Šta je novo?

Sony Xperia™ Miro

dsc64am

Cenjen
Učlanjen(a)
16.12.2011
Poruke
48
Poena
154
Vidim da ga je Vip danas ubacio u ponudu i manje vise izmenio tarife, pa da cujem komentare, kakav je telefon, da li ga vredi uzimati uz neki od ovih vipovih paketa?
 
Telefonce u rangu Tipo-a, i maltene ista stvar samo drugo pakovanje :)
 
na prvi pogled bolja kamera tipo je 3 a ovde 5mpx i ima blic, i skuplji je ? baterija je iste snage, i dimenzije i tezina su veci, to se vidi na papiru a ima li neko neki konkretan komentar?
 
^mislim da je razlika u ceni u vip paketu smesna, ipak treba uzeti Xperiu U koja je bolja u svakom smislu. Samo problem je sto su vip pp paketi od danas uzasni :d
 
Poslednja izmena:
ha uzasni pa ovaj standard 250 je sad 850din a ja stari postpaid 150 placam 866din mislim da je ipak jeftinije sada malo ako se iskoristi ovaj novi popust, a telefoni su sto se tice cena kod svih operatera nalupani samo tako
 
xperia U definitivno... ako ti se svidja neki VIP paket :)
 
Jel moze na pp neki kontakt za servis koji otkljucava povoljno i brzo ovaj miro ST23i sa Vip mreze.
 
Jel moguce da niko ne dekodira valjano i povoljno ove nove xperia telefone ? :)
 
Hvala SuperStarr.

Evo i par skrinova ovog Sony Miro telefona, nisam jos oformio bateriju ali mogu da zapazim da baterija drzi odlicno..

Slikano starim telefonom pa su slike malo losije ali se vidi..

1.jpg 2.jpg 3.jpg
 
Sta znaci "oformiti" bateriju?
 
Verovatno je mislio na formiranje... ali ne vidim potrebu za to posto je u pitanju Li-Ion baterija...
 
Da, to sam mislio, jonske baterije inace nije potrebno formirati, formiranje radim uvek na novim telefonima bez obzira na tip baterije, zasto, nemam neki veci razlog osim sto navika odavno postoji i uvek je prisutna...:p
 
Poslednja izmena:
7 dana na batetiji i vise od 6h ekrana je super. Jeste da si ga sigurno koristio na gsm only ali i dalje je super.
 
Ma jok, izvlaci opusteno 8h za ekran i na only 3g mreza, doduse sa ne mnogo razgovora ali je konstantno na toj mrezi u idleu, signal je takodje uvek zelen to jest maximalan na skali sto mi nije slucaj sa drugim telefonima na istoj mrezi na istoj lokaciji....
 
Impresivna baterija, sigurno moze jos vise posto vidim da imas previse wakelocks (kad je ekran ugasen naravno).
 
Sinoc sam punio telefon i posle 12 sati bez rada baterija na 19%. Da li je to za reklamaciju?
 
Taj telefon upaljen, u stby rezimu moze vise od 15 dana da drzi sa jednim punjenjem, imam ga pa znam.
 
Proveri da se neka aplikacija nije zabagovala i da ne srce cpu u idle.
 
Kako to mogu da saznam?
Gledam potrosnju baterije i pokazuje operativni sistem 43% google usluge 21% mobilni u stanju mirovanja 20 telefon u mirovanju 7% itd.
Maximum koji moze da izdrzi je oko 36h nista da ne diram. Inace uz normalno koriscenje 24h.
 
Poslednja izmena:
Cpu usage watch , neki cpu log..
 
Seizmos, gde si je na kraju otključao, i koliko te je koštalo?
Razmišljam između tipo i mini 2 telefona, treba mi pomoćni android, koji mogu nositi i na trčanje. Mala težina i duga baterija su mi osnovni preduslovi...
 
Danas mi se stabilizovala baterija. Izdrzala je 20h 30% uz dosta interneta. Ali i dalje mi se cini da nesto kao da nije u redu sa baterijom. Gledao sam preko usage timelines zauzece procesora i on kao da ne prikazuje dobro. Recimo prikazuje cpu usage40%, a prva dva procesa 3% i 2% ostali 0%. Moracu da skinem neki drugi pa da proverim.
 
Taj telefon upaljen, u stby rezimu moze vise od 15 dana da drzi sa jednim punjenjem, imam ga pa znam.

Da li onda uz 5-6 minuta razovora, 5-6 sms poruka i 5-6 min. ostalog sitnog cackanja dnevno, baterija moze da izdrzi 5-6 dana. Kakva su ti iskustva u tom smislu?
 
Da li je neko otkljucao ovaj telefon i koliko otprilike kosta otkljucavanje. Ako je moguce neka preporuka pouzdanog servisa u Novom Sadu.
Hvala unapred
 
Ja se i dalje dvoumim dal da odključam kodom (koji sam našao za 35evra) ili kod nekog lika na novom beogradu za 25 evra, kaže da radi softwerski ali mora telefon da ostane kod njega jedan dan. Ako ima neko ko je već odradio bilo bi lepo da kaže iskustvo.
 
Kako otkljucati SONY XPERIA MIRO ST 23I,IMEI BR.354390055995960
 
Nazad
Vrh Dno