Šta je novo?

MTS Telekom ADSL

Prosto teraju stare korisnike da ponovo potpisu ugovor ili dq potraze alternativu ili da ispadnu magarci ako ignorisu ovu ponudu. Ukoliko uvedu nove pakete, onda starim korisnicima koji ne zele da produze ugovor treba da koriguju cene u skladu sa brzinama.

Pa ja sam stari korisnik, ali ja nisam ispao magarac. Ja sam njih namagarcio. Placam 1.5mb/s za 1.5k dinara. Odradio sam speedup i imam 6mb/s za 1.5k dinara bez ugovorne obaveze.
Sto bi ja sad poptisivao ugovor za 5/1 paket kad za iste pare imam brzi net i bez obaveze. Znaci ja sam njih namagarcio.
 
Pa ja sam stari korisnik, ali ja nisam ispao magarac. Ja sam njih namagarcio. Placam 1.5mb/s za 1.5k dinara. Odradio sam speedup i imam 6mb/s za 1.5k dinara bez ugovorne obaveze.
Sto bi ja sad poptisivao ugovor za 5/1 paket kad za iste pare imam brzi net i bez obaveze. Znaci ja sam njih namagarcio.

Pa to imam i ja isto ali eto radi tih 300-400 dinara cu da imam 10/1. Jer veruj mi nekada tih 300-400 kb mi puno znaci i skrati vreme kada skidam nesto sa neta. Jednostavno sada mi je bitnije da skinem sto pre nesto sto me zanima jer u poslednje vreme me smara da mi se nesto skida sat dva a znam da mogu to mnogo brze da skinem.

Pa ti ne moras da podpises ugovor na 5/1 uzmi 10/1 jer verujem da ti 400 dinara ne znaci nista a opet je vidno poboljsanje.
 
Pa uzmite sto pre dok ratel ne stopira tu akciju a tako ce verovatno biti
 
5/1 ne bih da komentarisem dok o ovoj 10/1 mozda i moze da se razmisli... a i kad ce zvanicno poceti promocija?
 
Meji posle one PTT akcije 16/1 za 1400 rsd sve izgleda kao sprdnja. A ovih dana mi ističe :(
 
Na poslu uzimam odmah danas ako je ponuda stigla u sabac

Taman sam hteo da odem da potpisem neki novi ugovor jer sam bez ugovora vec duze vreme a poceo da me zeza i cuveni hauwei dr814q, radio sasvim ok do pre 7 dana uz par podesavanja u ove 4 godine lol, evo ga resetuje se sad svakih 2 min nema sanse da se opet drndam sa njim


naravno da imam neku drugu opciju ne bih uzimao adsl

p.s. kako da znam koju maksimalnu brzinu mogu da dobijem
 
Gore u pretrazivacu kucas 192.168.1.1 telekom telekom ili vec koja ti je username i sifra ali ovo bi trebalo da ti zavrsi posao i tu ces da vidis podatke koji te zanimaju.

A evo kako je stanje kod mene:

Pogledajte prilog 97402

Ja cu verovatno ovih dana ici da uzmem 10/1, jeste da mi ne treba ali krastavac nekada bas zatreba brzi net pogotovo kada se skidaju hd filmovi od 10-15 gb.

I gde onda da pogledam? Da napomenem, preko euneta sam, ali kapiram da je sve to isto djavo, sve to ide preko telekoma.
 
ne dizu brzine..
 
Oni te nove pakete nisu ni stavili na sajt?!?
 
Ja moram sa nekim da podelim ovu muku :lupko:
obrati pažnju kakvu kršnu centralu imam, naročito upstream :crash:
Screenshot_6.jpg
Uzeo pre par dana totalnet i sad čekam da mi puste protok iz SBB-a, trebalo bi da bude UP16Mbps/1024Down
e sad kolko ću dobiti ostaje da se vidi :Klanjanje
 
Pa mogu da je stopiraju samo kao totalno nepovoljnu po gradjane ;)

hahahahaha pa bunice se ostali provajderi 100%

Ja moram sa nekim da podelim ovu muku :lupko:
obrati pažnju kakvu kršnu centralu imam, naročito upstream :crash:
Pogledajte prilog 97422
Uzeo pre par dana totalnet i sad čekam da mi puste protok iz SBB-a, trebalo bi da bude UP16Mbps/1024Down
e sad kolko ću dobiti ostaje da se vidi :Klanjanje

Nece ti biti 16/1 100% niti ti je iko garantovao taj protok lepo pise do 16mb ali kod totala ima minimum od 6-16 i kada skines overhead to je negde od 5 do 13.
 
Poslednja izmena od urednika:
Gore u pretrazivacu kucas 192.168.1.1 telekom telekom ili vec koja ti je username i sifra ali ovo bi trebalo da ti zavrsi posao i tu ces da vidis podatke koji te zanimaju.

Jel zna neko koji je user i pass za modem ptt adsl... Probao sam sve moguce kombinacije :)
 
Jel zna neko koji je user i pass za modem ptt adsl... Probao sam sve moguce kombinacije :)

username: admin
password: broj fixnog telefona korisnika ADSL-a bez vodeće nule

Npr: broj telefona 0211234567, kucaš za pass 211234567
 
Bio sam do telekoma danas, mogu bez problema da me prebace na 10/1, ali moracu prvo da iscimam sestru da dodje do Kule. ADSL je potpisan na njeno ime [davna studenska promocija].

Krajem ove ili pocetkom sledece nedelje cu preci na nov paket.
 
I ja sam na toj studenskoj akciji.. samo sto mi je ugovor do leta.. Da li mogu ja da se prebacim na 10/1 a da mi ne produzavaju ugovor?
 
Jel mogu ja da im tražim pri produživanju ugovora da mi daju drugi ruter umesto ovog krša HG530? Prethodno sam imao HG552a1 koji je radio odlično, dok nije crko... pa su mi uvalili ovaj drugi...
 
Ako je neko na 10/1 akciji neka pogleda koliko mu je namesteno u samom ruteru - izgleda da su mi zakucali na 8 umesto na 10....
Danas sam uzeo i imam 7Mb download a ne bih rekao da su mi parametri linije dosta losi :)
web-configurator.png
 
Poslednja izmena:
Zovi ih, vidis da su stavili na 8, a mozes mnogo vise i od 10
 
Meni niko ne rece kako da pogledam za svoj ruter :)
 
192.168.1.1 - telekom/telekom ili admin/admin ili admin/ztonpk ;)
Ako to ne radi zovi njih pa ih pitaj ;)
 
Ma udjem ja u to, admin/admin. Nego gde tamo da pogledam? Mozda zato sto imam drugaciji ruter, imam planet neki krljavi. :)
 
Nadji statistiku ili system information...Mora da postoji servisni odeljak ;)
 
Nazad
Vrh Dno