Šta je novo?

MTS Telekom ADSL

Verovatno taj profil od 66560kbps nemaju u fast varijanti.
 
To je to u principu. Tako su uglavnom svima podesili.
Ako malo odeš unazad po temi možeš da vidiš uglavnom različite primere za dodatne STB uređaje. Svi su otprilike tu negde kao kod tebe.
Svima bilo "interlived" osim ako nisu tražili da im prebace na "fast". Mislim da je zbog ispravki greški u prenosu signala i uglavnom se stavi da bi IPTV neometano radio, izbegava se seckanje i "loop" slike koliko mi je poznato.
Sada ti je Ping malo veći, trebalo bi da je oko 10-20ms. Možda može da utiče na online igre, kod mene to nije bio problem. To možeš i da tražiš, da ti vrate na fast, mislim da sam čitao da su to neki uradili ali nisam u toku da li je ispalo bolje ili nije.
 
Ako nekom teba nova sifra admin : aDm.20#$23.mTs!
Znaci imam modem ZXHN H168N V3.5 V3.5.0P4N1_SRB
probao sam ove dve i nije ni jedna. Samo da napomenem da sam pristupao ADSL modemu preko WiFi ako to uopste ima veze.
admin / aDm.20#$23.mTs!
admin / 20pZt321/mod3m

modem je instaliran januara 2024
ima li neko ideju koja je nova nova sifra za master login
 
Znaci imam modem ZXHN H168N V3.5 V3.5.0P4N1_SRB
probao sam ove dve i nije ni jedna. Samo da napomenem da sam pristupao ADSL modemu preko WiFi ako to uopste ima veze.
admin / aDm.20#$23.mTs!
admin / 20pZt321/mod3m

modem je instaliran januara 2024
ima li neko ideju koja je nova nova sifra za master login
Ista stvar i kod mene. Imam 2 boksa, 2 različite adrese. Na Boksu iz marta 2023. godine prolaze stari admin parametri a na novom iz marta 2024. godine ne prolazi nista (u pitanju je novi ZTE V3.5). Izgleda MTS do'akao i turio nove šifre.
 
Isti problem ni jedna od ovih spomenutih opcija ne radi na istom ovom modemu.
 
Nazad
Vrh Dno