Šta je novo?

MTS Telekom ADSL

Koji Asus si narucio? Razmisljam koji za dinar da uzmem, Asus memo pad 7 me70c, asus memo pad hd 7 me173x, Philips pi3100z2/58 ili samsung galaxy tab 3.7.0 sm-t210? Do sada nisam koristio tablet, stvarno ne znam koji bih uzeo...
Hd7 Me173x. Drugar ga ima pa sam bio u prilici da ga isprobam. Prevashodno sam se za njega odlucio zbog najkvalitetnijeg ekrana. Philips ne bi uzeo ni u kom slucaju u razmatranje. Galaxy tab zbog imena jedino ako planiras da ga prodajes... A sto se tice Me70c, nije ni on los u sustini, nov model, intel chipset koji je brzi nego kod 173x, ali losija rezolucija ekrana nego kod prethodno pomenutog.
 
Hd7 Me173x. Drugar ga ima pa sam bio u prilici da ga isprobam. Prevashodno sam se za njega odlucio zbog najkvalitetnijeg ekrana. Philips ne bi uzeo ni u kom slucaju u razmatranje. Galaxy tab zbog imena jedino ako planiras da ga prodajes... A sto se tice Me70c, nije ni on los u sustini, nov model, intel chipset koji je brzi nego kod 173x, ali losija rezolucija ekrana nego kod prethodno pomenutog.

Poz, moro sam samo zbog ovog posta da se regujem na sajt da bih pitao kada si uzeo doticni tablet sa koliko je dosao gb prostora? Posto bih ja danas trebao da idem u Telekom da podpisem novi ugovor i odlucio sam se za isti model ali kada sam gledao na sajtu pise da je model sa 8 gb dok svuda drugde na netu kazu da se kod nas isporucuje sa 16 gb! Molio bih brz odgovor da znam na cemu sam, krastavac nisam zvao podrsku jer mi nije ni palo na pamet dok malo pre nisam se malo detaljnije latio da se informisem o tabletu. Hvala
 
Imaju dve verzije, sa 8 i 16GB. U slobodnoj prodaji imaš obe, u Telekomu samo 8GB.
 
Danas sam video reklamu na TV: Net 10 i mobilni net 3 GB za 1990 din mesečno uz tablet od 1 din, međutim ne mogu da nađem na sajtu. Da li je neko uzeo ovu ponudu i ima li negde link o tome?
 
За ову комбинацију је боље без акције, узмеш Нет 10 за 1.549 и неки од оних динар таблета плус узмеш мобилни нет 3GB на акцији за 345 динара и укупно буде 1.894. Уштедиш 96 кинте месечно ... а ако није потребан мобилни нет, уштеда је и већа. ;)
 
Meni se čini da kada uzimaš tablet od MTS-a ne dobijaš popust od 50% za mobilne net pakete. Odnosno, plaćaš 690 din. mesečno. A od telekomovih tableta koji imaju 3G postoji samo onaj Philips koji košta 5000 din.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neka akcija za BOX pakete ili ovo vazi samo za adsl? Mislim da sam se grdno zayebao sto sam uopste uzimao box paket jer je promasaj tezak. Izgleda da za njega nikad vise nece biti ni nekih promocija ni nekih ubrzanja. Nekada je to bilo povoljnije, sada je box paket skuplji dosta.
 
Šta ti smeta konkretno u ponudi koja ide za BOX od 01.08.2014?
 
Pa da sam znao za ponudu koja ide od 01.08.2014. nista mi ne bi smetalo, al s obzirom da nisam znao....
 
Ако ти не би сметало, онда од 1.8. неће Боксу ништа да фали?

Што се поменуте акције тиче, ко зна који таблет (па и са 3G) нуде. Мени таблет и 3G нису сасвим повезани, не би ми сметао ни неки без ако је у осталим елементима ОК.
 
Pa od 1. avgusta mi nece nista smetati. :) Koliko vidim poskupeo je za nijansu sada box paket...
 
Meni treba internet svuda, recimo u busu, pošto često putujem. Tamo nema wirelessa. Telefon i SMS ne koristim, tako da bi mi ova ponuda za Net 10 + 3 GB mobilni net + Huawei Tablet Youth za 1 din i sve to 1990 din mesečno bila odlična.
 
Poz, moro sam samo zbog ovog posta da se regujem na sajt da bih pitao kada si uzeo doticni tablet sa koliko je dosao gb prostora? Posto bih ja danas trebao da idem u Telekom da podpisem novi ugovor i odlucio sam se za isti model ali kada sam gledao na sajtu pise da je model sa 8 gb dok svuda drugde na netu kazu da se kod nas isporucuje sa 16 gb! Molio bih brz odgovor da znam na cemu sam, krastavac nisam zvao podrsku jer mi nije ni palo na pamet dok malo pre nisam se malo detaljnije latio da se informisem o tabletu. Hvala
Odgovoreno ti je vec, ali eto jos jednom 8gb, i slabija je kamera zadnja 2mpx, prednja 0.3mpx.
 
Meni treba internet svuda, recimo u busu, pošto često putujem. Tamo nema wirelessa. Telefon i SMS ne koristim, tako da bi mi ova ponuda za Net 10 + 3 GB mobilni net + Huawei Tablet Youth za 1 din i sve to 1990 din mesečno bila odlična.

Ali uz Net10 vec ima boljih/istih tableta za 1RSD, nema razloga da placas 100 dinara vise mesecno za 3GB mobilnog neta :) (koji mozes zasebno uzeti sa popustom)
 
Nema nijedan koji ima SIM karticu, shvataš? Želim tablet uz mobilni internet, bez prikačenja modema (pitaj boga da li će i da radi) Čujem da na ASUS-u ni modem ne radi. Jedini koji Telekom nudi je Philips. Cena za Net paket 10 je 5000. Što je ipak malo previše.
 
