Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Imam jedno vrlpo verovatno glupo pitanje al bolje da pitam nego da potrošim pare uzalud :D

Prosta stvar, na mom Android plejeru imam samo 32 GB prostora, hteo bih da kupim jedan eksterni hdd od recimo 1tb i da ga preko usb porta koristim na Androidu. Gledao sam ponudu i specifikacije i uvek kad se pominju podržani OS piše da su podržani Windows i Mac i nigde ne piše za Android, pa me interesuje može li eksterni hdd da se koristi na Android plejeru? Malo mi je čudno ako ne bi moglo jer ipak to se koristi kao prenosni hdd i trebalo bi da bude kompatibilan, ali sa druge strane me buni što se nigde u specifikacijama ne pominje Android kao podržani OS?
 
Верујем да ни за УСБ флеш нигде не стоји да је подржан андроид, а ипак раде [emoji6]
Радиће, наравно.

Послато са NOVA 5T уз помоћ тапатока
 
Izgledalo mi je interesantno sve dok nisam video cenu.

20200516-094503.jpg
 
^Pre ce biti oko 50usd.Kako god nema sanse da je u pitanju isti procesor kao u ranijim modelima taj oblik jednostavno nije moguce postici sa amlogic s905x ova varijanta sa y2-y3 je mnogo realnija
 
Stikovi će biti hit 2021.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ja ne volim stikove zato sto nemaju ništa od konektora

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ni ja ih ne volim ali mnogim korosnicima znače takve "jednostavne" varijante.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ima li ikakvog napretka u SoC ovog sticka u odnosu na Mi box 3 i S?

Meni je stick skroz ok, nemam povezano ništa preko USB.
 
Poslednja izmena:
Planiram kupovinu jos jednog slabijeg boxa sa 2gb rama,da li uzeti tx9s i tx3 koji vec imam u najjacoj verziji,inace cena ista,sem sto je na prvom stariji android i gigabitni lan.
 
Šta je sad Y2? Koja je uopšte sad razlika u odnosu na X i šta mu sad znači dvojka?
Mislim, kod X je bilo logično, samo X pa 2, 3.
Za USB portove, verovatno će moći da multi otg kablom kao i Fire stick so može.
 
Poslednja izmena:
Ok, malo je jasnije. A sta je razlika? U stvari logika je da je u stvari osiromaseni X2? Osiromasen za LAN npr?
 
Izgleda da mi je grmljavina noćas pokvarila beelink GT King...podigne se box I onda se restartuje nakon 10-15 sekundi...šta bi moglo biti? Imam napajanje od starog beelinka ali je ono 0.35a, a King je 0.65a, ne znam smem li to da probam?
 
ako je ista voltaza smes da probas.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Razmišljam ako je napajanje onda se ne bi ni podigao sistem? Nisam baš siguran da se problem sa napajanjem tako manifestuje...
 
Nazad
Vrh Dno