Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

beelink gt1 mini mi se baš sviđa, a vidim da dolazi u pakovanjima od 2/32gb preko 4/32gb do 4/64gb.
u čemu je razlika između ovih modela?
ne bih ga koristio za igranje pa kapiram da je najjeftiniji ok?
 
na Laptopu iman VLC i streaming link koji mi radi godinama, sad sam kupio Media Player MECOOL M8S Pro W 2 / 16GB Android TV Box

Nikako da nateram da VLC radi kao na Notebook-u, da li je do VLC ili neceg drugog

da li je neko imao slicna iskustva, i kako da resim ovo
Instaliraj neku od aplikacija
Perfect Player
IPTV EXTREME
One su super za Iptv

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Da li na Mi Box 3 ( ili S) ili nekom drugom, rade EON i HBO i sta mi je minimum da bih to imao?
Da li moraju neke pretplate da se imaju ili sve radi iz kutije?

Da li moze/hoce neko da napise sto jednostavnije, znaci kupim npr: mi box a onda sledi:
korak 1 ......
korak 2....
korak 3......
korak......
 
Za oba mora da si korisnik SBB,bar za EON znam. .za HBO naravbo pretplata...
Instalacija ne košta...:)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pošto ne koristim SBB, da li je moguće da se koristi samo EON, bez ikakvih drugih dodataka?
 
Mislim da ne...ali neka potvrde korisnici EON-@

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
ja koristim "tudji" eon na telekomovoj mrezi. za sportklub i jos ponesto koristim nord vpn.
 
Pošto ne koristim SBB, da li je moguće da se koristi samo EON, bez ikakvih drugih dodataka?
Može eon smart tv aplikacija ali neko mora da ti da nalog pošto nemaš.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
nevezano za VLC
da li je neko koristio neke od ovih media playera za VPN ka SBB ip adressi kako bi se gledao EON u inostranstvu (Australian OPEN :)
 
Sta to znaci, da mi da svoje podatke za logovanje ili nešto drugo?
Mozes i da kupis zvanicni EON koji radi van sbb mreze,instaliras ga na mibox i imas sve kanale iz paketa. Hbo go takodje moras da kupisda bi ga koristio. Prvi mesec ti je free. Sve u svemu to zadovoljstvo ti je oko 2200mesecno.
 
beelink gt1 mini mi se baš sviđa, a vidim da dolazi u pakovanjima od 2/32gb preko 4/32gb do 4/64gb.
u čemu je razlika između ovih modela?
ne bih ga koristio za igranje pa kapiram da je najjeftiniji ok?

Pitaš u čemu je razlika, a napisao si je?!? :trust:
Najjeftiniji je ok za multimediju.
 
Evo jedne veoma zanimljive aplikacije sa mnoštvom sportskih kanala - Sports Angel.
Upravo na beIn sport 9 očekujem početak Đokovića. A sad videh da ima i na Areni 1.
 
Poslednja izmena:
Nije losa apk.
 
Radi sve, ali nije bas straightforward. Moraš prvo da pustiš da ti update-uje preinstalirane aplikacije, pa onda instaliraš Eon i Hbo.

Odeš u market nađeš app i ubaciš. Za aktiviranje moraš da odeš na odgovarajući sajt na kompu/telefonu I uneses kodove koji ti aplikacija pokaže I voila to je to.

Box S za sad odlično šljaka, jedino mi OTA update ne prolazi još uvek.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Hoce to za update kod njih. Povuku update u medjuvremenu.
 
ja koristim "tudji" eon na telekomovoj mrezi. za sportklub i jos ponesto koristim nord vpn.
Ako sam dobro shvatio, vpn koristis da zavaras eon kako bi mogao da gledas sport klub na njemu? I ja imam nalog ali nece da mi pusti preko telekomovog neta

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Jedino što su me uplašili da nisam odmah ubio box. Inače je strava. Samo da još mogu i TV da palim gasim s Mi Box daljinskog bio bi vrh.

Stigao mi danas Vontar ili kako se vec zove air mouse. Ima li kakvih benefita od njega kad sam sve uspeo namestiti s običnim daljinskim?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Za AndroidTV miš sa kursorima je sasvim dovoljan. Jedino bi našao upotrebu za Kodi npr ali nisam siguran da možeš dva daljinca na ovom boxu. Jednom sam probao i raspario mi se fabrički (daljinac)...
 
Pa za android tv baš i nema. On je više za "obične" android sisteme. Za gašenje boxa i tva mora tv da ti podržava cec funkciju. Proizvođači to nazivaju svakakvim imenima, moj 10 godina stari 32" panasonic to ima i zove se viera link. Svaki iole kršten tv podržava cec.
 
Uzeo sam od drugara da mu malo "sredim" box. U pitanju je Beelink GT1 TV Box Octa Core Amlogic S912, valjda prvas verzija. android 6.0 2/16GB.
Kada god restartujem uredjaj, upali se na korejskom jeziku!? Lako se nalazi precica za promenu jezika ali ipak smara...
Slika je tamnija na Box-u nego na ostalim ulazima TV-a
Ne prijavljuje apdejt firmvera. Ne mogu da verujem da ce uradjaj ostati na 6.0?

Ima li novijeg oficijelnog ROM-a i resavanja pomenutih problema?
 
Za tu tamniju sliku rjesenje je da pustis neki 4k video, to je sve sto znam o navedenim problemima :)

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Da li moze neko uputstvo za nord vpn (da li se placa) ili neki free vpn?
Hteo bih da preko Orion mreze gledam EON(sport klub-sbb)
 
Uzeo sam od drugara da mu malo "sredim" box. U pitanju je Beelink GT1 TV Box Octa Core Amlogic S912, valjda prvas verzija. android 6.0 2/16GB.
Kada god restartujem uredjaj, upali se na korejskom jeziku!? Lako se nalazi precica za promenu jezika ali ipak smara...
Slika je tamnija na Box-u nego na ostalim ulazima TV-a
Ne prijavljuje apdejt firmvera. Ne mogu da verujem da ce uradjaj ostati na 6.0?

Ima li novijeg oficijelnog ROM-a i resavanja pomenutih problema?
Ja 20 put ponavljam da je najbolji sw za Amlogic s912 s905x upravo na androidu 6 tako da mi to nije mana a I ima 7 za njega.Ugasi opcije u cec funkciji za jezik I nece se vise desavati(dosta mi je vas sa lg tv :)) ili 4k video ili video boot resenje za tamniju sliku....
 
Najbolji softver za Amlogic je Libreelec ;)
 
Ja 20 put ponavljam da je najbolji sw za Amlogic s912 s905x upravo na androidu 6 tako da mi to nije mana a I ima 7 za njega.Ugasi opcije u cec funkciji za jezik I nece se vise desavati(dosta mi je vas sa lg tv :)) ili 4k video ili video boot resenje za tamniju sliku....
Ovo za cec je u vezi korejskog jezika?
Drugo, za 4k, jednom pustim 4k video na 4k televizoru (što vidim da i pumba1 pominje) posle toga je uvek svetla slika ili...?
Šta je video boot?
 
Poslednja izmena:
Ovo za cec je u vezi korejskog jezika?
Drugo, za 4k, jednom pustim 4k video na 4k televizoru (što vidim da i pumba1 pominje) posle toga je uvek svetla slika ili...?
Šta je video boot?
Ne svaki put kad upalis uredjaj pustis 4k video ali naravno nema potrebe za tim kad se sa video bootom sve resava poslao Sam ti pm
 
Nazad
Vrh Dno