Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

meni je na atvx v2f (ne ova ff) blokirao Kodi jako cesto.

nisam probao v2ff doduse, pa ne nzam da li je to ispravljeno.
Na ranijim verzijama je brljavio netflix...

Kad smo kod x96mini - da li ima neki gamepad koji provereno radi na njemu? ili bt dongle?


Meni radi logitech dual action, a koliko sam video i ovi iz serije F(310...). Ali to zavisi od same igre da li podrzava gamepad.
 
Poslednja izmena:
Neće meni na Beelink GT1 Ultimate, skinuo sam apk ali neće da ga instalira
 
Neće ni meni na n5, android 7.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Da dodam da sa atvXperience radi i EON kako treba na x96 mini. Ko ima problema sa eonom ili iptv kanalima, ovaj rom je resenje.
 
Sta preporucujete?

Meni su zapali za oko H96 max x2 i Mecool KM9. Oba imaju 905x2 soc. 905x2 mi je nekako najzanimljiviji soc :)
Eon i Kodi su mi najbitniji.

Neko mi je preporucio mi box, ova dva deluju jace ali da li ce raditi bolje od mi boxa.
Sta je po vama najbolje uzeti?
 
Poslednja izmena:
Sta preporucujete?

Meni su zapali za oko H96 max x2 i Mecool KM9. Oba imaju 905x2 soc. 905x2 mi je nekako najzanimljiviji soc :)
Eon i Kodi su mi najbitniji.

Neko mi je preporucio mi box, ova dva deluju jace ali da li ce raditi bolje od mi boxa.
Sta je po vama najbolje uzeti?
Ma sve ti je to manje više isto...

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Kazi mi molim te kako da ga instaliram.


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk

Ako pitas za rom, imas sve objasnjeno na ovom videu:
https://www.atvxperience.com/installation/#link_tab-recoveryusbmethod

Potreban ti je odgovarajuci usb kabl (sa obe strane 'siroki' konektor, ne znam kako se tacno zove), instaliras usb burning tool, ucitas recovery image u njega, prikljucis usb kabl na komp, bocnes cackalicom prekidac u AV konektoru, i dok drzis pritisnut prekidac utaknes drugi kraj usb-a u box (u prvi port, tj. onaj koji je dalje od slota za karticu).

Pogledaj video pre nego sto bilo sta uradis, za svaki slucaj. Mislim da verzija v2FF jos uvek ne moze da se instalira na drugi nacin, preko kartice, a nisam ni probao.
 
Slažem se, definitivno nije isto :)

Niko se nije javio da je dobio mi-box s??

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pozdrav, iscitao sam malo temu ali ne nalazim bas tacno sta mi treba, posto vidim da svi koriste malo ozbiljnije ove boxove. Treba mi Box bukvalno samo za YT u 1080p, Kodi moze i ne mora, i nista sem toga. Nesto sto ima na KP, da ne cekam sad iz Kine. Sta preporucujete? Sto jeftinije to bolje naravno
 
Ako nije isto recite sta valja :)
Sta ima npr. custom romove, bolju podrsku itd.
 
El pije vodu ChromeCast...šalješ YouTube sa telefona, tableta ili kompa(Chrome)radi savršeno

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pa pije vodu, odgovaralo bi mi, ali mi je malo glupo dati 50e za to, kad ima boxova koji su opet malo upotrebljiviji.. jel valja ista od ovih kopija sa KP?
 
Na magicsee n5 youtube radi perfektno, jedino što mora da se čačne par podešavanja oko mreže ako hoćeš da ti lepo radi LAN. Ne znam ima li ga na KP.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nećeš naći jeftiniji box na KP sa s905x čipsetom u to budi siguran. Ima sa s905w ali njihova max izlazna rezolucija je 720p. Magicsee n5 košta u kini ~ 35$ i to je najjeftiniji a iole upotrebljiv box. Ili kina ili plati harač. Ne može ovde a jeftino.

* 2 gb rama, ove sa 1gb nisam uzimao u obzir.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mislim da konstatacija ne stoji ....nema noge pa je problem I da sedi :)Cak i kad je isti hw na papiru.....
Kada sam reko da je manje više isto mislio sam na na boxeve do 30-40e.
Ewo recimo potpuno je isto i "x96mini" i "tanix3 t3" i MX" itd...itd...eto na to sam mislio kad sam reko manje više sve isto...isti je chip set......I love će sada reći da nije...

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Pa dobro nisu isti :) Koji je onda najbolji sa 905x ili 905x2 bez obzira na cenu?
 
Ja mislim da nećeš pogrešiti bilo koji da uzmeš od ona dva što si gledao..

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ima li koga da se javi da mi kaze koji je ispravan AV out kabal da povezem n5 sa starim televizorom?
 
Slažem se, definitivno nije isto :)

Niko se nije javio da je dobio mi-box s??

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ja sam ga poručio, pa vidjećemo. Ima neka poboljšavanja u odnosu na mi box 3

a8916586f13d75fcf554d8f3c8748787.jpg
 
Pozdrav, iscitao sam malo temu ali ne nalazim bas tacno sta mi treba, posto vidim da svi koriste malo ozbiljnije ove boxove. Treba mi Box bukvalno samo za YT u 1080p, Kodi moze i ne mora, i nista sem toga. Nesto sto ima na KP, da ne cekam sad iz Kine. Sta preporucujete? Sto jeftinije to bolje naravno
Mi Box S ima integrisan chromecast ultra, koji je u usa skuplji od mi box s. Ja čekam da mi stigne.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Znaci niko ga još nije dobio?
Najviše me brine novi čipset da ne bude na kraju slabiji od prethodnog

Po kojoj ceni ste uzimali?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno