Šta je novo?

MTS Telekom ADSL

pa koji je najbolji od ova 3 : Philips PI3100Z2/58 , АSUS MeMO Pad HD 7 ME173X , Asus MeMO Pad™ 7 ME70C i kolika je njihova cena? cemu opste table i sluzi
p.s ja sam jos ostavo na soni eriksonu k530i ne razumem se u ove nove tehnologije.

hoce neko da odg. cemu sluzi tablet? zamena za fon- komp jel tu ide kartica kao na mobu? zaista ne znam nije smesno
 
hoce neko da odg. cemu sluzi tablet? zamena za fon- komp jel tu ide kartica kao na mobu? zaista ne znam nije smesno

Tablet ti je nesto izmedju telefona i lap topa, a zapravo nije ni jedno ni drugo. Vece od telefona i ima vise funkcija manje od lap topa i ima samo nekoliko funkcija lap topa. Moze da koristi i internet 3G karticu mobilnog operatera a moze da se prikljuci i na WiFi. Neki tableti imaju mogucnost i da se povezu sa novim LCD ili plazma televizorima mnogi ga koriste i kao univerzalni daljinski za iste. U kolima menja navigaciju a neki modeli imaju i punu funkciju telefona ( pozivi, sms i mms). Ima dosta primena i funkcija od ozbiljnog rada i prezentacija na skupovima do sajber igracke za decu 21. veka

A ko ima pravo na ove ponude tableta?Samonovi korisnici?

I novi i oni koji obnavljaju ugovor
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovo su komsijine postavke da se odma ogradim :) Nasao sam ga na wifi-ju pa da proverim kvalitet linije. Sta mislite da li moze da izdrzi 2 IPTV + ADSL 10Mbps? Buni me taj max bandwidth od 15420/1064. Posto bi po kalulatoru trebala linija da izdrzi 22462.
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-06-28-17-39-00.png
    Screenshot_2014-06-28-17-39-00.png
    109.2 KB · Pregleda: 263
Poslednja izmena:
Koji ste tablet vi odabrali i koji je najbolji ? Ja gadjam na Asus MemoPad HD7 najvise zbog rezolucije i boljeg ekrana od Tab Lite-a
 
sta ce ti tablet? :D pa taj koliko sam ja gledao cene je najskuplji ali nesto sitno, mozda bi mogo da se proda za 60% cene ,)
 
Sto da prodam kad nemam tablet.. :p Sluzio bi mi za poneko zezanje itd... Zato i pitam koji daje naj performanse ako je neko od vas skorije uzimao.

Evo cele liste:
http://open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=176&id=1870

Ja sam izgleda slucajno podneo zahtev sa tog linka, mislio sam kad kliknen na podnesi zahtev da ce mi tek onda reci kako se podnosi zahtev. Ugovor sam podpisao 26.02.2013, net 10 za osobe sa invalidetom, cena mi je 1300din, sta mislite da li cu moci da produzim taj ugovor ili cu morati novi ugovor, predpostavljam da ce zbog cene od 1300 morati nov ugovor na 1549din :)
 
Naravno da ce morati, to su dve nezavisne kampanje.
 
Sutra ce biti 3 nedelje otkad sam podneo zahtev za ADSL uz Tesla tablet, i tacno nedelju dana otkad sam promenio tablet za Asus HD7 kad su mi rekli da stize do kraja nedelje... Ne znam koliko je potrebno tom mts express-u da isporuci modem i tablet + iptv... Prelazim sa jarca (SBB) na magarca (Telekom)...
 
Po nekom njihovom rasporedu, ako si na nezgodnoj lokaciji (po "misljenju" kurira) bices bacan na kraj reda verovatno. Meni i mojima su za manje od 24h doneli i ugovor i modem.
Ako mozes otici do poslovnice gde ima tableta, skokni i zatrazi da uzmes na licu mesta i sam instaliras. Proveri prvo na 19818 da li moze - ne bih znao.
 
Produzise ADSL promo ponudu do kraja jula? E pa to je fino, to mi omogucava da predjem na promo pretplatu u drugoj polovini meseca. Raspitacu se ovih dana kod mojih šalteraša dal cu indeed moci da se prabacim na novi speed.
 
