Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Da li je neko probao Skype ili WhatsApp preko ovih uredjaja i kakav ke kvalitet razgovora?
 
Ja takođe nemam takvih problema, koji rom imaš?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Ne znam ko je pisao da ima problem sa 3d. Meni odradi sve testove...
0823f29f6dbb443e5e37e55a71a744a3.jpg
259c08465f0734402160c9d257b4ab8b.jpg
a4974d93027e329c1e3abeacfc793bd2.jpg
2e886d40868f630f477cd11f98e13b8d.jpg
8da02919f916abc659893d058f8d2b60.jpg
b20a312c87955f5b37655ac3d7f1d6f4.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
definitivno je drugi rom.
Taj box nije sa gearbesta, nego sa alija?

Ja imam antutu oko 32000, ti oko 39000
Moj rom je build 703N0 isto iz maja meseca

tebi prolaze 3D testovi?
 
Prolaze, zvuk malo secka, ali test prođe. Box je sa GB. Poručen krajem avgusta....

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Edit: koji test još da pustim?
 
definitivno je drugi rom.
Taj box nije sa gearbesta, nego sa alija?

Ja imam antutu oko 32000, ti oko 39000
Moj rom je build 703N0 isto iz maja meseca

Moj je još gori - 27000. 3D test puca odmah na startu, a CPU test umesto 13500 je 9700. I moj rom je 703NO. Interesantno je da je kod Sante Kernel 3.14.29 od 19. avgusta, a kod mene 3.14.29 od 10. avgusta (kod mene je trenutno NHG47L.20170810 test-keys-205416 a kod Sante NHG47L.20170810 test-keys-115415) Zašto onda neće da mi uradi ažuriranje, već prijavljuje da sam već ažuriran? Možda će ovaj novi rom da mi reši probleme?
 
Gledam reviewove od Beelink GT1, i nisam dobio isti daljinski vec neki vrljavi sa onim belim. Nije onaj crni sto malo podseca na Xiaomiev. Da li mogu da im trazim neki partial refund? Koje preporuke imate za Air mouse?
 
Moj je još gori - 27000. 3D test puca odmah na startu, a CPU test umesto 13500 je 9700. I moj rom je 703NO. Interesantno je da je kod Sante Kernel 3.14.29 od 19. avgusta, a kod mene 3.14.29 od 10. avgusta (kod mene je trenutno NHG47L.20170810 test-keys-205416 a kod Sante NHG47L.20170810 test-keys-115415) Zašto onda neće da mi uradi ažuriranje, već prijavljuje da sam već ažuriran? Možda će ovaj novi rom da mi reši probleme?

Nece da uradi azuriranje jer im OTA ne radi. Mozes sam da azuriras - skines sa njihovog foruma na SD karticu, ubacis je i restartujes uredjaj dok drzis pritisnuto reset dugme.
BTW, juce je objavljena stabilnija verzija 704NO.

Pozdrav
 
Kakav je Air mouse koji dolazi uz Beelink mini mxIII II?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel kodi radi normalno na toj verziji 7? Mislim da li nesto koci, secka ili je sve kao i na 6.0.1. Mislim se da li da stavljam taj novi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni nije kocio ni na staroj (703N0), sve radi kao podmazano osim sto nema 3d podrske.
 
Hvala rafiki, sačekaću da vidim kakava su iskustva.
Bakara, planiraš li da pređeš na 704NO ili si oprezan ko ja?
 
Poslednja izmena:
Hvala rafiki, sačekaću da vidim kakava su iskustva.
Bakara, planiraš li da pređeš na 704NO ili si oprezan ko ja?

Planiram naravno, ali sada ne mogu da se bavim time, a i gamepad mi jos nije stigao pa me jos ne svrbi ;)

nego jos proucavam materiju pa mi nije jasno pa ako neko moze da objasni:

-apdejt preko sd kartice, da li se moze ubaciti na karticu pa pokrenuti apdejt direktno na uredjaju da se ne mora zabadati spajalica pozadi?
-da li taj isti apdjet moze preko usb flesa da se odradi (verovatno ne moze)?

-takodje me zanima za amlogic burning tools da li se umesto double usb kabla moze koristiti recimo nastavljen musko zenski usb kabl, ili OTG kabl?
-I da li preko amlogic burning toola moze da se izvuce originalni rom iz uredjaja?
 
Poslednja izmena:
Jel kodi radi normalno na toj verziji 7? Mislim da li nesto koci, secka ili je sve kao i na 6.0.1. Mislim se da li da stavljam taj novi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne znam za vas al ja Kodi vise ni ne ukljucujem. Od kako su pogasili 99% addona i ono sto je ostalo retko, retko da ima u HD rezoluciji. TERRARIUM TV aplikacija je zakon meni za sada.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Kao što rekoh, drndate se sa tim Beelinkom i romovima, a MiBox za istu cenu radi sve kako treba i to sa AndroidTV, a ne sa "neprilagođenim" Androidom kao što je na Beelink. Stvarno ne vidim koju prednost taj uređaj ima u odnosu na MiBox.
 
Mogućnosti Android multimedia player-a?

Za kodi najbolje kupiti onaj real debrid account i koristiti covenant umesto exodus-a i onda ima hd linkova na kilo. Ja bar tako radim i miran sam. Zamurite i platite, preskocite neki izlazak u grad. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@bakara:

-takodje me zanima za amlogic burning tools da li se umesto double usb kabla moze koristiti recimo nastavljen musko zenski usb kabl, ili OTG kabl?
Treba ti ono sto na oba kraja ima muske USB A konektore. Na internetu ima dosta primera da su ljudi imali problema sa losim kablovima. Ja koristim ovako nesto: http://bg.company3g.com/adapter-usb-usb/9582 , samo sa muskim konektorima i do sad nisam primetio probleme
-I da li preko amlogic burning toola moze da se izvuce originalni rom iz uredjaja?
Ne, burning tool je jednosmeran, samo upisuje na uredjaj.

Pozdrav
 
Za kodi najbolje kupiti onaj real debrid account i koristiti covenant umesto exodus-a i onda ima hd linkova na kilo. Ja bar tako radim i miran sam. Zamurite i platite, preskocite neki izlazak u grad. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
E jos i to da placam....ma neka, ima dosta app za Hd filmove samo sto eto kao navika od ranije Kodi pa kodi ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Za te koje ne daje u HD, pogledaj na torrentima da li uopšte postoji HD rip? Imao sam par takvih slučajeva za filmove gde je upravo ta varijanta.
 
Danas sam namestio pa sam probao i npr. prva dva budu "lazni" full HD a onda treci bude kako treba.

edit: tek sad sam video da ne pisemo u temi kodi i addonovi, izvinjenje (moze i da se prebaci tamo)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno