Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Apropo temperatura malo sam pratio na HK1 kod igrica mi ide na 72,73 tako nešto. Šta je puno uopšte za boksove? Imam i F3 Air2. Igram na oba pomalo..
 
Gledam ove akcije na aliju. I vidim da je mibox 36e, plus kuponi ovo ono, ispada mi 27e. Reko to je odlicna kupovina. Kod nas je 8000 i nesto.

Medjutim udjem ovde i vidim da hvalite transpeed. On bi me jos jeftinije ispao, mozda 22e.

Znam, nema sertifikate. A svakako bih gledao netflix na boxu. Je li toliko bolji od miboxa, pa da se zrtvujem za netflix i da trazim neka resenja da bih ga gledao.. ili..

Nisam neki zahtevan korisnik. Netflix, move, tivimate, youtube.. Naginjem vise ka mibox.. ali ste me bacili u dilemu..
 
Gledam ove akcije na aliju. I vidim da je mibox 36e, plus kuponi ovo ono, ispada mi 27e. Reko to je odlicna kupovina. Kod nas je 8000 i nesto.

Medjutim udjem ovde i vidim da hvalite transpeed. On bi me jos jeftinije ispao, mozda 22e.

Znam, nema sertifikate. A svakako bih gledao netflix na boxu. Je li toliko bolji od miboxa, pa da se zrtvujem za netflix i da trazim neka resenja da bih ga gledao.. ili..

Nisam neki zahtevan korisnik. Netflix, move, tivimate, youtube.. Naginjem vise ka mibox.. ali ste me bacili u dilemu..
Ja bi isao na mibox ako jos imas i tu cenu, to je smesno! I opet ako si nezadovoljan prodaces ga za iste pare :] mozes i da zaradis :]
 
Gledam ove akcije na aliju. I vidim da je mibox 36e, plus kuponi ovo ono, ispada mi 27e. Reko to je odlicna kupovina. Kod nas je 8000 i nesto.

Medjutim udjem ovde i vidim da hvalite transpeed. On bi me jos jeftinije ispao, mozda 22e.

Znam, nema sertifikate. A svakako bih gledao netflix na boxu. Je li toliko bolji od miboxa, pa da se zrtvujem za netflix i da trazim neka resenja da bih ga gledao.. ili..

Nisam neki zahtevan korisnik. Netflix, move, tivimate, youtube.. Naginjem vise ka mibox.. ali ste me bacili u dilemu..
Onog trenutka kada si pomenuo netflix, izbor ti se sveo na oko 3 uređaja. Za 27eur nema šta da se misliš da li da uzmeš mi box, to je najbolja kupovina koju možeš da uradiš. Beznačajna razlika u odnosu na nesertifikovane uređaje.
 
Ako nemas smart box - pre bi primetio problem sa Netflix-om nego nesto vecu brzinu, odzivnost itd - Mi Box S 2nd gen

Ako si zaludan kao nekoliko nas ovde pa hoces da vidis moze li (a cesto moze) vise za manje uz malo petljanja - Tranšped X4, Vontar W2 i brojni drugi ukusi.

E sad Mi Box S 2nd gen vise ne mozes da uzmes za te pare na aliju jer je trenutno rasprodat ali mozda se pojavi opet.
 
Ima sertifikovani hako pro za 40€, ali nema kao ranije, bar ne za Srbiju 4/64 za tu cenu sa besplatnom dostavom, već samo 2/16. Android uređaj 4/64 koji imam je posle 2 meseca rada i testiranja bez greške. Original android TV soft. Ne može se miksovati i flešovati sa drugim soft ali to većini i ne treba. Ne greje se. Nisam mu našao neku manu. Sve u 4k netflix, prime, hbomax, Disney, sve podrške zvuk i hdr 10+ ima sve već napisano i u specifikaciji uređaja.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-26-11-07-36-892_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-26-11-07-36-892_com.android.chrome-edit.jpg
    187.1 KB · Pregleda: 35
Spržio malopre kolegi W2 na slim box, instalirao stremio podesio malo. Ja nikakvu razliku ne primećujem u odnosu na moj X2, čak im je i firmware potpuno isti.

Doduše 11.22 je kod njega, kod mene je 11.21. Da li će da obriše sve ako mu prilepim 11.22 preko 21?
 
Ima sertifikovani hako pro za 40€, ali nema kao ranije, bar ne za Srbiju 4/64 za tu cenu sa besplatnom dostavom, već samo 2/16. Android uređaj 4/64 koji imam je posle 2 meseca rada i testiranja bez greške. Original android TV soft. Ne može se miksovati i flešovati sa drugim soft ali to većini i ne treba. Ne greje se. Nisam mu našao neku manu. Sve u 4k netflix, prime, hbomax, Disney, sve podrške zvuk i hdr 10+ ima sve već napisano i u specifikaciji uređaja.
Preporuka i od mene,jedino mi se nesto jedan usb zezao ali po vracanju na fabricke postavke sve bilo ok.
 
Kakav je wifi/5g na tom boksu?
 
Spržio malopre kolegi W2 na slim box, instalirao stremio podesio malo. Ja nikakvu razliku ne primećujem u odnosu na moj X2, čak im je i firmware potpuno isti.

Doduše 11.22 je kod njega, kod mene je 11.21. Da li će da obriše sve ako mu prilepim 11.22 preko 21?
Neće ako mu u usb burning tool-u odčekiraš erase to flash ostaju ti sve aplikacije i podešavanja
 
Који је то други начин?
Дајте предлог шта је паметно да се убаци у рецензије, али немојте претеривати. Ни ових пола сата колико трају тренутно нико не одгледа цело, а камоли када се одужи на 45 минута :ROFLMAO:
Ја, искрено, Баблове рецензије боксева сваку одгледам од почетка до краја. Није битно да ли траје 15 или 45 минута. Исто тако и оно што ме на бенчу или било ком другом каналу интересује погледам од почетка до краја. Али гледам у статистици мог канала - пример, просечно гледање ћоми бокс рецензије је 4 минута и 46 секунди. Па шта сте (не конкретно ви, него генерално гледаоци) видели за то време? И онда после откуд толики број питања за које се одговори могу наћи у самом видеу. За сваки телефон који сам хтео да узмем или сам узео, за сваки ТВ, камеру коју планирам или било шта друго, одгледам по барем 4-5 различитих рецензија да стекнем неку ширу слику о том уређају.
Što se mene tiče, jedina stvar koja nedostaje na kanalu su chapteri. Mnogo bi mi znacilo ukoliko hoću da vidim kako radi EON/Betflix npr. bez da tražim kroz klip.

Svakako podrška za sve što radiš 🧡
 
Poslednja izmena:
Na mom teveu imam sertifikovani Netflix i sertifikovani HBO, ali ih skoro nikada ne koristim jer na nesertifikovanom Transpeed boksu preko Kodija ili Stremia gledam sve sadržaje koji me zanimaju, i Netflix, i Prime, i HBO, i Dizni, i Apple i sve moguće servise,

I to grmi ko sveti Ilija., bože me oprosti.
 
Nazad
Vrh Dno