Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Amazon Fire Stick koristim, sve radi extra osim EON radi deinterlacinga. Ironija je da na “igrački” od 30 eura to svi ovi servisi(Netflix, HBO) kao i Kodiju radi sto puta bolje i glađe od Sony android tv koji kosta 1000 eura..A uzeo sam android tv najvise radi ovih stvari
A koliki je problem taj deinterlacing? Jel to malo losija slika ili je negledljivo?

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Problem je samo kod sporta, kod tih brzih pokretnih scena, ne ide glatko kako bi trebalo. To najbolje mozes vidjeti recimo na kanalima tipa N1 ili Al Jazeera, gdje ide onaj telop ili kajron po dnu ekrana, pokretna traka sa vijestima. Tu se vidi kako su slova krzava.

Meni recimo to toliko ne smeta, jer mi taj slot od smart tv Eon aplikacije instaliran na Amazon Fire Sticku koji uglavnom koristim kad idem na put ili odmor, cisto da imam backup da mugu gledati u sobi ili apatmanu filmove i sve ostale druge sadrzaje
 
Nije negledljivo ali imaš artefakte kao ja na s905x kada ide sport ili bilo šta drugo u više od 24fps (Sunđer Bob Kockalone ili Alvin i veverice npr.) ili jednostavno kretanje nije tečno kao na dvb-c uređajima. Kada je 24fps materijal u pitanju, nema neke razlike, barem kod mene (filmovi i serije), mada vidim da na nekim boxevima ima krzavih ivica itd... ja ga gledam na 32" 720p tv-u pa možda zato nije toliko drastično. U principu ako nemaš bolje ok je, ali nije 100% ugođaj, zavisi kolika si picajzla, da se tako izrazim. [emoji16]
 
Ljudi, a na čemu to uopšte radi skroz kako treba, osim Eon boxa, koliko sam shvatio radi kako treba na Broadcom chipsetu?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I na shieldu. Ne znam sa realtekom kakva je situacija.
 
Imam opciju da mi stigne FireTV Stick 4k..
Da li je ograničen samo za USA..ili mogu i ove popularne aplikacije...Kodi...IPTV...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Moze sve, odlična stvar, ako je normalna cijena najbolja kupovina.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Nemacka, Amazon Fire TV Stick 4K 30e, Francuska 40e, jos ne znam koju opciju imam. :)
U svakom slucaju, da li je i zasto bolja kupovina od Mi Box s, koji je oko 52$ na Aliju?
 
Pa zato sto je 30 eura skoro duplo jeftinije. E sad ako je 40 onda bih razmislio o mibox, Google cast sam po sebi je vrlo koristan. Uz to oba imaju problema sa deinterlacing, ostalo ce funkcionisati kako treba na oba....

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Nemačka za 30€

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Kanada 35$, USA 25$. Sve radi lepo iptv, kodi, itd.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Hvala∆∆∆∆

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Valjda su nekim updateom resili problem sa deinterlacingom na Fire tv stick, mada kako sam zadnji put citao, neki su i dalje imali problema, kao da nisu u potpunosti ispravili problem.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ma ne fali ništa 4K za te pare ..znam da se ljudi žale na wifi kod nekih Kineza...
A ovaj isključivo ima samo Wifi....


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Uzeo sam pa šta bude, ispostavilo se da imam neke silne kupone, pa cena i nije tako loša na kraju, 15$ manje. Uzeo sam ga u radnji koja je prodala najviše komada, valjda su rasprodali te felere. Hvala svima na pomoći, javim se sa utiscima kad stigne.Pogledajte prilog 277846

Tačno sam znao, čim ne šalju od petka. Kako da im napakostim?!? Jel mogu nekako da ih nateram da pošalju ili makar da im dam negativnu?

Dear,

thank you for your order , but i so sorry to tell you that your order not pass our QC , i can't send not good product to you ,

would you mind cancel the order by "other reason" ?

then you can get refund

Ailsa
 
Je li ko probao na fire stick da potera mtsTvgo?

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
 
Ma ne fali ništa 4K za te pare ..znam da se ljudi žale na wifi kod nekih Kineza...
A ovaj isključivo ima samo Wifi....


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Možeš i otg to lan adapter ja mislim.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Čitao sam o tome i na drugim forumima...nisu neki rezultati...
Ali se niko ne žali na wifi...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Naručio i ja juče na kumovu adresu u DE. Čak i ako mi se ne svidi ili mu nadjem neke nedostatke, verujem da može lako da se proda preko KP i da pritom ne budem u minusu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kako da ne, vidim da su po 60 eura na kupujem prodajem...

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Mtk cip?
A memorija?
Verovatno isto skromno, zato toliko i košta.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Samo 1,5gb, alj radi bas dobro.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Ako govorite o Fire stick 4k, radi odlično. Kakav mu je wifi ne znam, pošto mi je u istoj prostoriji sa ruterom. Ostalo, radi bez greške. Jedino što me iritira izgled launchera. Ok izgleda nego je nama potpuno beskoristan.
 
Pa instaliraš šta ti želiš od aplikacija a čini mi se da može i drugi launcher da se nabaci mada nisam probao.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno