Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Nvidia shield i resen problem

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Joystickom emulatorom igricama

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
sta dobijam sa app nvidia shield?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nije app nego box nvidia shield :)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Jel moze neka preporuka za dobar bluetooth gamepad ali da nije mnogo skup i da provereno radi kako treba. Koristio bih najvise za igrice preko emulatora.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze i sa i bez, samo da radi kako treba. Bacici pogled na ovaj sto si mi preporucio.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ako neko zeli da proba program 'NewPipe' koji sluzi za gledanje YouTube,i koji nudi i vece rezolucije,koje mozda AndroidTV box vise ne nudi(recimo ogranicenja do 360p)....takodje ima opciju slusanja u pozadini,PopUp prozor((floating player)...naravno odlican je i za Telefon,Tablet..:)

NewPipe does not use any Google framework libraries, or the YouTube API. It only parses the website in order to gain the information it needs. Therefore this app can be used on devices without Google Services installed. Also, you don't need a YouTube account to use NewPipe, and it's FLOSS.

Features

Search videos
Display general information about a video
Watch YouTube videos
Listen to YouTube videos (experimental)
Popup mode (floating player)
Select the streaming player to watch the video with
Download videos
Download audio only
Open a video in Kodi
Show Next/Related videos
Search YouTube in a specific language
Watch age restricted material
Display general information about channels
Search channels
Watch videos from a channel
Orbot/Tor support (not yet directly)
1080p/2k/4k support
Coming Features

Bookmarks
View history
Search history
Subscribe to channels
Search/Watch Playlists
Queeing videos
Subtitles support
livestream support
... and many more
Multiservice support

Although NewPipe only supports YouTube at the moment, it's designed to support many more streaming services. The plan is, that NewPipe will get such support by the version 2.0.
https://mega.nz/#!zcE0lTRT!Yts7M8MsfVDQErMa10Iep5DCYe1tTT5Do-Xuxrhx37k
 
^

NewPipe u setinzima ima opciju "Use old player" ili tako nešto slično, i kada se to štiklira onda ne piše nikakav keš po flešu itd. već video direktno strimuje u RAM (Ovo se ne važi za one male popup prozorčiće, već samo za glavni prozor).
Odlična aplikacija za YT, jedino mu još fale neki Favorites/Bookmarks.
 
Jel moze neka preporuka za dobar bluetooth gamepad ali da nije mnogo skup i da provereno radi kako treba. Koristio bih najvise za igrice preko emulatora.

Ja sam oglasio ovde na forumu ovaj - https://forum.benchmark.rs/showthread.php?402881-Xiaomi-Bluetooth-Gamepad
Od 5-6 igrica koje sam probao, jedna je bila "Ms. Pacman" i sećam se da je radila kako treba, ali nema šanse da se setim da li je emulirana u ZX Spectrum ili u nekom emulatoru za ROM-ove sa onih kabineta u luna-parkovima. Naravno, nema šanse da se setim ni imena emulatora, je li. Inače, to je radilo na mom Minix X8 H+ TV Box-u, nisam probao na nekom drugom.

Ako bi ti, ili neko drugi ovde, možda kupio ovaj gamepad, ja mogu da probam neke emulatore i igrice ... ali da mi lepo ostavite linkove.
A ako ovim kršim neka pravila foruma, molim moderatore da obrišu ovaj post.
 
Hitno mi treba odgovor!

Pre dva dana sam porucio neki TV box sa Aliexpress-a tacnije ovaj (https://www.aliexpress.com/item/Ori...32803258567.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Tdtkt3)
U medjuvremenu sam dobio neke sline novce :) koje nisam ocekivao i onda sam im posalo poruku ako mogu da promenim porudzbinu i uzmem neki skuplji BOX.
Nisu mi jos nista odgovorili ali ako mi to dozvole sta mislite koji uredjaj da uzmem?!?
Samo da napomenem da mi je jako bitno da mi SBB-ov D3GO radi na tom uredjaju zato pitam jel zna neko PROVERENO na kom modelu radi.
Ako mi budu dozvolili mogu da biram od ovih https://520alisa.aliexpress.com/sto...12.0.0.68peuv&origin=n&SortType=price_asc&g=y
 
Meni na Mini m8s II sa 2 GB rama radi d3go.



Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Meni na Mini m8s II sa 2 GB rama radi d3go.


Hvala care, taman sam taj i hteo da uzmem i evo dozvolili su mi da promenim model i upravo sam taj narucio.
Javim cim stigne i nadam se da nece biti problema sa D3GO.
 
Neće, ne brini. Samo odmah naruči i neki air mouse daljinski.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne da mi djavo mira ... Sta uzeti, Zeedo x10 vs Himedia q10 vs Shield 2017?
 
Poslednja izmena:
^

Meni ovo ništa više nije jasno!?

Kineski TV Box 300$ ... a npr. ovde, u Ameriki, pravi PC 266$ - sa duplo više RAM-a, sa duplo većim SSD-om u odnosu na kineski flash, sa Intel i5, sa tri puta više USB portova ... itd!?

U čemu je fora!?
 
Ne da mi djavo mira ... Sta uzeti, Zeedo x10 vs Himedia q10 vs Shield 2017?

;) Hahaha ,ja bi precrtao zeedo zato sto su za septembar najavili novi soc 1296....(nove uredjaje)ali ponovo nebi se ni usudio da ti predlozim tipa nesto kao egreat A11 .Budimo realni sta bi ti koristilo od ulaza izlaza ?Kazu da su sredili neke bagove na himedia g10 g5 sa poslednjim fw ( nije potvrdjeno )Kao i svi ostali ni nvidia nije savrsena ...tako da saberi se i oduzmi pa izaberi (mada bi se ja igrao sa amlogic s905x i s912 ;))
 
Da li neko na nekom Android Boxu ima sledeci problem: Neki video klipovi na YT-u ne mogu da se ucitaju kad se castuje sa telefona. Stalno stoji loading. Ako nadjem isti taj video preko YT Android app-a na box-u onda krene lepo.
U vecini slucajeva mogu naci preko telefona u suggested listi isti video pa pustim to i taj radi, ali prilicno me nervira kad stuck-uje. Brisao sam cache od yt app na box-u, mada mislim da nije do toga, i brisao sam cache od google cast app-a ali nije pomoglo.

Ima li neko slican problem?
Inace box je Xiaomi Mi Box.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li neko na nekom Android Boxu ima sledeci problem: Neki video klipovi na YT-u ne mogu da se ucitaju kad se castuje sa telefona. Stalno stoji loading. Ako nadjem isti taj video preko YT Android app-a na box-u onda krene lepo.
U vecini slucajeva mogu naci preko telefona u suggested listi isti video pa pustim to i taj radi, ali prilicno me nervira kad stuck-uje. Brisao sam cache od yt app na box-u, mada mislim da nije do toga, i brisao sam cache od google cast app-a ali nije pomoglo.

Ima li neko slican problem?
Inace box je Xiaomi Mi Box.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Ne znam kod mene na beelinku lepo radi,jesi li nadogradio aplikaciju na zadnju verziju?
 
Poslednja izmena:
Jel stavio neko ovaj android 7.1 na beelink GT1, i ako jeste, kako se ponasa, da li vredi stavljati?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno