Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ne, šta ti zapadne. Eventualno pre kupovine da kontaktiras prodavca.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Jeste prodavac ce da ti kaze ovo ti je felerican nemoj da ga kupis od mene... :)
 
Nisu oni felericni, jednostavno ja model A912 sa 6255 wifi čipom ima slabiju podršku. Naravno sve to može da se resi. Koga zaninima može sve da pročita na beelinkovom forumu i na freaktab.com

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Kakav cip ima gt1 ultimate?

Mada kacenje preko wifi boxa koji moze da stuce bandwith koliko hoces nije nikako pametno.
 
Oba (gt1 i gt1 ultimate) idu u varijantama A912 (AP6255 wifi+bt) i S912/G912 (QCA9377 wifi+bt)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Mogućnosti Android multimedia player-a?

Ja imam taj a912 i sve radi lepo i sa stock androidom, nema potrebe za drugim romovima. Ne znam da li ovaj s912 bolje radi preko wifi ali ja uvek idem preko lan kabla sto se tice boxova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa za ove novce ne vidim šta ima bolje od gt1 ultimate da se kupi.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Probleme najčešće imaju gt1 sa početkom serijskog A912 sa 6255 wifi čipom.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Ja bas imam tu seriju. Najvse me je nervirao bug sa tamnom slikom u Kodi.

Da li neko koristi CestusPlay kao remote za Beelink? Radi li vam u mouse modu scrollovanje?
 
Probaj da povećaš brightness u kodiju sa 50% na 55%

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Moram da priupitam zar ovaj Box
S-912 sa 3GB Ram DDR4 i 16 interna

Pozeljna jeftina kupovina do 50 Eura. necool.jpg
 
Da li je Nexbox A95X i dalje best-buy za 40$?

Da li vredi dodati 20$ za Xiaomi Mi Box? Ili Beelink GT1?
 
Nema nikakvog efekta kada podesavam brightness u Kodi. Pomoglo je kada sam editovao service.bootvideo=1 u sistemskom fajlu build.prop
 
Da li je Nexbox A95X i dalje best-buy za 40$?

Da li vredi dodati 20$ za Xiaomi Mi Box? Ili Beelink GT1?
Ima boxova i za 30$, ali to je sprava koja ce ti sluziti godinama tako da veruj mi da vredi da uzmes jacu...
Evo ja sam isto tako gledao i uzeo GT1U a menjam spravu staru 5 godina koja je besprekorno radila, a radi i sad ali jednostavno hocu noviji box.
Ovaj stari je odradio za sve pare :)
 
Kako rešavate hlađenje ovih sprava, meni to grejanje deluje kao glavni problem koji utiče na trajnost uređaja... Mnogo se to greje za moj ukus na malom prostoru bez ikakve ventilacije...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ljudi nov sam u ovome ... Da li postoji mogucnost da se koristi i SBB receiver koji zauzima HDMI2 i TV box ...Da imam neku opciju da recimo na daljinskom ugasim box i koristim normalno SBB D3 ? Da li mogu preko USB da spojim Box sa receivorom za D3 , pa receiver da spojim sa TV-om na HDMI2 ulaz ? da li to funkcionise tako ili moram da biram ili D3 ili BOX ?
 
Jel GT1U ima UHD rezoluciju na hdmi izlazu, i koju max rezoluciju podrzava YT?
 
Ima 4K izlaz, vidi u opcijama za rezolucuju, tj ima 3 opcije 4K rez.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Xiaomi mi box bez razmisljanja

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
To si bas bez razmisljanja i lupio :)

U cemu je bolji mi box, kad je u svemu inferiorniji?

Mislim s905x vs s912,)
 
Vidim da su se pojavili jeftini boxovi sa S905w procesorom. Valja li to čemu?
 
To si bas bez razmisljanja i lupio :)

U cemu je bolji mi box, kad je u svemu inferiorniji?

Mislim s905x vs s912,)
Bas sam lupio.
Kao neko ko koristi nvidia shield, a pored toga je koristio i mi box i beelink (mx neki) i onaj slovenacki wetek core bas lupam.

Druze, tvoje su pare, ali specifikacije nisu uvek kljucne. Bolja je podrska kod mi boxa i drugih velikih proizvodjaca nego kod generickih kineza...

Android tv je bolji od klasicnog androida na box-u.

Ako ces box koristiti duze vreme onda je bolje dati u startu koji evro vise...

Preporucio bih ti ja nvidiu ali je preskupa

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Podrska za sta?
sta to ne radi na GT1?

I koji evro vise kad je mi box jeftiniji?
 
Uzeo sam ipak Beelink GT1. Presudila je cena (našao neki kupon za 55$), LAN port. Žao mi je zbog Android TV ali ja mislim da će isto dobro da služi kao i Mi Box. Isto i Cast, mada ne znam i da li ću je uopšte i koristiti.

Kod Beelink je bolji SoC, više interne memorije, LAN port (WiFi signal mi nije baš kvalitetan, morao bih da kupujem novi router ili switch), više USB portova.

Koji launcher preporučujete nalik Leanback launcheru pošto vidim ne može da se customize?

Hvala na preporukama, i ja bi voleo Wetek ili Nvidia Shield, ali najviše će se koristiti YT, Kodi i puštanje sa eksternog medija. Ne daje mi se toliki novac, pola vrednosti mog televizora. :D
 
Jel zna neko kako da stavim sliku preko celog ekrena na Kliktv aplikaciji koja je instalirana na box? Na telefonu se to radi automatski kada rotiras ekran ali ne mogu da ga rotiram na boxu nikako...

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 
Mi box international version

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno