Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Poslednja izmena:
za mesec dana mi stize Uhost2 pa cemo da vidimo ako niko do tada ne bude ostavio utiske.
 
hmmm...tesko....moj stigao za 25 dana...ako ne i dan koji vise.....:)
 
Archos nije krš,bar ne svi njihovi tableti (http://www.archos.com/products/gen10/archos_101xs/index.html?country=us&lang=en&p=1#a).
Oni su na tržištu "tableta" (tada to nisu bili tableti) bili i pre Apple, time i pre svih ostalih... Imaju svoje nedostatke, ali cena im je uvek formirana shodno tome.
Jesu, ali od tog kvaliteta je danas samo ime ostalo. Imao Archos, mučio se sa prihvatanjem garancije na ime fabričke greške koja se pojavljuje na gomili primeraka. Posle se obrukali sa problemom sa "ugibanjem" ekrana zbog tanke plastike pozadi na G9 80.
Džaba i najjači hardver ako je kvalitet izrade/kontrola kvaliteta i softver krš.

Po meni je uvek bolje uzeti brandiran tablet, znači Apple, Asus, Samsung, Lenovo, Toshiba, HTC... makar i polovan nego se jebavati sa "kinezima".
 
Ja sam moj naručio pre mesec dana a danas, 23. napustio je Hong Kong (ne dealextreme nego HK). Znači u roku od dvanaestak sati je negde u evropi. E sad do nas pa par dana kod nas... i biće moj tj. ćaletov al bar ću da se zezam mesec dana dok mu sve ne naštelujem.
 
pazi na iznenadjenje,kad ti stigne....meni bio meni na Kineskom....i da nisam imao fon sa Androidom,znas kad bi nasao Engleski...:)
 
@milkobgd

Kad ti stigne obavezno se javi da ti kažemo šta sve da testiraš ;)

Ima nekoliko stvari koje bih voleo da znam kako rade na njemu kao što su: XBMC, DLNA, Logitech UltraX daljinac, strimovanje preko Wi-Fi itd.
 
još 1 MK808 ovde :) platio 8.12. i krenulo u istom džaku 23.12.
prvo što ću da mu uradim je 1 fleš, ne planiram da učim kineski
http://bit.ly/SvPoD6
 
@milkobgd

Kad ti stigne obavezno se javi da ti kažemo šta sve da testiraš ;)

Ima nekoliko stvari koje bih voleo da znam kako rade na njemu kao što su: XBMC, DLNA, Logitech UltraX daljinac, strimovanje preko Wi-Fi itd.

Hoću

@duno, što se tiče menjana roma, pročitaj dobro temu. Izgleda da je rađena neka revizija mn808 pa može da se brikuje sa tim romom. Nisam siguran.
 
Шура наручио мк802 lll. Јављам када дође и кад будем имао времена да испробам.
 
na sajtu pošte piše da je sigao i prosleđen na carinu. dodao sam u paket i neke igračke za klinca. izgleda da ću morati i carinu da platim :(
 
jel zna neko koji gamepad radi provereno na mk808 a da je nama dostupan i u budzet rangu?
 
Koliko vidim Measy RC11 ima najbolje ocene. Nisam imao priliku da koristim nijedan od njih, ali ovaj Measy RC11 mi izgleda primamljivo zbog "air mouse funkcije".

E krastavac, ja naručio Genuine Rii Mini I8, računao sam da on ima funkciju air mousa kao i prethodna dva:S:
edit: ispravio sam porudžbinu naručio sam RC11 :)
 
Poslednja izmena:
Poruceni MK808 i RC11 :) Nadam se da ce do sredine januara stici.
 
Ja bih lično uzeo Mini i8. Deluje mi "ozbiljnije" od ostalih. Osim toga, nikada nisam koristio "air mouse", tako da ne znam kako bih se navikao na novotariju. RC11 nema "touch pad", što je po meni suludo, jer se android uređaji bukvalno oslanjaju na touch screen tehnologiju. Sa air mouseom bih morao da klikćem okolo, dok sa touch pad-om bi osećaj bio kao na svakom drugom smart phone-u. Čini se da je RC12 neko "prelazno rešenje" ovde, i pre bih ga uzeo nego li RC11.
Ipak je najbolje da se javi neko ko ima realnog, korisničkog iskustva sa ova 3 navedena uređaja. Da li je lakše koristiti air mouse ili touch? Još jedna vrlo bitna stvar: da li touch pad-ovi na ovim "tastaturicama" podržavaju multi touch?
E, sad, možda ja grešim, ali to je kao moje mišljenje...
 
Nazad
Vrh Dno