Šta je novo?

MPC- HC v1.6.4

Uh zalbe koje 99.99% korisnika nece skontati :)
Al dobro ionako nista preterano interesantno u ovoj verziji, skinuce se reda radi. Posto mi je ionako mpc sekundarni plejer.
 
Da li neko zna kako da dodam i Hrvatski jezik. Ubi se tražeći :D Isto me zanima da li su sajtovi za prevod o.k. ili treba još neki da se doda i kako ?

Screenshot_1.jpg
 
Poslednja izmena:
Mislim da ne mogu iz GUI, morao bi da izmeniš .ini ili registar podešavanja.
 
vladat1@ Ne znam kako da ubaciš, ne koristim tu mogućnost.

Koristio sam svo vreme MPC, nisam do sada video BE i HC (nije mi ni interosovlo), MPC završava posao. Instalirao sam pomenuti MPC-HC, i onako, ne znam zašto ali ton je nešto tiši i ima seckanja (nekako kao da trzne, kao da se frame, 2 vrate nazad pa potera napred, kod MPC je to besprekorno.
Može li se to regulisati?

I drugo, nikako da povećam tiltove, niti sam mogao u MPC niti ovde u HC, mogu da povećavam veličinu koliko hoću ali rezultata nema.

neznam zašto ne mogu da upload-ujem sliku
 
Da delimično odgovorim sam sebi,

vezano za titlove a možda još nekom pomogne: desni klik na video -> slika, zar mora ovako da bude!
 
Poslednja izmena:
Mislim da je Stock hteo da kaže da je program prestao sa razvojem 2017 godine. Što se tiče dodavanja sajtova sa prevodima, to ne može. Samo ono što su već ubacili. Inače ko instalira MPC- HC preko K-Lite Mega Codec Pack a, neka to odradi ručno i doda madVR filtere. Neverovatno koliko je slika i zvuk bolji.

MPC-BE mi se ne dopada. Mislim da je lošiji od MPC- HC za one stvari koje meni trebaju (skidanje prevoda, bojenje i podešavanje slova)
 
MPC-HC je življi pod clsid nego što je bio godinama. Čovek praktično samostalno dodaje nove stvari u program i tempo nije usporio u odnosu na ranije, štaviše, ritam objavljivanja novih verzija je brži...

Da ne bude da sam negativan ili forsiram radi forsiranja, probao sam MPC-BE duže vreme, ali ni jednostavno nije legao. VLC je tu da ga koristim kad baš ništa drugo ne radi, ali u svemu ostalom me odbija. KMPlayer je dugo bio drugi bekap, a sad prosto više nema potrebe z anjim. Probao sam i pot i daum i svašta i ostao na MPC-HC...
 
Poslednja izmena:
Ja ne mogu da proguram 4k video na nekom starom laptopu sa Intel Core i5-480M, malo mu fali, da li neko zna neki player koji bi potegao graficku, nije ni ona neka snaga 5650hd, ali kontam da je bar malo bolja od procesora sto se tice videa?
 
Nazad
Vrh Dno