Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Da li neko na nekom Android Boxu ima sledeci problem: Neki video klipovi na YT-u ne mogu da se ucitaju kad se castuje sa telefona. Stalno stoji loading. Ako nadjem isti taj video preko YT Android app-a na box-u onda krene lepo.
U vecini slucajeva mogu naci preko telefona u suggested listi isti video pa pustim to i taj radi, ali prilicno me nervira kad stuck-uje. Brisao sam cache od yt app na box-u, mada mislim da nije do toga, i brisao sam cache od google cast app-a ali nije pomoglo.

Ima li neko slican problem?
Inace box je Xiaomi Mi Box.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Probaj sa programima CetusPlay....jedan je za Remote(na fon)drugi kao server na Android Box...meni radi odlično na WetekPlay 2,iako nije zvanično podržan...i YT radi

Umi Super
 
@6pack

Odlicna app za box-ove. Imate jos nekih korisnih app za box?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Sad mi ne pada ništa na pamet....na moru sam pa se ladim Piveeeemmmmm

Umi Super
 
Ljudi imam pitanje. Razmišljao sam da menjam qnap koji imam (212p) za recimo 253a, ali sam shvatio da mi je jeftinije, a možda i bolje da uzmem neki media player a zadržim postojeći nas koji bi koristio kao izvor filmova. Za tu namenu se razmišljam između roku stika ili amazon fire. Šta mislite o tome?
 
mislim da oba pomenuta imaju neka ogranicenja....bolje pojuri neki od modela koju su ovde pominjani....
@imao sam na podesavanju jedan Amazon....ok radi,ali jako ogranicen....
 
Dakle koliko vidim, Beelink GT1 Ultimate mi dođe kao najbolje rešenje? jesam li dobro zaključio :) ?
 
Zavisi sta ti zapadne, meni je bio stigao G912 i bio je ok. Navodno oni sa serijskim A912 su brljavili sa OTA update-om i sa play storom kad se update-uje izbacivao je "stopped to work". Imas forum beelinka pa tamo prelistaj teme.
Moj ti je neki savet da se nekako nategnes do 100e i kupis probox2

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ili Beelink SEA I, ima ga za 100$ a on je kao probox2 ava sa ovim realtek procesorom
 
Zna li neko kako da se poveze anddoid box sa unifi-jem? Kod android telefona normalno izbacuje da se upise moj sbb nalog dok na boxu samo nudi password da upisem.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Da li je neko flashovao na Mini M8S II najnoviji firmware rv112? Ako jeste kako se ponaša sa pomenutim firmwerom i kojom metodom je fleshovan preko Amlogic USB Burning Tool ili Amlogic Burn_Card_Maker-om ili postoji neka druga metoda za flashovanje, da napomenem da ota update ne pronalazi ništa.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Poslednja izmena:
Pretpostavljam da misle na updatove

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Desavalo se da beelink izbaci ota update pa da posle toga pocnu da se desavaju razni problemi od izbacivanja poruke "play store stopped to work" do greske u programu za update "backup&update app stopped to work" i umesto kad su to videli da se desava i isprave te stvari oni ne rade nista po tom pitanju. Moras da se sam snalazis da rucno resavas te probleme od custom romova do instaliranja drugog play stora. Kod probox-a to sve radi besprekorno

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
sta vi radite s tim masinama da mi je znati, samo nesto cackate, aman ljudi, namesteno je fabricki da sljaka ok..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ljudi, da li da uzmem x92 sa 3 ili 2 gb memorije? Gledace se na 1080p.
Ako imate neki drugi predlog sta da uzmem, a da stvarno valja, slobodno napisite, jer se ne razumem u celu pricu, a treba mi... Novac nije problem, jer vidim da i ovaj kosta oko 100 evra...
 
  • Like
Reagovanja: NAS
uzmi Beelink Mx3 mini i uzivaj

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Desavalo se da beelink izbaci ota update pa da posle toga pocnu da se desavaju razni problemi od izbacivanja poruke "play store stopped to work" do greske u programu za update "backup&update app stopped to work" i umesto kad su to videli da se desava i isprave te stvari oni ne rade nista po tom pitanju. Moras da se sam snalazis da rucno resavas te probleme od custom romova do instaliranja drugog play stora. Kod probox-a to sve radi besprekorno

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Jel imas probox?
 
Nemam ga ali ima moj drugar a i bio je jedno mesec dana kod mene.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Pa ovaj sto sam postavio link probox2 air s912 3/32

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
U radu nema uopste razlike ali ce ti ustedeti zivce. Stim sto probox2 ima daleko bolji wifi signal zbog antene a i zbog ako se dobro secam drugog wifi chipa.



Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
U radu nema uopste razlike ali ce ti ustedeti zivce. Stim sto probox2 ima daleko bolji wifi signal zbog antene a i zbog ako se dobro secam drugog wifi chipa.



Sent from my LG-D802 using Tapatalk

OK hvala na odgovorima.Zakljucak: probox nema bolju sw podrsku ima istu,probox ima isti hw kao beelink(antena jedina razlika i eventualno WiFi chip koji zavisi of revizije PCB)Dali vredi antena 40usd???Dali ima razlike u radu izmedju 2gb I 3gb???
 
Nazad
Vrh Dno