Šta je novo?

MTS Telekom ADSL

Sve zavisi od stepena nesposobnosti, odnosno neobaveštenosti službenika.
 
pa nema ih vise nesto mi nije logicno da ce ih biti, a dobar je koliko toliko, ne vidim poentu da ih gigatron daje za dinar i da ih naruci jos, ne znam

Stvarno nemaš pojma šta pišeš ali je bitno da si glavni na temi!
 
tako je!
 
Nes, na svakoj trecoj stranici sam rekao da citas celu "promociju" izmedju redova! (i ti, i ostali)
Nista tu nije toliko prosto i naivno, mucnite malo glavom :)
 
Nes, na svakoj trecoj stranici sam rekao da citas celu "promociju" izmedju redova! (i ti, i ostali)
Nista tu nije toliko prosto i naivno, mucnite malo glavom :)

Ajde genije posto si ti ocigledno doktorirao da citas izmedju redova pa nama koji nemamo tu moc kazi sta smo to propustili.

Jer ja licno mislim da nisam nista propustio niti da me je neko preveslao ili namagarcio time sto sam produzio ugovor na jos dve godine, jer bilo kako bilo ja bih svakako ponovo uzeo net kod Telekoma pa bila neka promocija ili ne u kojoj se nesto daje. A ovo sto sam dobio tablet je po meni samo dobitak nikako gubitak.

Pa ajde da cujemo to tvoje misljenje sta su oni to nama uradili a da mi to ne znamo!?
 
Jer ja licno mislim da nisam nista propustio niti da me je neko preveslao ili namagarcio time sto sam produzio ugovor na jos dve godine, jer bilo kako bilo ja bih svakako ponovo uzeo net kod Telekoma pa bila neka promocija ili ne u kojoj se nesto daje. A ovo sto sam dobio tablet je po meni samo dobitak nikako gubitak.
Ja nigde nisam rekao suprotno.

Pa ajde da cujemo to tvoje misljenje sta su oni to nama uradili a da mi to ne znamo!?
Nisu nista NAMA uradili, vec ne radi to Telekom jer nas voli ili voli zaradu - vec nekome treba da se rasproda lager! A nema boljeg nacina nego kroz drzavno preduzece.
 
Do pre 3 godine ste se radovali da uopšte dobijete ADSL. Niste pitali za ugovor ni za cenu. Plaćali ste 50-ak evra za opremu da biste se prikačili na pilićarskog lokalnog wireless provajdera ili plaćali 10-ak hiljada za uvođenje kablovske. Sad vam nude tablet za dinar, pa opet niste zadovoljni. Kome smetaju tableti, neka se vrati na wireless, plati dileru za grid antenu i access point i neka mu je mir u duši.
 
Do pre 3 godine ste se radovali da uopšte dobijete ADSL. Niste pitali za ugovor ni za cenu. Plaćali ste 50-ak evra za opremu da biste se prikačili na pilićarskog lokalnog wireless provajdera ili plaćali 10-ak hiljada za uvođenje kablovske. Sad vam nude tablet za dinar, pa opet niste zadovoljni. Kome smetaju tableti, neka se vrati na wireless, plati dileru za grid antenu i access point i neka mu je mir u duši.
Ziva istina.
 
Nisu nista NAMA uradili, vec ne radi to Telekom jer nas voli ili voli zaradu - vec nekome treba da se rasproda lager! A nema boljeg nacina nego kroz drzavno preduzece.

Dobro i gde se mi tu uklapamo u celoj prici? Problem bi bio da su tablet naplacivali po punoj ceni pa da kazes da neko ima koristi od ovoga. A to kakav dil ima drzava sa njima to me iskreno ne zanima, jer samo ako nesto pokusaju da nametnu van ugovora uvek moze da se raskine ugovor.
 
Do pre 3 godine ste se radovali da uopšte dobijete ADSL. Niste pitali za ugovor ni za cenu. Plaćali ste 50-ak evra za opremu da biste se prikačili na pilićarskog lokalnog wireless provajdera ili plaćali 10-ak hiljada za uvođenje kablovske. Sad vam nude tablet za dinar, pa opet niste zadovoljni. Kome smetaju tableti, neka se vrati na wireless, plati dileru za grid antenu i access point i neka mu je mir u duši.

Nisi u pravu.
 
Dobro i gde se mi tu uklapamo u celoj prici? Problem bi bio da su tablet naplacivali po punoj ceni pa da kazes da neko ima koristi od ovoga. A to kakav dil ima drzava sa njima to me iskreno ne zanima, jer samo ako nesto pokusaju da nametnu van ugovora uvek moze da se raskine ugovor.

Imas izgleda utisak da ja mislim da oni hoce NAMA nesto da uguraju? Ne, to uopste ne mislim. Niti sam igde to pominjao... niti sam pominjao NAS u toj prici.
Fora je da je glupo misliti da Gigatron ima 1RSD samo od tih tableta.... ne znaci da ima od nas - ali nema sanse da ih deli za dinar :)

A sto se NAS tice, jedino sto nije fer je sto i mi koji smo skoro potpisali ugovor ne dobijemo te tablete! To je diskriminacija u normalnoj drzavi.
 
Bre, ljudi, ko kaze da smo mi igde osteceni???? Da li ja pricam korejski pa mesate stvari? :D
 
da podelim iskustvo, net je nestao oko podneva tad inace rade promenu brzine, medjutim cekao sam do sad jer neta nije bilo, pa sam ugasio i upalio modem i net radi evo i parametara pormenjeni su u odnosu na pre :)

http://www.speedtest.net/my-result/3652770617

yeah.jpg
 
Ima li nagovestaja kako ce biti od 1 avgusta,da li se nastavljaju dosadasnje akcije ili je na vidiku nesto drugo?
 
A gde pise to na site-u do kad promocija traje sa tabletima i racunarima? :D Nigde nisam video ili sam ja corav. :d
 
Jel uzeo neko tablet za dinar a da je do sada bio na paketu do 5 Mb jer je udaljen od centrale, pa nije imao sanse da do sada uzme do 10 Mb paket ?
 
Ovde je skoro radila metla??:d
 
Moj post obrisan gde pitam kako se dobija 50/2 jeftino :) Ne kapiram :)
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    323.1 KB · Pregleda: 262
Ne mogu da nadjem to nigde na njihovom sajtu, konfuzija ko je ono pravio...
 
Vidi portal Moj Telekom.
 
Pa tu trazim, nema nigde padajuci sa tim opcijama. Sto ne okaci ceo ekran:)
 
"Tražena strana nije ponađena ili sadržaj kome pokušavate da pristupite nije više aktuelan."

Ja nisam postojeci korisnik telekoma, ako stavim za nove korisnike, dobijem "Ne možete podneti zahtev za ovaj servis"

U prevodu, ne moze nista, moram da budem njihov korisnik da bi dobio to, budale :)
 
Nemas fiksni telefon a hoces vdsl ? :d
 
Ne, on nema ni kompjuter ni struju, ali zasto ne bi mogao da dobije VDSL tada?

:)
 
Nazad
Vrh Dno