Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Znam ja koji model imam, tako sam i napisao u prvobitnom odgovoru na tvoju poruku. Ovo tvoje deluje kao standardni Mi Box S i HBO GO bi trebalo da radi bez problema. Mozda imas neki problem sa Google servisima ako se aplikacija ne pojavljuje u store-u.
Ja imam 5.11.5 verziju instaliranu sa Google Store-a:
https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.hbogo.androidtv.production

Upravu si, napisao si, sorry.

Stvarno nemam predstavu šta radim pogrešno. Mada, nema tu puno filozofije. :)
 
Probaću, hvala ti.

Edit:

Ha! Svaka čast. Radi bez problema. Aktivacija je takođe prošla glatko. Verzija 5.11.5 (202)

20200401-125932.jpg


Hvala na sugestiji.
 
Poslednja izmena:
Instalirao ponovo i sada imam settings. Podesio sam. Nisam uspeo UpnP da namestim u kodiju.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Vidi da ti nije iskljucen u podesavanjima. Meni je bio iskljucen, valjda ga je iskljucio neki od update-a aplikacije. Nije mi radio servio, posle sam skontao da je UpnP bio iskljucen.
 
Poslednja izmena:
da odgovorim sam sebi a i drugima ako ih zanima.. tx3 mini je 4k30p.

Narucim sa kp tx9s i lik mi posalje ovaj krs star 3 god, kao castio me sa modelom od vise memorije jer nema na stanju tx9s. Ide nazad
:) Da li ti je rekao da ce poslati drugi model ili je jednostavno samo poslao ?
 
da odgovorim sam sebi a i drugima ako ih zanima.. tx3 mini je 4k30p.

Narucim sa kp tx9s i lik mi posalje ovaj krs star 3 god, kao castio me sa modelom od vise memorije jer nema na stanju tx9s. Ide nazad

Mini je sa S905W,znaci cpu je za zaobici,ovaj drugi je model mnogo bolji na njemu je takodje stari S912 cpu ali je box odlican,imaju ga par ljudi ovde.
Noviji je TX3 sa S905x3 ima ga sa 4gb rama i 64 roma,za taj novac odlican.
TX9S ima gigabitni lan ako ti je bitan ali nema blutut,TX9 PRO ima 3gb rama32 roma i blutut pa je bolji izbor.
 
Je l postoji neki nacin da se mirror-uje ekran sa laptopa na tv preko android box-a?
 
Ne znam šta bi tačno mirroovao kada možeš na boxu direktno da pristupis sadržaju koji god da je.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Jel mogu vlasnici gt-king,ugoosa am6 i odroida n2 (tjst vlasnici uredjaja sa amlogic s922 cipsetom )da okace rezultate Geekbench 4 testa...hvala
 
Nemam kod za Eon SmartTv tako da necu raditi apdejt kad se nista ne dobija. Jeste da imam i onu modifikovanu Eon aplikaciju, ali necu da rizikujem dikle ce da radi. Ajd javi kakve su temp posle ove modifikacije, pa da gledam i ja da mu odradim nesto, mozda mu ubacim i ventilator kao na mom Tanix-u..

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
Možeš slobodno da staviš najnoviji firmware, radiće ta EON modifikovana aplikacija.

P30 Pro
 
Ovaj A95X F3 hvale po youtube-u medjutim po forumima sasvim suprotno,los softver,velike temperature,problemi sa wifi,hdmi...po meni za zaobici.[/url]

Ovo apsolutno nije tačno, WiFi radi više nego perfektno, sa hdmi takodje nikakav problem ukoliko se koristi kvalitetan hdmi kabal, što se temperatura tiče, ne prelaze 75 C šta god radili, a to je po meni za box skroz ok, za taj novac ne postoji bolji i lepši.

P30 Pro
 
Znam da radi, samo sam rekao dokle ce tako da radi
Odnosi se na Eon modifikovanu aplikaciju, posto vidim da si u medjuvremenu jos nesto citirao

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
EON modifikovana aplikacija? Šta ta može što obična ne?
 
Malo ti što kolješ oči na monitoru dok čukaš kod nego bi sad malo da ih kolješ na TV-u koji garantovano ima lošiji prikaz? :p
 
Za sada to nije opcija jer razmisljam da li je bolje uzeti neki mini pc i monitor ili all in one racunar za nekih 90-100k. Cilj mi je sto manje kablova i da moze da radi dobro jos makar 4 god.
Ali to nije bas tema za ovaj podforum.
 
Probao sam sa anydeskom, radi ali mi treba jos jedan set tastatur i misa,tj moram postojece da raskacim sa laptopa i da zakacim na box.
 
Nazad
Vrh Dno