim update windowsa, probao sam ranije kad i iskljucim eset isti djavo.
 
Nazad
Vrh Dno