Aaa taj deo mi nije pao na pamet:) posto mi ne treba:)
P780 3g, bt tether neta i sredjeno.
Za modeme (idu uz mobi net i sa popustom valjda), morao bi za svaki tablet da proveris na xda.
 
Poslednja izmena:
Pa nisam ni rekao da ne uzimas... P780 korisnim za net, tj. njegov 3G, tehterujem ga preko Bluetooth-a na tablet i ne treba mi 3G na tabletu.
 
Znači, da kupujem i mobilni i tablet? Koliko bi me to tek izašlo. Taj telefon košta 30.000 i ne vidim da ga neko daje za 1 din uz net paket. Ja od telefona imam huawei g6608. Taj od silnog zadovoljstva ima samo wifi, a nije ni adroid, običan fabrički. Ali zato mu piči baterija 15 dana, čak i sa uključenim wifi. Kinezi to kad naprave, nuklearno :D
 
Poslednja izmena:
Aaaa, tako nesto tek mi nije logicno, ali dobro, razliciti zivoti :)
Bilo koji telefon bi mogao da prisluzi tome (ako ima 3G i tether, barem preko USB-a), nego sam P780 stavio kao primer jer ne mora da se brine za bateriju :)
 
Ovaj jedva ima EDGE. I to kao na poklon. Inače se ovaj telefon pravio samo sa obicnim GPRS, meni dali na poklon EDGE. :D Ne zanimaju me inače telefoni. Nikog ne zovem, mrzim kad mene zovu i nađu. Ako sam nekom potreban, videću koliko mu značim kad me zove na fiksni. :D Jedino mi je važan net.
 
Poslednja izmena:
Obaveštenje – račun za fiksni telefon

09.07.2014

U skladu sa najavljenim izmenama u sistemu tarifiranja pretplate i saobraćaja sa fiksnih telefonskih priključaka, obaveštavamo korisnike da će se od 1. avgusta za fiksni telefon naplaćivati mesečna naknada umesto mesečne pretplate i da će se ova izmena videti od avgustovskih računa koji na adrese korisnika stižu u prvoj polovini septembra.

Mesečna naknada će od avgustovskih računa biti prikazana u računu zajedno sa potrošnjom po osnovu ostvarenog saobraćaja za određeni obračunski period (npr. avgustovski račun će, pored obračuna potrošnje za mesec avgust, sadržati i mesečnu naknadu za isti mesec), tako da će, s obzirom na to da je pretplata za jul po ranijem sistemu tarifiranja naplaćena kroz račun za jun mesec, račun za jul sadržati samo obračun potrošnje po osnovu ostvarenog saobraćaja i drugih usluga za mesec jul.
 
a jel bi kombinovao telekom adsl 10 na 2 godine po 1590 plus asua memo pad hd7 i vip internet na 2 godine po 9 gb za 654 din plus mobilni wifi -)))
 
Komplikovano mi to. Ugovor mi istilče 17. oktobra za Net5. Znači, od 17. jula tek mogu da razmišljam šta ću i da li će mi uopšte dati Net 10+ Net 3 mobilni + Huawei Media Youth. Ako mi to ne daju, tražiću Philips. Ionako dobijam 3 meseca besplatno net, pa mu dođe cena 1 din. kad na rate otplatim ta tri meseca. Ako mi ni to ne daju, pošto mi nije istekao ugovor do kraja... Onda ću da pizzdim. :D
 
Ovaj jedva ima EDGE. I to kao na poklon. Inače se ovaj telefon pravio samo sa obicnim GPRS, meni dali na poklon EDGE. :D Ne zanimaju me inače telefoni. Nikog ne zovem, mrzim kad mene zovu i nađu. Ako sam nekom potreban, videću koliko mu značim kad me zove na fiksni. :D Jedino mi je važan net.
Vrh :D

Obaveštenje – račun za fiksni telefon
09.07.2014
<rez>
tako da će, s obzirom na to da je pretplata za jul po ranijem sistemu tarifiranja naplaćena kroz račun za jun mesec, račun za jul sadržati samo obračun potrošnje po osnovu ostvarenog saobraćaja i drugih usluga za mesec jul.
Da li sam jedini koji ne kapira ovo :D
 
Do sada si plaćao mesec unapred, znači u junu si platio pretplatu za juli, a do avgusta ćeš na računu za avgust imati naknadu. Pošto si jul platio u junu a avgust ćeš imati na račanu za avgust, jul plaćaš samo ono što si potrošio. Možda je jasnije a možda i nije :d
 
Jasno mi je... ali nisam znao da to tako ide - jos se fixni placao UNAPRED? :D
Mislio sam da su pomesali jul/jun u recenici.
 
Da sada ovo nisam procitao ne bih imao pojma da sam placao racun unapred. ?!?! Znaci kada sam otisao prvi put da potpisem ugovor, recimo 13. novembra neke godine, ja sam tada, ne znajuci, vec platio racun za oktobar?? :D
 
Komplikovano mi to. Ugovor mi istilče 17. oktobra za Net5. Znači, od 17. jula tek mogu da razmišljam šta ću i da li će mi uopšte dati Net 10+ Net 3 mobilni + Huawei Media Youth. Ako mi to ne daju, tražiću Philips. Ionako dobijam 3 meseca besplatno net, pa mu dođe cena 1 din. kad na rate otplatim ta tri meseca. Ako mi ni to ne daju, pošto mi nije istekao ugovor do kraja... Onda ću da pizzdim. :D

Kakav sad Huawei media youth?! Nema ga u spisku tableta u Mts-u :confused:
 
Nazad
Vrh Dno