A sto ne bi mog'o?:)

Do kad ti je ugovor? 3 meseca ranije bi trebalo da mozes potpisati novi ugovor. Ako ti je do jula/avgusta ugovor, onda u stvari i jeste najbolje da vec potpises, inace ce deo meseca mozda biti po punoj ceni! :) Komedija kod Telekoma po tome pitanju.
(mada, cini mi se da je neko pitao skoro i nije mogao da predje NA ADSL sa tabletom 3 meseca ranije nesto?)
 
Tako je, ja sam pitao. Mozes da potpises 3 meseca ranije novi ugovor, ali ne sa tabletom...
 
Ironicno je sto bi ovo u EU bila diskriminacija potrosaca:)
 
A sto ne bi mog'o?:)

Do kad ti je ugovor? 3 meseca ranije bi trebalo da mozes potpisati novi ugovor. Ako ti je do jula/avgusta ugovor, onda u stvari i jeste najbolje da vec potpises, inace ce deo meseca mozda biti po punoj ceni! :) Komedija kod Telekoma po tome pitanju.
(mada, cini mi se da je neko pitao skoro i nije mogao da predje NA ADSL sa tabletom 3 meseca ranije nesto?)

Ugovor za 10/1 po ceni od 1899din/mesecno mi istice 8. Oktobra, sto znaci da bi vec za par dana mogao preci na novi ugovor. Kako stvari stoje, to cu moci uraditi tek sledece nedelje. Nema zurbe.
 
Mislim da ovo nije tacno. 15-og cu licno probati u poslovnici pa vam javljam

Ovo je 100% tacno, licno sam bio u poslovnici pre 10-ak dana. Od akcija koje mogu da dobijem ako ranije potpisem ugovor jedino je moguca ponuda prva 3 meseca po 1 dinar, a za tablet moram da udjem u mesec kada mi istice (13-og avgusta mi istice ugovor, 1-og avgusta mogu da uzmem tablet). E sad jedini je problem sto akcija sa tabletima istice 31.-og jula.
 
Netačno, pre par sati sam telefonski produžio ugovor i uzeo tablet a ugovor mi ističe 02.10.
 
19818
Dobar dan ja bi da produžim ugovor i uzmem tablet
Ugovor vam ističe 02.10. a pravo na produženje ste stekli 02.07. koji tablet želite
---------
U roku od 7 radnih dana vam kurirskom službom stiže ugovor i tablet, doviđenja.

Ako oni lažu mene i ja lažem vas.
 
Poslednja izmena:
Netačno, pre par sati sam telefonski produžio ugovor i uzeo tablet a ugovor mi ističe 02.10.

Hvala, zvacu i ja sad telefonom, ovi kod mene u Telekomu ocigledno nemaju pojma.

Koji tablet da narucim od ponudjenih za 1 dinar uz net 10 (najjeftiniji paket)?
 
Poslednja izmena:
Bejah danas do lokalnog telekoma, kazu da je akcija indeed produzena do kraja Jula, ali ocekuju da ce biti i dodatnih produzenja.

Prebacujem sa na 20/1 ovih dana.
 
Akcija ce trajati sve dok uvoznik treba da se otarasi tableta (inace ih Telekom ne bi delio za DINAR, uz ionako promo cene).
 
Manite se MTS express-a i narucivanja telefonom. Ja cekam vec 3 nedelje... Prosle nedelje javise da nema tesla tableta, uzeo asus... evo vec tacno 7 dana proslo...pa ih zvao i kao juce je predato post express-u...
A pre par godina kad sam uzimao adsl isto kod njih na godinu dana... Na salter dobar dan dobar dan... sutradan me zvali da uzmem modem i cao...
 
To od slucaja do slucaja, meni i mojima su doneli za manje od 24h modem od porucivanja.
 
Manite se MTS express-a i narucivanja telefonom. Ja cekam vec 3 nedelje... Prosle nedelje javise da nema tesla tableta, uzeo asus... evo vec tacno 7 dana proslo...pa ih zvao i kao juce je predato post express-u...
A pre par godina kad sam uzimao adsl isto kod njih na godinu dana... Na salter dobar dan dobar dan... sutradan me zvali da uzmem modem i cao...

Koji Asus si narucio? Razmisljam koji za dinar da uzmem, Asus memo pad 7 me70c, asus memo pad hd 7 me173x, Philips pi3100z2/58 ili samsung galaxy tab 3.7.0 sm-t210? Do sada nisam koristio tablet, stvarno ne znam koji bih uzeo...
 
Nazad
Vrh Dno