Šta je novo?

Sony Vegas, gde su sacuvani "custom made" video profili?

TMEV

Cenjen
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruke
380
Poena
169
Kao sto se iz titla moze naslutiti, imam nekoliko profila za renderovanje videa, koje sam ja napravio. Dugo vremena sam koristio verziju 11, i rekoh ajde da probam novu 12-cu. I prvo sto sam hteo da uradim, to je da napravim identicne profile. Kad na moje iznenadjenje ja ih vidim tamo u listi. Zakljucak je da se to negde cuva na drugom mestu i ja stvarno ne znam odakle da pocnem da trazim. Dakle imam instaliranu i 11 i 12. NIsam prvu deinstalirao jer nisam bio a i jos uvek nisam siguran kako ce se pokazati 12-ca.
Dakle, zna li neko od Soni Vegas majstora - gde se kriju profili? Imam 64-bit Win7.
 
Posto se niko nije javio, evo ja sam posle vise bezuspesnih pokusaja uspeo da pronadjem putanju gde se profili cuvaju. Eto cisto ako nekome zatreba:
c:\Users\Sale\AppData\Roaming\Sony\Render Templates\avc-sony\
Jedino umesto Sale bice vase "user" ime
 
Ili umesto "c:\Users\Sale\AppData\Roaming\Sony\Render Templates\avc-sony\" ukucaš "%appdata%\Sony\Render Templates\avc-sony", bez navodnika.
BTW, ja ne koristim Sony Vegas ali je pohvalno to što si uradio i bilo bi lepo da i drugi članovi koji pronađu rešenje pre nego što ovde dobiju pomoć to podele sa drugima jer će još nekome da zatreba.
 
Nazad
Vrh Dno