Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Imao sam i King i King Pro, na običnom mi je lobanja baš smetala, na Pro je samo izgravirana i ok je.
 
Moj king zapao negde iza zvučnika, nisam ga video mesecima. [emoji38] Ako nekome smeta lobanja neka prosledi slobodno.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Pogubih se od kolicine informacija ovde i hvala vam.

Odlucio sam da uzmem (nisam jos porucio) H96 MAX RK3318. Ima Rockchip i momak koji prodaje garantuje da radi eon van mreze sbb kao i sve ostalo zasta se koristi android box. Sta biste vi uradili na mom mestu? da li da uzmem ovaj android box? Hvala unapred.
 
Po toj ceni ne, pre nedelju dana bio na popust za 25€. Eon mobile app nece da ti radi standardno samo preko stare verzije koja je prepravljena. Uzmi neki box sa s905x2 cipom na koji isto radi EON. Cisto pitaj na forum ko ima taj procesor i koj box je. Ja imam beelink sa tim procesorom i meni radi mobilna odlicno.
 
Gde je bio, pratim već 10 dana i nije bio 25 eura
Obično bude na akciji za 30 eura
Bitno mi je da radi Kodi, elementum i netflix addon
 
4K firestick za 25e može ali par uslova da se ispune po toj ceni.Često na Otto(De) sajtu bude na akciji sa 60e na 40e.Ukoliko si novi kupac ( ako imaš nalog napraviš novi na drugog ukucanina) dobija se 15e za prvu kupovinu.
Običan FS ima trenutno za 20e(nemački sajt pa kome treba šaljem u inbox link)
 
Gledam da za ćaleta i kevu uzmem Amazon Fire TV Stick ili Google Chromecast. Bitno je da radi HBO, Netflix, Kodi, EON i verovatno bi Često stream-ovali sa svojih telefona. TV je već par godina 1080p i teško da će se to menjati. Šta je bolje?
 
Cc nema aplikacije, mora sve preko telefona da se pušta, imaj to u vidu. E sad, ne znam šta je njima lakše, pretpostavljam da je bolja opcija da imaju aplikacije/daljinski, kao što fire stick ima..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Realno pojma nemam. Kapiram da bi im lakše bilo da imaju aplikaciju pa da je biraju pomoću daljinskog jer za stream bi da pregledaju slike, puste neke snimke sa telefona. Onda predpostavljam da bi tada Amazon radio taj posao "bolje".
 
Gde je bio, pratim već 10 dana i nije bio 25 eura
Obično bude na akciji za 30 eura
Bitno mi je da radi Kodi, elementum i netflix addon
Eno ti na Amzonu u DE 4k za 40e, ali isporuka tek 2.jul. Običan je 20e, isporuka odmah.

OnePlus 6T via TT
 
Može se naručiti preko mailboxde.com


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mailbox.de je posrednik izmedju tebe i sajtova koji ne vrse dostavu do tvoje zemlje. Ti kad se registrujes na mailbox, dobijes adreus u njemackoj na koju ti salju paket. Onda mailbox taj paket primi i prosljedjuje tebi. To he ukratko :)

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
 
Zavisi od mjesta slanja, tezine, sto zelis da urade sa paketom. Ima i iz sad takvih servisa, ja sam koristio shipit to...

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
 
Ne znam, u DE živim. Juče uveče naručio, sutra mi stiže.

OnePlus 6T via TT
 
Poslednja izmena:
Aha ok, ovo izgleda se i ne salje u Srbiju.
 
Jel radi ok eon na mi boxu, takodje i hbo go?

Ali eon mi primaran, imam kod za eon.

Gledam da uzmem neki plejer koji je ok, ne menja mi se tv trenetno.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6121196]Jel radi ok eon na mi boxu, takodje i hbo go?

Ali eon mi primaran, imam kod za eon.

Gledam da uzmem neki plejer koji je ok, ne menja mi se tv trenetno.
Hbo go radi super. I eon radio ok. Ne znam kakva je situacija sada posle updejta eon-a. Ne koristim ga od vanrednog stanja. Dosta se ljudi zali, ali to je do same updejtovane aplikacije. Ja sam odusevljen mi boxom. Kupljen prvenstveno za koriscenje eona. Stabilan u radu. Cak kodi radi bolje na miboxu nego na mom pc-ju. Ima sasvim dovoljno snage. Samo trebas imati na umu da se povezuje samo na wifi, nema lan. Ako ti je stabilan wifi i nisi previse udaljen od modema neces imati problema.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno