Šta je novo?

LG Nexus 4

Nakon provucenih 30+ android telefona kroz ruke, moj iskren savet je da ako hocete na svom uredjaju nesto nalik na Android Stock, CyanogenMod je izbor. Stock feel + brdo stvari koje google inace ne stavlja
 
Nije cigi to to (funkcionalnost 10 ali uvek moze da se nesto zaglupi). Znas kako i na nexusu imas cm ali uvek se mozes vratiti na 100% funkcionalan aosp, dok na drugima uvek moras da se vracas na brljotine od custom UI-a.

Ja bi voleo kada bi cm izbacio svoj telefon, kao sto je miui izbacio svoj.
 
Poslednja izmena:
Brljotine jesu, mada dok sam odredjeno vreme koristio One S Dual, bio sam odusevljen Sense-om na toj snazi telefona. U svakom slucaju, CM je meni zakon kao neka alternativa default androidu koji preferiram takodje, jer je najvise slican, plus puno zanimljivih tweak-ova u njemu.

U svakom slucaju, lepo rekoh ja pre par nedelja da ce Optimus G da zavlada, a smejase mi se ljudi, kazu - LG shit. Nisam ga iz ruke video, ai cini se kao vise nego solidan uredjaj, a L5 i L7 su po mom misljenju ekstra kvalitetne izrade. ako tim putem nastavi LG, njihov Nexus ce da kida.
 
LG ce zavladati (ako uopste i zavlada) tek za otprilike 3 godine kad izbaci 3 vrhunska telefona kao npr. (GS1, GS2, GS3)
Garantujem da se ljudi nece zaletati na ovaj optimus G, jer je LG unistio sve sa O2X-om i sa 3D-om... Trebace im dosta da ih povrate...
 
Za LG L5 mogu da potvrdim da je su materijali i kvalitet izrade vrhunski za tu klasu, jeste da nije bas svakome lep telefon (meni se i ne svidja) ali kad uzmes u ruku imas osecaj da drzis mnogo skuplji telefon + je pri ozbiljnom padu prosao samo sa par oziljaka koji se i ne vide na crnom telefonu. Steta samo sto su isfuserili maksimalno na rezoluciji ekrana a 4'' dijagonala..

Nemam nista protiv da LG lupi koji samar Sljamsungu i HTC-u, preterali su sa bahacenjem a verujem da ce i Motorola i Sony da im objasne neke stvarcice pa da vidim posle da li ce Sljamsung da lansira telefon od 600e u odvratnoj socijalnoj plastici i da li ce htc da ispaljuje za apdejtove itd.
 
Poslednja izmena:
Samo nemojte zamisljati Optimus G sa Google logoom. Svaki Nexus do sada je imao drugaciji dizajn od telefona proizvodjaca na istoj platformi. Nadam se da ce zadrzati Galaxy Nexus dizajn, mozda ga malo unaprediti.
 
^pa to je bilo tako jer je postojao samo 1 Nexus. Nebulozno bi bilo da sada postoji vise Nexusa i da svi imaju ovaj stari oblik/dizajn. Ja mislim da ce novi Nexus biti klasicnog LG dizajna, sa malim izmenama..
 
Samo da ne "osakate" Nexus telefon time što stave manje RAM-a u odnosu na "proizvođačevu" verziju.
 
^To je sasvim sigurno 101% da ce uraditi...
 
hahaha :d dal je ovo lol namenjeno samo lg-u? :d

inace koji zaludjenik, pogledajte mu profil,bitno je da je i on zloupotrebio svevidece oko ;)
 
Poslednja izmena:
Mislim da se više odnosi na android 4.2 i glasine o njemu.
 
Ne nego ce da kaze sve je tacno, sve je istina...
Bas kao sto iz Samsunga odgovorise da ne razmisljaju jos o G IV... verujem vam sve!
 
Nisu rekli da ne razmišljaju, nego da neće biti u prodaji u februaru.
 
lep oblik ima ali ove sljokice su.....
 
Inace, oblik telefona sjajan. Nesto izmedju Gnexa i O2X. Sjajno.
 
Zašto na poleđini piše with Google, a ne samo Google kao kod gnex?

Izgleda jeftino, bar na slikama. I mislim da su trebali da naprave nav bar i status bar providnim kao na motoroli, jer lcd nema lepu crnu kao samoled.
 
Poslednja izmena:
mnogo mi kockastije deluje na ovim slikama.
U svakom slucaju cim se pojavljaju slicice ovako, telefon ce uskoro u zvanicnu prodaju. I nova kupovina xD
 
Nadajmo se samo da je ovo prototip kucista, jer nisam ni ja bas odusevljen 'sljokicama' :)
Nego, cini mi se da je ekran LCD, jer crni deo sa tasterima dosta odudara od crnog okvira?
 
Nadajmo se samo da je ovo prototip kucista, jer nisam ni ja bas odusevljen 'sljokicama' :)
Nego, cini mi se da je ekran LCD, jer crni deo sa tasterima dosta odudara od crnog okvira?

Jeste lcd, LG koristi lcd. Verovatno je isti ekran kao na Optimus G. Zato sam i rekao da je bolje da nav i status bar budu providni, a ne crni. Ili barem da telefon nije crn onda.
 
Na sajtu androidandme.com je ova vest sa slikom Nexusa dopunjena, naime, neki lik koji je pre nekoliko dana objavio prvi hands-on report je potvrdio da ovako izgleda novi LG Nexus, s tim da je zadnja strana drugacija, ima Nexus logo na zadnjoj strani i veliko X koje dolazi u nekoliko boja.
 
Nazad
Vrh Dno