Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Pa to je super, meni je ruter 6m udaljen a i ima jedan zid, mada kako čitam izgleda kome kako zapadne, nekom je ok nekom slabo radi.
 
Ja mislim alo nisam siguran da ti je ovo isto sto imamo i mi samo sto ti prodaju tastaturu iz njega. Ovu istu tastaturu mozes kupit ja mislim za nekih 15$
 
Sad sam im poslao tiket, na live suportu mi rekli, da sam trebao da odgovorim na neki email gde mi traze ss od licne, kreditne, i racuna.
Pozvacu banku da mi vrate pare (naravno moram da cekam da prodju praznici), pa mozda drugi put uzmem..

I meni to sad traže, ja sam im poslao sa ne želim da im šaljem to i ili neka pošalju ili neka prekinu poruđbenicu.
Kakav je kod tebe ishod na kraju bio?
 
Док се ови пајсери сете да одговоре са гикбајинга Ја сам флешовао последњи фирмвер и гк802 се пробудио. Ради добро за сада и не греје се толико. Једино мало кочи у 1080 рези.
Иначе наместио сам хбмц(верзија са хбмцандроид сајта)у пару са упнп лан ради одлично чак и пушта Аватар 23 гига у бс плејеру и мх. Нема потребе више за маунт менаџером.
Сви иначе формати раде преко бс плејера одлично. Такође дтс са кастом кодеком одлично ради у Дајс-у и Мх-у. Сад треба једино очекивати да овај хбмц постане бољи из верзије у верзију. Наручена и микро сд 32гига и заменићу ову постојећу у гк802-ци.
Заборавио сам да додам да Дроидмоте ради коначно и то веома добро.
 
Poslednja izmena:
Probao sam od kolege measy android donglic. Jedini problem ima sa kasnjenjem zvuka sem toga nisam primetio bilo kakve mane. I da greje se posteno.

Ja koliko sam shvatio jos nema neki od ovih android playera koji sve gura bez problema pa cak i taj mk808.
 
Meni sa Blueberryjem na kome je BS Player apsolutno sve pusta. Jedini problem je slab WiFi pa ponekad secka 720 mkv preko WiFi. Cak i 1080 pusta preko WiFi, ali sa blagim seckanjem. Preko USB-a apsolutno sve zvace, ali ponavljam uz BS player, HW decoding i setovan BS u LAN modu.
Apsolutno se identicno ponasa mom Galaxy Nexusu (pricam o BS i filmovima jer ga samo za to koristim) sa tom razlikom da Nexus usled boljeg WiFi-a lakse vuce mkv od 4GB+
 
Ja zelim android tv box koji ima antenicu,lan, av out, optical i daljinski u kompletu. Znaci zanima me nesto poput WD TV HD medija plejera ( mislim nesto te velicine).
Obavezno da bude barem dual core.
Ima li to negde kod nas da se kupi, da li to neko uvozi ili planira?
To bi ja kupio odma sad odma :).
Ovi malci mi ne ulivaju poverenje bas zbog disipacije toplote i slabijeg prijema preko wifi.
A i lan dobro dodje.
 
Mlogo zelis..:).a jos da je Dual....ima buraz...pojuri na DX...kod nas,su sad hit,ovi malci........
ja cekam nesto jos jace...kaze..Android+DVB-S2+CCcam.....:)
 
Meni sa Blueberryjem na kome je BS Player apsolutno sve pusta. Jedini problem je slab WiFi pa ponekad secka 720 mkv preko WiFi. Cak i 1080 pusta preko WiFi, ali sa blagim seckanjem. Preko USB-a apsolutno sve zvace, ali ponavljam uz BS player, HW decoding i setovan BS u LAN modu.
Apsolutno se identicno ponasa mom Galaxy Nexusu (pricam o BS i filmovima jer ga samo za to koristim) sa tom razlikom da Nexus usled boljeg WiFi-a lakse vuce mkv od 4GB+

Koliko ti je udaljen ruter od tv-a?
 
Nije daleko u opste, nekih 3 metra. E sad, problem je intezivniji od kada koristim wifi mouse, a vidim da i po netu se o tome pise. Probacu da iskoristim usb kabal kako bih udaljio wifi dongle od samog uredjaja, a probacu i da promenim poziciju uredjaja jer je iza plazma TV-a.
Mada kada sam nabavio plejer, pre nego sto sam ubacio WiFi mouse, seckao je samo na 1080 od 8GB+, dok je 720 po cak i neke 1080 pustao bez ikakvih problema preko WiFi.
U svakom slucaju, ja sam izuzetno zadovoljan ovim uredjajem, a planiram uskoro da nabavim jos jedan dual core preko dx-a.
 
Ja zelim android tv box koji ima antenicu,lan, av out, optical i daljinski u kompletu. Znaci zanima me nesto poput WD TV HD medija plejera ( mislim nesto te velicine).
Obavezno da bude barem dual core.
Ima li to negde kod nas da se kupi, da li to neko uvozi ili planira?
To bi ja kupio odma sad odma :).
Ovi malci mi ne ulivaju poverenje bas zbog disipacije toplote i slabijeg prijema preko wifi.
A i lan dobro dodje.

I ja ću sačekati pojavu nekog TV Box-a na android sistemu. Treba mi i digitalni audio out, da bi zvuk išao na AV receiver mimo televizora.

Mislim da će ubrzo biti namenskih Android medija playera.
 
Taj, sto ga par firmi reklamira- nemaju ga!
Nije u pitanju dual core inace bi usao u najuzi izbor za kupovinu :).

Stoji im na sajtu u ponudi ali kad sam ih zvao rekli su da ga nemaju i da ce proveriti kod uvoznika i javiti mi.
Vec tri dana prosla i ne javljaju nista - nasa posla :mad:
 
^^ E ovo je prava stvar. Možda još uvek malo skupa, ali to je to....
 
Ma svi su oni ok, samo im je WiFi izgleda svima slaba tacka.

Wifi je problem zbog antene izgleda. Kad se antena izvede napolje onda je ok, tako sam na neki forumi čitao. Meni ako ne valja/slab signal ja ću nešto da čačkam, prepravljam, ali videćemo lad stigne.
Mislim za mk808
 
Pa sad zavisi, ja sam sinoc probao da izbacim antenu i nista nisam dobio, na kraju sam je vratio unutra.
 
Сачекајте Аркос тв бокс у фебруару. Има све то што желите. Мада ће ово бити вероватно хит 2013 и све бољи уређаји ће излазити.
 
Pa i od tih ce bolji da se pojave...nek ceka one tamo :D
 
Ja imam i lan na mom Box-u..ali mi Wifi radi odlicno....nemam nikakvih problema,a jos par stvari mi nakaceno na Kucnu mrezu,sto kablom,sto Nekablom:)
 
meni wifi radi ok samo ako je dp 0.5m udaljen. sve dalje od toga prikaze da je ok signal al protok nula
 
Moze li se sa MK808 igrati i neke android igrice?
Mislim koliko je upotrebljiv onaj airmouse remote ili neki slican za igranje igrica?

Kako se emulira pritiskanje dugmica koji su na ekranu?
 
Naručen baš sa DX? Da li si platio carinu?
 
Nazad
Vrh Dno