Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Dobro vece,imam jednu molbu.Hteo sam da uzmem neki android tv box od kineza za crni petak,medjutim zaglavio sam u bolnicu(kovid).Danas sam izasao,i malo prelistao temu ali nemam snage da sve iscitam.Ako je neko iskopao nesto povoljno molim da okaci ili posalje na PP.Mislio sam nesto do 50 euro.ne mora fiksno.Uglavnom bih koristio za Kodi i poneku laku igricu za klince.Hvala unapred!
 
Ja sam uzeo X96 Max+ od coveka sa KP za 50e. S905X3, 4/64 nisam mogao da se cimam i da cekam 2 meseca da stigne iz Kine.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
https://www.kupujemprodajem.com/tv-...gb-tv-box/oglas/104966413?filter_id=939519923 Bolje da kupite preko kod proverenih prodavaca za 45-50e plus pdv nego na kp za 50e da vam uvale (realno pozelno je znati cene preko)ko je lud da prodaje bez zarade?Ovog prodavca treba zaobilaziti a sve ih je teze zaobici zato sto kod nas ipak cena mnogo utice na razum ...Ovo je jedan od primera
Link ka oglasu je postavljen kao upozorenje da se neko od clanova ne zaleti a datog prodavca treba prijaviti kp
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo od onog iz Backe Palanke. Brinulo me je samo da li je ddr4 memorija unutra i da li ima gigabitni LAN kao sto je pisalo, ispostavilo se da jeste. Gledao sam na geekbuyingu boksove s905x3 4/32 za oko 35-40e ali pise da je LAN 100mbit sto mi se ne svidja.




Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Pustao sam benchove, na A1 SD benchu daje oko 3000MB/s za RAM copy sto bi odgovaralo ddr4 memoriji. I verzija boxa je X96 Max Plus 2.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Pustao sam benchove, na A1 SD benchu daje oko 3000MB/s za RAM copy sto bi odgovaralo ddr4 memoriji. I verzija boxa je X96 Max Plus 2.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Screenshot_2020-11-26-11-49-15-0492729135.png po toj logici moj telefon ima ddr6....Taj uredjaj ima ddr3 i to jedino mozes da proveris otvaranjem i citanjem oznaka sa cipova mislim ako hoces da budes 100% siguran
 
Poslednja izmena:
Cek da istekne mesec dana "garancije". Otvoricu ga [emoji41]. Enivejz jako dobro radi. Zadovoljan sam.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Cek da istekne mesec dana "garancije". Otvoricu ga [emoji41]. Enivejz jako dobro radi. Zadovoljan sam.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Super onda mu pojacaj malo hladjenje i sve top ;) inace ddr3 vs ddr4 razlika se ne primecuje u normalnom koriscenju
 
Kako da pojacam [emoji15]? Menjam pastu? Hladnjak?

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Dodatno hladjenje je preporucljivo za sve a isto tako moze i bez njega
 
Nemojte preterivati ja sam bar isprobavao i merio temperaturu, i moj generalni zaključak je da se neće pregrejati čak i bez ikakvog hladnjaka
tako da bilo koji pasivni hladnjak staviš biće i više nego dovoljan za temp od 60 stepeni
ventilator ne treba ni pod razno nepotreban je i samo pravi buku

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U pravu je @j.babic u tom uredjaju nije DDR4 memorija.Ali je odlican ima redovan ota update.Ja sam mu stavio drugi hladnjak cisto preventivno.
 
@masaj Odradi A1 SD bench da vidimo rez [emoji16]. Koju verziju boxa imaš?

Koje launchere koristite? ATV launcher mi ne radi dobro iz nekog razloga (ikone se gube kao i wallpaper) dok mi radi odlično na Vivax Smart TV-u. Probao sam i Nova Launcher ali i on nešto neće. Ostaje mi da probam Square Home 3.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Cek...vi stvarno primetite razliku izmedju ddr3 i ddr4?Alal vam...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
@masaj Odradi A1 SD bench da vidimo rez [emoji16]. Koju verziju boxa imaš?

Koje launchere koristite? ATV launcher mi ne radi dobro iz nekog razloga (ikone se gube kao i wallpaper) dok mi radi odlično na Vivax Smart TV-u. Probao sam i Nova Launcher ali i on nešto neće. Ostaje mi da probam Square Home 3.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Probaj i Microsoft launcher, meni je on najbolji i radi na svakom boxu, a ima i odlične bing walpapere

Nova je takodje dobra, ATV look lanchere ne volim

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja čekam nvidia shield na Amazonu da bude na akciji
Izgleda da ću dočekati novu kada izađe 2021
 
Premalo ih proizvode izgleda, nikad sa njima nema sigurnosti da ces naci da kupis...
 
Kupio sam Philips 43pus6504/12, prikacio Gt King na njega. Ugasim auto swich to best resolution, postavim na 2160p50hz i svaki put kada ugasim tv upali se opcija auto swich to best resolution i vrati na 2160p60hz. Da li neko ima predstavu o cemu se radi? Strasno me iritira, posto eon smart tv app ne radi tecno na 60hz. A to mi se na Samsungu 4k nije desavalo pre ovoga tv-a.
 
Poslednja izmena:
Kada si ga narucio? Moj je poslat 16. novembra

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
10b726c3a89264a97cbbec453b065ae2.jpg
 
Poslednja izmena:
I moj od danas u Bg. Bio je od 20. u Turskoj... Poslat 16. naručen par dana ranije.


Izgleda da su svi zajedno[emoji846]
 
Poslednja izmena:
Moj jenarucen 14. 11. a pise da je poslat 16.11.

Mozda ih dobijemo u isto vreme. Ne mogu da verujem da tako brzo stigne. Bas me interesuje da li ce nam naplatiti carinu. Koliko znam, nema pravila kad naplacuju

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Moj je isto poslat 16.11.
Kad vide toliko boxova ima da nam svima lupe PDV. :D
 
Nazad
Vrh Dno