Šta je novo?

MTS Telekom ADSL

Upload ovih dana se cesto poveca...

Lol. O cemu ti? Onaj peak sto imas od 15 mbps? Ako bi barem malo znao o ASDL tehnologiji znao bi koliki maximalni upload moze da izvuce.

To se speedtest tripuje...
 
Ja se bas ponadao da ce ubrzati bar na 10mbita za 1500 din.. Kad ono mrka kapa...
 
1. oktobar na PTT-u nema ubrzanja..samo stare skupe brzine, zabranjene u ostalim zemljama.
 
Bice promene paketa polako ko jos ureduje u telekomu sajt u 01h
 
Druze pa tebe kradu samo tako,ovde u Nisu na kablovskom internetu za 2100 imas 8 sigurnih megabita,znaci strasno,zasto li ste se zalepili za taj lelekom toliko:banghead:
Ja sam iz Niša. Nažalost, jedan veliki kablovski operater je bio toliko loš sa svojom ponudom neta (čim se naoblači nema neta po nekoliok sati), da sam morao da pređem na provajdera sa stablinom konekcijom. Manji protok, ali sigurna veza.
 
Jel mogu ja nekako da vidim dal bi mogo da izvučem ovih 10/1? Da ne uzmem 10/1 a izvlačim 5/1
 
promenili samo PDV
 
koji bolidi :D ne daju sifru korisnika,moras da se cimas do njih :D
 
upravo mi se restartovao ruter sad sam merio brzinu isla do 5mb click 4
2213434626.png
 
Poslednja izmena:
ooooooooooooooooooooooooooooooooooo :D a sta kaze 192.168.1.1 ?
 
6144 / 1021 :D u ruteru click 4

mogli su barem 4 na 8 da povecaju
 
Poslednja izmena:
cek,a sto ti je upload tako mocan ? :) jel ti bio aktiviran nekad speedup ?
 
Poslednja izmena:
znaci nema nikakve promene,tebi je to od speedup-a garant :)
 
Cekajte ljudi, iscitah celu temu i dalje mi nije jasno....posto sam ja korisnik ovog njihovoh click 1 paketa i odavno mi je istekao ugovor sa njima....sta ce se desiti sa istekom ovog roka (30.11)...da li prelazim na 5/1 verziju za tih 1500din ili sta...nista mi nije jasno.....
 
Cekajte ljudi, iscitah celu temu i dalje mi nije jasno....posto sam ja korisnik ovog njihovoh click 1 paketa i odavno mi je istekao ugovor sa njima....sta ce se desiti sa istekom ovog roka (30.11)...da li prelazim na 5/1 verziju za tih 1500din ili sta...nista mi nije jasno.....
Danas ces saznati sta ce ponuditi :) Mozda povecaju svima , ili samo dodaju nove pakte za nove korisnike ili one kojima je istekao ugovor( tvoj slucaj) sto ce se najverovatnije dogoditi....
 
Moje iskustvo u radu sa velikim državnim firmama govori da treba sačekati konačno obaveštenje. Nije nemoguće da su se neke odluke promenile jutros, a da se mogu promeniti još nekoliko puta danas. Nadam se da su shvatili glupost odluke sa ovolikim paketima i brzinama, pa će konfuziju da razreše na najjednostaviji način - ostavljanjem samo 3 paketa, 5/1, 10/1 i 20/1. Valjda postoji bar 1 pametan čovek u tom UO lelekoma.
 
pre ce biti da ce biti novi porotvi na cetnralama 5 10 i 20 mb. pa sad dizu porttove vi dobijate vece brzine dok nas sofverski ne srezu na izabrane pakete . u ovom slucaju 4mb. za port 5.

Nadam se da gresim, ali suvise dugo radim sa Telekomom...
 
jel su ovo cene kao sto su bile ?
 
koliko max moze da povuce ova linija ?


Bandwidth Down/Up(kbps) 4094 / 507
SNR Margin Down/Up(dB) 18.6 / 24.2
Attenuation Down/Up(dB) 25.0 / 16.1
Power Down/Up(dBm) 0.0 / 11.3
CRC Down/Up 113 / 0
FEC Down/Up 163 / 0
HEC Down/Up 441 / 0
 
Nazad
Vrh Dno