Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ма све би то са RD било у реду да се исто дешава и са југосом. Али на југосу све ради нормално, а на хоматиксу се јавља проблем. Што је најсмешније, када сам радио рецензију све је било ОК, тако да ми баш ништа није јасно.
У сваком случају, видећу са тим ажурирањем да ли ће се шта поправити.
 
Bar nemaš frku oko grajanja zimus :)

Šta smo sve više hladili i oladili na onom Forumu, strah me je i da se setim.
Šta je problem da se nabaci neko čudovište od zaostalih hladnjaka preko tih čipova u novim STB?!?
Siguran sam da imam bar 20 komada i jedno pedesetak koji su još na raznim pločicama čame po podrumima, a otkupna cena za aluminijum nikako da se postavi na neku normalu.
 
Kad smo već kod hlađenja, žalio sam se ovde da Transpeed baš diže temperaturu, a onda mi je rečeno da pokušam sa malim, kineskim ventilatorom koji se stavi ispod uređaja i košta dva, tri evra.

Tako sam i uradio, poručio ga, sačekao da mi ga donesu, što je bio najteži deo posla jer sam na isporuku čekao 45 dana, postavo ga i video da sve funkcioniše prilično jednostavno. I tamo gde se uređaj pri velikom opterećenju grejao i do 95-96 stepeni, sad ide maksimalno do 63 stepena...

Zato iz prve ruke mogu da posavetujem svakoga kome pregrejavanje boksa stvara nelagodu, da učini isto i da više ne brine oko toga.
 
Kupon za Ali 3 dolara na 25 dolara - OCTUP3

Vontar bude manje od 25 dolara 4/64GB.
 
Videće se za neki dan :)
Mislim da nas je nekoliko naručilo baš od njih.
 
Pozdrav.
Jel ima neko siguran link da naručim "vontar"?
Ja sam nešto našao, al nešto mi čudno sa cenom
Siguran prodavac,tri različita boksa sam poručio od njih i Vontar,sve stiglo kako treba.Brzo šalju,ima praćenje.
 
Da to je ta cena, ali za nove korisnike Aliexpresa, mene je izašao 24 evra 4/32. Popusti su na aliexpresu uobičajena stvar pa možeš naći i jeftinije u različitom periodu.
 
Е па, са срећом нека ми буде хоматикс и његов проблем - коди + RD = лоше, баш лоше. Штуца сваки видео преко 100 GB. Ресетовао рутер, вратио бокс на фабричка - исто се понаша. Да проблем није у мрежи доказ је ugoos x4q extra који ради најнормалније. Тренутно је на њему коди 21, али ћу сутра пробати коди 20.2... Нека буде могућност да није компатибилан хоматикс са кодијем 21.
Пошто смо се мало тета Ела и ја дописивали, добио сам надоградњу на верзију фирмвера 6019 (бета). Пробао поново кодиН и иста прича. Онда одрадио ресет на фабричка, поново ставио кодиН и све работае хорошо! Е баш ми је драго за мене. И за хоматикс. А таман сам се спремио да проследим хоматикс, а оставим себи југос(лава).
 
Poslednja izmena:
Софтверски да - али на нивоу фирмвера. Дакле, произвођач забрљао.
Е, сад... Шта је конкретно био проблем, Бог свети зна.
 
Овим су се излупетали за све паре.


А "преписали" су Линуса, још једног врсног познаваоца андроид боксева.

ПС - Искрено, боље им је да се држе мобилних телефона
 
Zabavan momak za đake iz osnovne škole.
 
Софтверски да - али на нивоу фирмвера. Дакле, произвођач забрљао.
Е, сад... Шта је конкретно био проблем, Бог свети зна.
Znači morao je i factory reset da padne... Dobro, bar je rešeno 👍
 
Пошто смо се мало тета Ела и ја дописивали, добио сам надоградњу на верзију фирмвера 6019 (бета). Пробао поново кодиН и иста прича. Онда одрадио ресет на фабричка, поново ставио кодиН и све работае хорошо! Е баш ми је драго за мене. И за хоматикс. А таман сам се спремио да проследим хоматикс, а оставим себи југос(лава).
Šta kaže Homatics jer i njima više ne štuca RD?
 
Овим су се излупетали за све паре.


А "преписали" су Линуса, још једног врсног познаваоца андроид боксева.

ПС - Искрено, боље им је да се држе мобилних телефона

Nemoj tako o kolegama, kako si krenuo, možda se jednog dana vidite u Berlinu kad dobiješ poziv na neki seminar ili prezentaciju od npr. Xiaomija 😃
 
Uz obavezne ove pompezne "thumbnail" izraze lica😉
 
Dobro, a sad ozbiljno, da li je ovo zaista tačno što kažu za ove noname boxeve?
 
Nazad
Vrh Dno