Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ne verujem da je neko odavde gt1 kupio na AliExpressu

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Na Aliju rizikuješ sa konkretnom prodavnicom (pogotovo ako juriš najnižu cenu) ali si zato zaštićen od samog Alija. Oni, barem u mom slučaju, nikad nisu zakazali. Sa druge strane prodavnice tipa, Gearbest, Banggood, DX, Tmart, Geekbuying i sl u samoj kupovini nisu prevarantske ali za postselling (recimo u slučaju defektnog proizvoda) su zato katastrofa. Tu opet imaš zaštitu Paypal-a ali to važi u slučaju prevare a ne defekta.

Послато са SM-P601 уз помоћ Тапатока
 
Šta mi preporučujete da naručim sa Alija? Mi box s ili nešto drugo u tom cenovnom rangu?
 
Poslednja izmena:
Зар је толико тешко вратити се 3-4 стране уназад???

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Nije. Da je tema od 30 strana pročitao bih je celu, ali ima 677 strana... A u ostalom nisi morao da se trudiš da odgovaraš.
 
Trebalo bi u prvom postu teme otvoriti faq i preporuke, tako bi se izbegla pitanja non stop, a i pretrage po ogromnoj teno.
 
Nije. Da je tema od 30 strana pročitao bih je celu, ali ima 677 strana... A u ostalom nisi morao da se trudiš da odgovaraš.
Нисам рекао да читаш све, већ да се вратиш пар страна уназад. Питали други и одговарали смо.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Da li sam ja lud ili...???
Lepo napisah da imaš par strana unazad napisano. konkretno strana 674, a ovo je 677. Ne razumem šta je problem. I na slično pitanje o tvom napisao sam šta za koliko para vredi uzeti.
 
^^
a sto se ti nerviras, ja sam davno prestao da odgovaram na ista pitanja, jer korisnici i onako kupe na kraju sta oni hoce i gde oni hoce :)

Pomazem tek kad pocnu da kukaju da im ne radi :-devil-:
 
^^
a sto se ti nerviras, ja sam davno prestao da odgovaram na ista pitanja, jer korisnici i onako kupe na kraju sta oni hoce i gde oni hoce :)

Pomazem tek kad pocnu da kukaju da im ne radi :-devil-:
100% си у праву.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Nema logike u tome sto pricate, jer ja licno kad sam trazio savet, ni 15-20 strana unazad nije bilo preporuka. Ta preporuka od par strana unazad je u principu bezvredna za vecinu situacija. Ili preporuke trebaju da idu u prvi post sa faq, ili treba odvojena tema za preporuke, ili da se daju kad ih neko trazi.

Uostalom, krace je napisati recimo Mi box 3 nego - imas par strana unazad, manje slova :)
 
Jel narucivao neko x96max s905x2 2/16? Posto mu je zadnji ota update iz 11.2018 nasao sam IMG iz 12.2018 i flesovao ga iz najnovijeg burning tool-a. Izbacio je posle update-a da je successfull ali izbaci camo crnu sliku bez sata i mogućnosti da udje u recovery. Posle sam probao rom od beelink mini i njega bez problema podigao. Jel imao neko sličan problem?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pročitao sam dosta stranica unazad tražeći savet u vezi kupovine boxa, ali sam naleteo na podeljena mišljenja pa ako nije problem da pitam ponovo.
Kupovina na Ali-ju, do 50-ak evra šta je najbolja opcija Xiaomi Mi Box S, Beelink GT1 Ultimate, x96 jače verzije?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Koji god od prva dva da uzmes neces pogresiti. Eto imas suzen izbor na dva primerka sto je dobro . Ostalo ke na tebi.
 
Ајмо још једном
Искрено, ако купујеш из Кине за неких 50-60€, најквалитетнији су управо Mi Box 3 и GT1 ultimate. За 20/30/40 € имаш гомилу мање-више сличних безимених боксова. Изнад тог износа од 50/60 € имаш још Minix NEO U9 и nvidia shield који су преко 130€.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Hvala na odgovorima. Još jedna stvar me zanima, imam Mts-ov internet brzine 50Mb/s ruter mi je udaljen nekih 5-6 metara u drugoj sobi. Da li je to dovoljno da box radi normalno bez štucanja?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ајмо још једном
Искрено, ако купујеш из Кине за неких 50-60€, најквалитетнији су управо Mi Box 3 и GT1 ultimate. За 20/30/40 € имаш гомилу мање-више сличних безимених боксова. Изнад тог износа од 50/60 € имаш још Minix NEO U9 и nvidia shield који су преко 130€.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока

Zašto je Mi Box 3 bolji od Mi Box S?
 
Zašto je Mi Box 3 bolji od Mi Box S?
У праву си. Треба додати и Mi box s као и GT1 mini.
Оба су са новим 905x2 чипсетом и колико се види не заостаје за s912.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
S905x2 ima blagu prednost u single core zadacima a s912 u multicore zadacima.Plus s905x2 podrzava usb3 i ima podrsku za hdmi 2.1

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
У праву си. Треба додати и Mi box s као и GT1 mini.
Оба су са новим 905x2 чипсетом и колико се види не заостаје за s912.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока

Ne bih rekao da je mi box s sa novim 905x2. Čini mi se da je isti čipset kao i kod prethodnika.
 
Gt1 mini je Amlogic s905x2 I realno je super -doduse jos ima nekih sitnih bagova ali je najbolji uredjaj trenutno sa tim cipsetom.xiaomi model s ima Amlogic s905x
 
na Laptopu iman VLC i streaming link koji mi radi godinama, sad sam kupio Media Player MECOOL M8S Pro W 2 / 16GB Android TV Box

Nikako da nateram da VLC radi kao na Notebook-u, da li je do VLC ili neceg drugog

da li je neko imao slicna iskustva, i kako da resim ovo
 
Gt1 mini je Amlogic s905x2 I realno je super -doduse jos ima nekih sitnih bagova ali je najbolji uredjaj trenutno sa tim cipsetom.xiaomi model s ima Amlogic s905x
Тачно, ја сам погрешио за Mi S.
Генерално, не видим сврху избацивања тог модела, када је ценовно исти као и Mi 3, а хардверског унапређења нема.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
na Laptopu iman VLC i streaming link koji mi radi godinama, sad sam kupio Media Player MECOOL M8S Pro W 2 / 16GB Android TV Box

Nikako da nateram da VLC radi kao na Notebook-u, da li je do VLC ili neceg drugog

da li je neko imao slicna iskustva, i kako da resim ovo
Немој користити VLC.
Инсталирај IPTV од А. Сафронова и у њега убаци листу. Такође, треба ти и МХ плејер.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno